Чернівці Live

   
21:55 - Василь Забродський Та не підколюй!...

Та не підколюй!

( Василь Забродський )
21:33 - Іван Гончарюк Якщо взяти до рук калькулятор і підрахувати скільки грошей отримав міський голова за три місяці, виходить близько 430 тис.грн. 430...

Якщо взяти до рук калькулятор і підрахувати скільки грошей отримав міський голова за три місяці, виходить близько 430 тис.грн.
430 тисяч, тепер кожен з нас може собі уявити, скільки часу потрібно кожному з нас, аби заробити таку суму коштів.
Тому наступного разу, коли закидаєте мені, що рахую чужі гроші, гляньте на цей документ і порівняйте із своєю ЗП. Думаю стає зрозумілим, чому мер був настільки обуреним, коли Володимир Середюк і ряд чиновників відмовилися від премій, бо є що втрачати! Розумію людей, які полюбляють Павловича, Вам десь мої дописи неприємні і здаються упередженим, але коли мова йде про карантин і економію коштів, стає зрозумілим те, що мер і гадки не має, наскільки пересічному чернівчанину живеться в умовах карантину. Бо "вєщать" з голубих екранів то одне, а коли в кармані пусто, то зовсім інше!

( Іван Гончарюк )
16:00 - Andrey Zhilkin Працівники абонентного відділу КП "Чернівціводоканал" висловлюють свою вдячність Dmytro Paladian за надання допомоги у вигляді ...

Працівники абонентного відділу КП "Чернівціводоканал" висловлюють свою вдячність Dmytro Paladian за надання допомоги у вигляді масок, таких необхідних під час карантину.

( Andrey Zhilkin )
14:56 - Дмитро Сірман СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ГЕРОЯМ! Цей день в історії - загинув у боротьбі з московсько-більшовицькими окупантами: Северин Іван Миколайович...

СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ГЕРОЯМ!

Цей день в історії - загинув у боротьбі з московсько-більшовицькими окупантами:
Северин Іван Миколайович – “Вуйко”, “Грізний”, “Гуцул”, “Іскра”, “Нанашко”, “Скригун” (24.06.1916, с. Горішні Шерівці Заставнівського р-ну Чернівецької обл. – 3.04.1947, хут. Колонія с. Юрківці Заставнівського р-ну Чернівецької обл.). Член ОУН (1940). Учасник похідної групи Буковинського куреня П. Войновського (1941-1942). Повернувся на Буковину у 1943 р., на нелегальному становищі з березня 1944 р. Референт СБ Сторожинецького повітового проводу ОУН (04.-10.1944), референт СБ Буковинського обласного проводу ОУН (10.1944-поч. 1945), референт СБ Чернівецького надрайонного проводу ОУН (поч. 1945-11.1945), провідник Заставнівського (“Запрутського”) надрайонного проводу ОУН (11.1945-04.1947). Загинув у сутичці з опергрупою Заставнівського РВ УМДБ.

( Дмитро Сірман )
14:32 - Илья Хочь Чернівецька міська єврейська громада "Мір'ям" і релігійна громада синагоги "Бейт тфіла Бен'ямін" висловлюють щиру подяку Об'єднані...

Чернівецька міська єврейська громада "Мір'ям" і релігійна громада синагоги "Бейт тфіла Бен'ямін" висловлюють щиру подяку Об'єднаній Єврейській Громаді України і особисто Міхаелю Ткачу за надану допомогу до свята Песах! Захісні маски сьогодні дуже стали в нагоді членам наших громад, так як наші підопічні знаходяться в зоні ризику! Бажаємо всім ЗДОРОВ'Я і ОПТІМІЗМУ!!!

( Илья Хочь )
12:41 - Василь Забродський Чому з цього роя не буде ні .....? Чому наш карантин, як мертвому припарка? Тому, що......... В моєму житті є сторінки і факти, як...

Чому з цього роя не буде ні .....?
Чому наш карантин, як мертвому припарка?
Тому, що.........
В моєму житті є сторінки і факти, яких не було у більшості людей. А ті хто пройшов крізь них, не надто охоче про це згадують. Можливо тому, я інакше сприймаю той дебілізм, який твориться сьогодні.
Я виріс в інтернаті. В Садгорі. Ми жили там з понеділка до суботи. На неділю більшість з нас роз‘їжжалась по домівках. Сиріт серед нас було мало. В основному діти із сімей, які сьогодні н...азивають неблагополучними і соціально незахищеними. Не дивно, що раз по раз, у інтернаті з‘являлась інфекція. Чесотка, або вощі. Мене тоді також не оминула ця зараза. Я до сьогодні пам‘ятаю запах сірчаної мазі і дустового мила. Лікували ці інфекційні хвороби по різному, але схема була однакова. Спочатку ізолювали носіїв на карантин. У ізоляторі. Потім обробляли ВСІ приміщення дезинфекцією. І регулярно перевіряли здорових. Раз на тиждень в клас заходила медсестра. Дивилась кожному в голову, вишукуючи гнид. І на руки, чи не з‘явились висипання.
Я це пригадав, тому що схеми боротьби з інфекціями не змінились за останні сорок років. Але сьогодні я цієї боротьби не бачу. Що відбувається у нас сьогодні? Нас просто зачинили у власних квартирах і вичікують допоки хворі самі себе проявлять. Замість того, щоб перевірити усіх потенційних хворих. В той самий час, зовні здорові, розносчики інфекції ходять до церкви цілувати ікони, на базар мацати овочі і фрукти, і просто далі звичайним живуть, поширюючи вірус. Чи буде подолана інфекція в такий спосіб? Ні. Влада просто «розтягує задоволення», сподіваючись що наші організми самі справляться з вірусом. При цьому, щоб хоч якось спонукати громадян до дотримання карантинних норм, нас залякують страхом смерті. Попутно використовуючи ситуацію з політичною метою. Хто як, дійшли вже до гробарів і наперед викопаних сотень могил.
Чи буде позитив від цього? Маю сумнів. Мені кажуть, що область закрили, щоб із сусідніх, де ситуація ще гірше, до нас не завозили. Браво! Але в середині самої області щось робиться? Мені кажуть, що парк закрили, щоб там не гуляли і не заражали один одного. Але в інших парках і прогулюються і заражають. Вибіркові заходи ніколи не дають результату, лише підкреслюють свою загальну негативність.
Коли коту нема що робити, він яйця чеше, каже прислів‘я. Інколи наша влада мені цього кота нагадує.

( Василь Забродський )
11:52 - Григорій Ванзуряк Шановні жителі громади! Звіт на період з 30.03.20 по 02.04.20, щодо збору коштів на кисневі концентратори. Всього за 30 березня –...

Шановні жителі громади!

Звіт на період з 30.03.20 по 02.04.20, щодо збору коштів на кисневі концентратори.

Всього за 30 березня – 1 квітня зібрано 53 тис. 590 грн.

...

Дякуємо приватним підприємцям Дмитрашку Є.В., Драбику В.В., Рубанцю С.В., Глибоцькій районній організації профспілки освіти, колективу Глибоцького будинку культури, а також мешканцям громади Гончаренко Олегу, Дудці Анатолію, Хмельницькій Теттяні, Меленко Оксані, Алергуш Лірисі, Гаврику Віктору, Сидоряк Світлані, Киреченко Олені, Андрійчуку Олександу, Оршівській Надії, Баланюку Петру, Міштаку Віталію, Бачинській Марії, Коржаковій Галині, Передерко Катерині, Загарюк Теттяні за надану допомогу.

Дякую за вашу громадську позицію і не байдужість в напрямку покращення матеріально-технічного забезпечення нашої лікарні. Впевнений що наша згуртованість дасть можливість допмогти багатьом хто цього потребує.

Збір продовжуємо.

Ви також можете долучитись до збору коштів, відправивши гроші на нижче вказаний рахунок з коментарем: На кисневий концентратор

КНП "Глибоцька ЦРЛ"
60400, Чернівецька обл.
Смт..Глибока, вул. Шевченка,4
тел..\факс (03734) 2-11-40

р\р UA833563340000026006300395451
в АТ "ОщадБанк"
МФО 356334
Код ЄДРПОУ 02005705

( Григорій Ванзуряк )
10:45 - Сергій Зарайський В тому то й справа!!! Осачук настільки зухвало і нарцистично себе поводить, що складається враження, ніби він все робить навпаки з...

В тому то й справа!!! Осачук настільки зухвало і нарцистично себе поводить, що складається враження, ніби він все робить навпаки здоровому глузду. Тепер виходить, що Буковина - це одна велика обсервація. А села, де зафіксовані спалахи хвороби, тепер вільно заражатимуть сусідні населені пункти, адже люди вільно контактуватимуть між собою. Наприклад, ті ж Колінківці на Хотинщині і села поряд - а далі до Чернівців проїхатися... "Геніальне" рішення! Ось тільки питання: хто за наслідки відповідатиме?

( Сергій Зарайський )
08:48 - Илья Хочь Вчора передали чергову партію захисних масок для аварійної служби водопостачання КП "Чернівціводоканал". Ці хлопці заслуговують на...

Вчора передали чергову партію захисних масок для аварійної служби водопостачання КП "Чернівціводоканал". Ці хлопці заслуговують на нашу увагу, повагу і підтримку! Від усієї громади дякуємо їм за дуже важливу для міста роботу! Бажаємо всім ЗДОРОВ'Я!!!

( Илья Хочь )
07:49 - Андрій Пишний Марина Бутовская з моїх рідних Чернівців, де зараз непроста ситуація… А точніше так. Про Марину Бутовську та її історію. П’ять ро...

Марина Бутовская з моїх рідних Чернівців, де зараз непроста ситуація…
А точніше так. Про Марину Бутовську та її історію. П’ять років тому вона втратила свою домівку в Донецьку. Переїхала до Чернівців. І почала все спочатку. З чистого аркуша.

За цей час пройшла кар’єрний шлях від менеджера до керуючої відділенням. Її робота – це її улюблена справа. Тепер вона справжній лідер команди.

...

Пережила горе війни і втрати. Каже, що люди в драматичних ситуаціях у всі часи поводять себе однаково – вони розгублені і схвильовані. Саме тому її команда налаштована не просто надавати банківські послуги, а ще й психологічну допомогу. Для цього не треба багато – увага, добре слово, чуйність – змінюють людину на очах.

Марина і дівчата з її відділення кажуть людям: ми разом з вами проходимо це випробовування, підтримуймо одне одного.

Людяність, відвертість і чесність – це про них.

Але й ефективність також. Відділення Марини у березні видало доступних кредитів підприємцям під 5-7-9% майже на півмільйона гривень. А ще - 420 міжнародник переказів. 113 карток, в тому числі 37 кредитних. Підключило до онлайн-банкінгу Ощад 24/7 85 клієнтів, переважно старшого віку.

А тепер увага - клієнти у цьому відділенні також у березні розмістили нові депозити на загальну суму: 278 500 грн, 17 400 євро, 2 200 доларів США.

Так тримати, дівчата! Молодці! Дякую, Марино! Дякую твоїй команді та #zvisno_пишаюсь

( Андрій Пишний )
02:12 - Георгій Мазурашу Газ, який є власністю всього народу, видобуває державна компанія, а продають приватники, і просто знущаються зі споживачів...:( За...

Газ, який є власністю всього народу, видобуває державна компанія, а продають приватники, і просто знущаються зі споживачів...:(
За порушення газовиків оштрафували на понад 278 млн. Вам легше?..
Відповідь на депутатський запит щодо незаконних дій “Чернівцігаз”.
Антимонопольний комітет за результатами розгляду 16 справ констатував, що протягом трудня 2015 року по серпень 201 року групи займали монопольне (домінуюче) становище на ринках комплексної послуги з розподілу та постача...

( Георгій Мазурашу )

02 квітня 2020
22:10 - Григорій Ванзуряк Вони сьогодні на передовій нашого життя. Дякуємо нашим сімейним лікарям!...

Вони сьогодні на передовій нашого життя. Дякуємо нашим сімейним лікарям!

( Григорій Ванзуряк )
22:05 - Василь Забродський Це справді те, що я думаю?...

Це справді те, що я думаю?

( Василь Забродський )
21:24 - Василь Забродський Потрібно ще легалізувати канабіс! Тоді всі проблеми будуть такими далекими і такими смішними....

Потрібно ще легалізувати канабіс! Тоді всі проблеми будуть такими далекими і такими смішними.

( Василь Забродський )
21:10 - Сергій Зарайський Щойно. Мер Чернівців Каспрук в прямом ефірі оприлюднив таблицю захворюваності на коронавірус у Чернівецькій області. За його слова...

Щойно. Мер Чернівців Каспрук в прямом ефірі оприлюднив таблицю захворюваності на коронавірус у Чернівецькій області. За його словами, якщо така динаміка збережеться, яка збігається з багатьма європейськими країнами, на Великдень на Буковині буде близько 3000 інфікваних. Це при наших лікарнях і тотальним дефіцитом необхідного... Але тримаймося, будемо сподіватися на краще. Всім здоров"я!

( Сергій Зарайський )
18:42 - Олексій Каспрук УВАГА! Сьогодні з 00.00 буде ведено режим заборони вїзду та виїзду з області, крім: Перевезення вантажів.... Транзитного транспорт...

УВАГА!

Сьогодні з 00.00 буде ведено режим заборони вїзду та виїзду з області, крім:

Перевезення вантажів....
Транзитного транспорту.
Траспорту установ які забезпечують жіттедіяльність області.

Транспорту громадян які зарєєстровані в Чернівецький області, проживають в ній та ПОВЕРТАЮТЬСЯ до місця постійного проживання.

Прошу всіх врахувати.

Чернівчан прошу повертатись і залишатись вдома.

Гостям побажати щасливої дороги.

І всім нам здоров'я!

( Олексій Каспрук )
13:58 - Вадим Шумейко Судячи з щоденних цифр і прогнозів, ми вийдемо на пік епідемії за 10-14 днів 😷 Тому зараз дуже важливо допомагати лікарям. Бо якщо...

Судячи з щоденних цифр і прогнозів, ми вийдемо на пік епідемії за 10-14 днів 😷 Тому зараз дуже важливо допомагати лікарям. Бо якщо не вберегти їх, хто тоді зможе вберегти нас? Навіть мінімальний вклад у проект https://openeyes.org.ua/uk/projects/Knock_out дозволить покрити першочергові потреби лікарень. І хочу трохи порадіти за нашу спільну роботу - наразі вже зібрано понад 700 тис.грн.!

Вчора з Maryna Hrushko, в рамках цього ж таки проекту, передали трьом лікарням вкрай необхідні респіраторні маски та експрес-тести. Це лише початок і дуже сподіваємося на подальші поставки необхідного обладнання та засобів інд.захисту для лікарень Буковини. Дякую кожному, хто долучається до ініціативи Благодійний фонд 'Відкриті очі'.

Ну і, не піддавайтеся спокусі організувати пікнічок із шашликами в "маленькому колі друзів та родичів" та #залишатися_вдома.

( Вадим Шумейко )
13:03 - Артем Жук Карантин — самий час спробувати прекрасний питкий мед та Буковинський сидр, яблука для якого зібрані у Чернівецькій області, в ста...

Карантин — самий час спробувати прекрасний питкий мед та Буковинський сидр, яблука для якого зібрані у Чернівецькій області, в старих садах 🥂

Доставка безкоштовна, мінімальне замовлення — 6 пляшок, тобто 600 гривень. Особиста рекомендація від мене — бузиновий, буковинський і перрі. Вартість будь-якої пляшки 100 гривень.

Ви можете замовити:

...

- Журавлиний мед питний, сухий
- Бузиновий мед питний, сухий
- Березовий мед питний розе, сухий
- Ревиневий мед питний, сухий
- Буковинський сидр, брют
- Київський сидр, брют
- Айвовий сидр, брют
- Перрі, брют

Замовити можна у Berryland Cidery в приватні повідомлення. Буду вдячний за репост:)

( Артем Жук )
12:41 - Василь Забродський Сьогодні побачив перший плюс від карантину. В місті відсутні автокорки. Від слова «взагалі». Без проблем і зупинок , вчасно добира...

Сьогодні побачив перший плюс від карантину. В місті відсутні автокорки. Від слова «взагалі».
Без проблем і зупинок , вчасно добираєшся в потрібне місце! Жаль, що не надовго.

( Василь Забродський )
10:57 - Григорій Ванзуряк Шановні жителі громади! Як обіцяв звіт на період з 30.03.20 по 01.04.20, щодо збору коштів на кисневі концентратори. Всього за 30...

Шановні жителі громади!

Як обіцяв звіт на період з 30.03.20 по 01.04.20, щодо збору коштів на кисневі концентратори.

Всього за 30-31 березня 2020 зібрано 37 тис. 350 грн. Хочу подякувати приватним підприємцям Дмитрашку Є.В., Драбику В.В., Глибоцькій районній організації профспілки освіти, а також мешканцям громади Гончаренко Олегу, Дудці Анатолію, Хмельницькій Тетяні, Меленко Оксані, Алергуш Ларисі, Гаврику Віктору, Сидоряк Світлані, Киреченко Олені, Андрійчуку Олександу за ...надану допомогу.

Дякую за вашу громадську позицію і не байдужість в напрямку покращення матеріально-технічного забезпечення нашої лікарні. Впевнений що наша згуртованість дасть можливість допомогти багатьом хто цього потребує.

Збір продовжуємо.

Тому ми просимо вас приєднатись до збору коштів на концентратори:

В коментарі про оплати пишите : на Кисневі концентратори

КНП "Глибоцька ЦРЛ"
60400, Чернівецька обл.
Смт..Глибока, вул. Шевченка,4
тел..\факс (03734) 2-11-40

р\р UA833563340000026006300395451
в АТ "ОщадБанк"
МФО 356334
Код ЄДРПОУ 02005705

( Григорій Ванзуряк )
10:55 - Василь Забродський Приблизно такими будуть тексти наших очільників за місяць-два. Я вже не маю сумнівів. І спеціально друкую сьогодні цей текст, щоб ...

Приблизно такими будуть тексти наших очільників за місяць-два. Я вже не маю сумнівів. І спеціально друкую сьогодні цей текст, щоб потім ми могли переконатись чи був я правий.
А ще оточення Каспрука додаватиме, що біду подолав наш героїчний мер, який грудьми став поперек пандемії. І це буде продовженням того масового психозу, який ми спостерігаємо сьогодні. Бо інакше як психоз не сприймаю дії, наприклад, нашого мера. Спробую пояснити чому.
Перший випадок захворювання на кор...онавірус в м.Чернівці був підтвержений 3 березня, тобто місяць назад. За місяць в місті виявили 18 хворих. При цьому 13 людей в період з 3 по 31 березня і 5 вчора. І щодня ми чули ввечері звернення нашого мера до чернівчан. Скажіть мені, може хоч раз свою проповідь Каспрук розпочав словами про те, що за сьогодні в місті не виявлено жодного хворого? Ні. Перегляньте відео і переконайтесь: він щодня розпочинав своє звернення із перерахування кількості смертей в Італії, і навіть Сучаві. Його слова про смерть, яка прийшла на вулиці нашого міста, не тільки залякували людей, але служать виправданням цілому ряду його помилкових рішень.
В той самий час, найдорогоцініший ресурс, який можна і потрібно було використати, а саме час на підготовку до зустрічі пандеміі було втрачено. Про необхідність допомоги лікарям і залучення спонсорів, Каспрук заговорив через ТРИ ТИЖНІ карантину. Та що там казати, тести для виявлення хвороби, міська влада замовила 30 березня( згідно інформаціі «Прозоро»). Жодного разу в своїх спілкуваннях в телеефірах центральних каналів, наш мер не повідомив про необхідність міських лікарень в медтехніці чи витратних матеріалах. Більше того, приховував реальну картину того, що відбувається. На одному інтерв‘ю приховав реальну кількість захворівших, а на той момент в місті був лише один виявлений хворий. В іншому почав розказувати байки про гробарів, хоча в Чернівцях не поховали на той момент жодного померлого від хвороби. Вже не кажу про постійні пропозиції то перкрити міст, то зачинити магазини без касових апаратів, та й ще безліч різних дурниць у виконанні нашого мера. А цинічний і підлий пар при роздачі масок чернівчанам ним же заляканим, як і постійна прив‘язка свого імені до різного роду оголошень про карантин, свідчить про давно розпочату виборчу кампанію.
Ось так, користуючись недоліками системи охорони здоров‘я, Каспрук цинічно і підло піариться на страхах людей.

( Василь Забродський )
10:21 - Галина Єреміца Буковинські патріоти зустрічають Героя......

Буковинські патріоти зустрічають Героя...

( Галина Єреміца )

01 квітня 2020
19:55 - Іван Мунтян Реконструкцію та добудову Чернівецького обласного перинатального центру завершено! Хочу наголосити та вкотре нагадати, що здоров’...

Реконструкцію та добудову Чернівецького обласного перинатального центру завершено!

Хочу наголосити та вкотре нагадати, що здоров’я та життя буковинців для нас, депутатів, є найвищим пріоритетом. Саме тому Чернівецька обласна рада сьомого скликання, яку я маю честь очолювати, приділяє чи не найбільшу увагу саме розвитку та підтримці галузі охорони здоров’я на Буковині, вирішенню питань реконструкції та оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів краю.

Зважаючи на ...великий суспільний попит та усвідомлюючи усю відповідальність, депутати обласної ради запланували в бюджеті області на 2020 рік додатково 10 мільйонів гривень, а вже на сесії Чернівецької обласної ради 25 лютого поточного року, не дивлячись на обмежені можливості бюджету області, виділили ще 5 мільйонів гривень для завершення необхідних робіт. Відтак, спільними зусиллями нам вдалося нарешті відкрити таку очікувану для багатьох установу.

Вірю, що завдяки закупівлі високотехнологічного обладнання, як нам це вдалося і з низкою інших медичних закладів області, Чернівецький обласний перинатальний центр стане одним із найпотужніших медичних закладів регіону з надання високоспеціалізованої акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги третинного рівня – найвищого рівня надання медичної допомоги по областях України.

Щира подяка усім, хто доклав зусиль до звершення реконструкції та належної організації процесу.

Деталі на сайті: http://oblrada.cv.ua/news/68040/

( Іван Мунтян )
17:51 - Григорій Ванзуряк 1 квітня трагічний день в історії району. Урочище Варниця. Приклад домовленостей Сталіна і Гітлера про який незнали довго. Сумуємо...

1 квітня трагічний день в історії району. Урочище Варниця. Приклад домовленостей Сталіна і Гітлера про який незнали довго. Сумуємо і вчимо історію. Згадаймо тих хто загинув.

( Григорій Ванзуряк )
17:31 - Маріанна Антонюк вимушені карантинні походеньки містом народжують побутові питання: 1) коли нарешті всі наші магазини (особливо великі, особливо в ...

вимушені карантинні походеньки містом народжують побутові питання:
1) коли нарешті всі наші магазини (особливо великі, особливо в новобудовах, а не в "архітектурній спадщині") повстановлюють розсувні двері на фотоелементах - щоби не торкатися дверних ручок руками, це ж негігієнічно в будь-які части, а не лише "коронавірусні"??
2) якщо в місті зачинені всі кафе, ресторани і тд, а мережі громадських вбиралень нема і ніколи не було - як оце людям ходити по місту довго, коли холодно і треба долати великі відстані без транспорту? таж не в кущі ходити! Чи карантин здує і цей тонкий наліт цивілізованості на чернівчанах?
(картинка для привернення уваги. Котикам у всіх відношеннях простіше, ніж людям :) )

( Маріанна Антонюк )
15:12 - Василь Забродський Керівник пресслужби Міськоі ради Ирина Вишневская повідомила мені, що ознайомила Каспрука з моіми запитаннями. При цьому зазначила...

Керівник пресслужби Міськоі ради Ирина Вишневская повідомила мені, що ознайомила Каспрука з моіми запитаннями. При цьому зазначила, що не погоджується з моєю точкою зору і вважає, що перед бідою яка насувається на місто не потрібно відволікати мера дрібницями.
Я не вважаю це дрібницями. І тисячі чернівчан також. Чекаємо вечірню проповідь отця-спасителя.

( Василь Забродський )
14:54 - Василь Забродський Побував на засіданні міського штабу. Про касові апарати і закриття магазинів без них, жодного слова. Про ізоляцію міста також. Про...

Побував на засіданні міського штабу. Про касові апарати і закриття магазинів без них, жодного слова. Про ізоляцію міста також.
Протверезів Льоша?

( Василь Забродський )
14:29 - Сергій Зарайський 1 квітня. Відкриття перинатального центру у Чернівцях. Голови ОДА і облради на власному прикладі показують, як потрібно дотримуват...

1 квітня. Відкриття перинатального центру у Чернівцях. Голови ОДА і облради на власному прикладі показують, як потрібно дотримуватися умов какантину: носити маски та тримати соціальну дистанцію. Молодці! (Фото МБ)

( Сергій Зарайський )
14:08 - Василь Забродський Пане губернаторе. Це рішення я вважаю таким самим неправильним, як і рішення Каспрука про загратування парку. З одного боку, я ні...

Пане губернаторе. Це рішення я вважаю таким самим неправильним, як і рішення Каспрука про загратування парку.
З одного боку, я нікуди не збираюсь їхати, і до мене ніхто. Але як ізоляція області вплине на поширення вірусу, якщо всі, кому потрібно було, вже приїхали?
Чи може відбувається щось таке, про що ми не знаємо і не маємо уяви? Якщо можна, проясніть ситуацію.
Наперед дякую.

( Василь Забродський )
13:27 - Yurii Chornei Прокляті вбивці! Загиблий на російсько-українській війні лейтенант з Чернівців - однокласник нашої старшої доньки....

Прокляті вбивці! Загиблий на російсько-українській війні лейтенант з Чернівців - однокласник нашої старшої доньки.

( Yurii Chornei )
12:10 - Дмитро Сірман Карантин карантином, а Садгору потрібно розвивати. Вчора провів серйозні міжнародні переговори зі своїми родичами про створення у ...

Карантин карантином, а Садгору потрібно розвивати. Вчора провів серйозні міжнародні переговори зі своїми родичами про створення у нашому районі представництва великого промислового гіганта компанії «Sirman»

Тисячі робочих місць будуть створені в Садгорі. Новий завод, який побудують наші міжнародні партнери буде займатись створенням торгового обладнання для експорту у Європейський союз. Деталі згодом.

( Дмитро Сірман )
11:07 - Василь Забродський Молодець! Наш Олексій Каспрук справжній мер! Нарешті він дослухався до громади і підготував проект рішення змін до бюджету міста, ...

Молодець!
Наш Олексій Каспрук справжній мер!
Нарешті він дослухався до громади і підготував проект рішення змін до бюджету міста, яким 40 мільйонів гривень премій чиновників таки буде перенаправлено на сплату боргів за комунальні послуги тих чернівчан, хто не отримував доходів в карантині!!!
Для цього сьогодні, 1-го квітня на 21.00 скликаєтся позачергова сесія. Щоб дотриматись карантинних норм, сесія скликається в ресторані «Чічері». Там разом з голосуванням, мер і його оточення буде проводити внутрішню дезинфекцію.

( Василь Забродський )
10:11 - Анжела Косован Пост злості! Гніву! Шоку! Розчарування! Жаху! Зараз я вам розповім, наскільки наше місто готове зустріти КОРОНАВІРУС, чи є тести і...

Пост злості! Гніву! Шоку! Розчарування! Жаху!

Зараз я вам розповім, наскільки наше місто готове зустріти КОРОНАВІРУС, чи є тести і як усе відбувається, якщо захворіти!

У моїх друзів (сім’я - чоловік та жінка)стрімко підвищилась температура до тривожних позначок 38-39, вони намагались викликати швидку, але даремно, їм відмовили! Сказали, що спочатку телефонувати сімейному лікарю! У них був підписаний контракт із сімейним лікарем на Роші, яка не дала їм направлення у інфекційне... відділення обласної клінічної лікарні, а відправила їх на домашню самоізоляцію та призначила деякі ліки та системи!

Температура 38-39 трималась з 20-го по 28 – ме березня , почували вони себе жахливо.
Починаючи з 27-го березня ми розпочали телефонувати на всі можливі гарячі лінії COVID , у швидку, сімейному лікарю, чиновникам, але кругом відмовляли зробити їм тести.
Сімейний лікар обмежилася відмовкою, що «ви ж не контактували з хворими на коронавірус , то вам і не належить їх робити».
Хоча головний інфекціоніст виписала на них тести!
Все це тривало ще 4 доби!
І ось! Диво! До них зателефонували і повідомили, що нарешті вони можуть зробити тести у інфекційному відділенні лікарні. Перебуваючи у важкому стані, вони самотужки дібралися і простовбичили під відділенням ТРИ ГОДИНИ! Головний лікар їм повідомила, що тестів нема, але через деякий час все ж їх покликали та взяли кров на дослідження, при цьому пояснили, що це експрес-тест, а справжні тести роблять лише на Шевченка, 55.
Незабаром їм зателефонували і повідомили, що тести слабопозитивні і тепер вже треба пройти ще деякі дослідження.
Найжахливіше в цій ситуації, що у них двоє маленьких діточок і старенька матуся, якій вже за 70!
Зараз вони почувають себе краще, але тест їм потрібен був передусім, щоб розуміти чи можуть від них заразитися дітки та старенька, до чого їм бути готовими, адже інкубаційний період триває до 14 днів!
Ось так наше місто готове до COVID!
Лікарі, швидка розгублені, безпорадні, не знають, що робити, тести відсутні!

А МЕР з ефірів телеканалів та у соцмережах ЩОДЕННО ЗУХВАЛО БРЕШЕ, що місто у повній бойовій готовності!
Перекриває місто, закриває обмінники та зоомагазини, залякує чернівчан, рекламує однопартійців та розповідає байки як він наполегливо працює на благо Чернівців та чернівчан!
Статистика така сама брехлива, як очільник міста, бо тести робити не хочуть і не можуть!

Бережіть себе, не хворійте, бо тут вам ніхто не дасть ради!

( Анжела Косован )
01:16 - Василь Забродський Який кАНАЛ - така і маска!...

Який кАНАЛ - така і маска!

( Василь Забродський )

31 березня 2020
22:09 - Andrii Kuchuran На час карантину мій Чернівецький офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe виглядає так 🤩😂 Ну а тренінги слухаю в тапках😏...

На час карантину мій Чернівецький офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe виглядає так 🤩😂
Ну а тренінги слухаю в тапках😏

( Andrii Kuchuran )
21:19 - Василь Забродський Так як я заблокований у Каспрука і не маю змоги поставити запитання на його сторінці, чи в коментарі під час його вечірньої пропо...

Так як я заблокований у Каспрука і не маю змоги поставити запитання на його сторінці, чи в коментарі під час його вечірньої проповіді, звертаюсь до керівника пресслужби Ирина Вишневская передати мої запитання Каспруку. Може ми почуємо відповіді завтра?

Пане мер!
У зв‘язку з відсутністю брифінгів і неможливістю поставити прямі запитання, скористуюсь цією нагодою і запитаю. Переконаний, що чернівчани мають право почути вашу відповідь.
1. Коли ви запропонуєте депутатам внести ...зміни в бюджет міста, в частині спрямування 40 мільйонів гривень із вашого з чиновниками преміювання, на погашення боргів за комуналку тих чернівчан, які знаходились в карантині і не отримували доходів?
2. За останні три місяці ви отримали більше 400 тисяч гривень ( 260 т.грн. так звана компенсація за вимушений прогул і три середні зарплати 45-50 т.грн.). Коли ви відмовитесь від преміювання?
3. Коли ви відміните дебільне рішення і відкриєте парк?
4. Коли відбудеться прес-конференція для журналістів, щоб можна було почути ваші відповіді на цілу низку запитань. В тому числі про ознаки корупції, під час карантину, в вашому оточені.

( Василь Забродський )
19:49 - Василь Забродський Фейсбук нагадав. А таки відсмоктали..........

Фейсбук нагадав.
А таки відсмоктали.......

( Василь Забродський )
18:28 - Ivan Veklych ЗАПРОШУЄМО ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ ГЛИБОЧЧИНИ | Благодійність Вчора було прийнято рішення про перечислення одноденного заробітку остан...

ЗАПРОШУЄМО ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ ГЛИБОЧЧИНИ | Благодійність

Вчора було прийнято рішення про перечислення одноденного заробітку останнього робочого дня березня працівників Глибоцької районної державної адміністрації та Глибоцької районної ради на рахунок КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для забезпечення першочергових потреб сімейних лікарів, необхідних для боротьби з поширенням COVID-19 у Глибоцькому районі.

Придбання необхідних індивідуальних... засобів захисту сімейних лікарів, які зараз "на передовій", наразі є вкрай необхідним в умовах підвищеної епідеміологічної ситуації у країні.

Вдячний всім за підтримку ініціативи і тим хто долучився до цієї акції.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до підтримки всіх медичних працівників ГЛИБОЧЧИНИ!!!

Реквізити для перерахунку благодійних коштів:

КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради
МФО – 356334
ЄДРПОУ – 36751712
IBAN – UА073563340000026006301540539
Р/Р – 26006301540539
ТВБВ 10025/096 філії ЧОУ АТ «Ощадбанк»
Податкові реквізити: свідоцтво платника ПДВ № 37514000386869
Індивідуальний податковий номер
3675171224034
E-mail: [email protected]
Тел. (03734) 21159

КНП «Глибоцька центральна районна лікарня»
60400, Чернівецька обл.,
смт Глибока, вул. Шевченка, 14
тел./факс (03734) 21140
р/р UА833563340000026006300395451
в АТ «Ощадбанк»
МФО – 356334
ЄДРПОУ – 02005705

( Ivan Veklych )
17:52 - Igor Malishevski Від себе особисто і від всього колективу Буковинського клінічного онкологічного центру Дякую Всім хто відгукнувся на звернення про...

Від себе особисто і від всього колективу Буковинського клінічного онкологічного центру Дякую Всім хто відгукнувся на звернення про допомогу в засобах індивідуального захисту медичним працівникам !!! Зокрема за 200 комплектів індивідуальних захисних комбінезонів - Клітчуку Роману Васильовичу ТОВ «Рома»

( Igor Malishevski )

30 березня 2020
22:52 - Святослав Вишинський БУДІВЕЛЬНИЙ КАРАНТИН Яка логіка заборони будівництва в Чернівцях на період карантину? Якщо така заборона не прописана Урядом і в м...

БУДІВЕЛЬНИЙ КАРАНТИН

Яка логіка заборони будівництва в Чернівцях на період карантину? Якщо така заборона не прописана Урядом і в містах-мільйонниках будівництво житла продовжується. Для чого створювати передумови банкрутства компаній і наражати тисячі інвесторів на ризик опинитись без квартир?

В Україні не припиняють роботу шахти, машинобудівні, металургійні, деревообробні та ін. підприємства. На окремих заводах на роботу щодня виходять десятки тисяч працівників. У той же час... у Чернівцях зупинили всі ремонти і будівництва, де одночасно працює не більше десятка осіб.

( Святослав Вишинський )
22:44 - Sergei Vorontsov Чернівці, 1944 рік...

Чернівці, 1944 рік

( Sergei Vorontsov )
22:25 - Галина Єреміца ‼️Щира подяка працівникам Сторожинецького відділу поліції, які сьогодні чергують на блок-посту у Годилові. Поліцейські допомогли ...

‼️Щира подяка працівникам Сторожинецького відділу поліції, які сьогодні чергують на блок-посту у Годилові. Поліцейські допомогли мені добратися додому, попросивши водія автівки, який їхав з Чернівців до Кучурова, підвезти мене. Водій люб'язно погодився, за що йому теж велика дяка. Розумію, як нелегко працювати у сьогоднішній ситуації поліцейським, тому підтримую їх і дякую за роботу!
Дякую, хлопці! Тримайтеся! І будьте мені здорові!!!💙💛

( Галина Єреміца )
19:53 - Василь Забродський Хто там ще посилається на Італію?...

Хто там ще посилається на Італію?

( Василь Забродський )
19:29 - Василь Забродський Не хочу і не буду нікому давати оцінку, але відбувається щось невловимо знайоме. Таке провокативно-підле і завуальоване. Хтось зно...

Не хочу і не буду нікому давати оцінку, але відбувається щось невловимо знайоме. Таке провокативно-підле і завуальоване. Хтось знову спеціально розхитує ситуацію, спекулюючи на страхах людей і використовуючи недостатній рівень підготовки, приймаючих рішень на самому верху.
Зверніть увагу, як хтось, ніби ненароком, протиставляє основній масі украінців невеличку групу людей, що повернулась літаками з курортів. Я не буду піддавати сумніву рішення про необхідність обсервації наш...их співгромадян. Але викликають подив подвійні стандарти у ставленні до тих кого повернули додому зараз. Більше сотні тисяч заробітчан із Європи розпустили по домам під підписку про обов‘язкове дотримання карантину. А пару сотень з літака намагаються знову десь зачинити під ключ. Яка мета? Чи на Балі справді хворі всі і вся? При цьому в мережах розганяють коменти типу, мали гроші на Балі, терпіть. З якою метою тих хто повернувся ділять на багатих і бідних? З якою метою взагалі акцентується увага на цих другорядних речах? Що відбувається там, за ширмою?

( Василь Забродський )
18:55 - Василь Забродський Випадково звернув увагу на одну досить промовисту деталь. Місцеве керівництво «Чернівцігазу» вирішило вчергове попіаритись на темі...

Випадково звернув увагу на одну досить промовисту деталь. Місцеве керівництво «Чернівцігазу» вирішило вчергове попіаритись на темі допомоги в боротьбі з коронавірусом. Навіть допомогли лікарям. Звичайно ж з обов‘язковими реляціями, подяками , публікаціями в соцмережах. Але чернівчани не звернули уваги на їх потуги виглядати позитивними. В одній з найрозкрученіших груп майже без уваги залишився їх піар.
Не вірять люди в їх добрі наміри. І допомога їх, як і допомога фонду Яцен...юка, яку Каспрук повіз піарити залишивши навіть засідання Виконкому, не сприймається людьми як поміч. Швидше як кістка з панського столу. І не матюкають їх люди лише тому - що погоджуються з думкою, що з паршивоі вівці, хоч вовни жмут.
Так вам і треба - епідерси. Людей не здурити. А про ваші злодійські схеми, про те як у змові з Каспруком ви обкрадаєте людей, вже скоро розповім. І не потрібно, пане Горда, направляти до мене порадників.
Люди мають знати ПРАВДУ! Далі буде! Обов‘язково!

( Василь Забродський )
17:38 - Maksym Burbak Сьогодні разом з друзями-підприємцями організували передачу 900 костюмів індивідуального захисту для наших медиків. Вирішили насам...

Сьогодні разом з друзями-підприємцями організували передачу 900 костюмів індивідуального захисту для наших медиків. Вирішили насамперед передати тим медпрацівникам, які стоять на передовій боротьби з пандемією коронавірусу. А саме, поліклініці МВС, 1-й міській лікарні, де облаштовано інфекційне відділення для лікування хворих з Чернівців, обласній лікарні та дитячій лікарні по вул.Фастівський. Не забули і Вижницьку лікарню ПМСД. Лише спільними зусиллями ефективно протидіємо пандемії !!!

( Maksym Burbak )
16:44 - Igor Malishevski Шановні друзі! Відповідно до наказу МОЗ України від 23.03.2020 № 698 «Про затвердження тимчасових заходів у ЗОЗ, з метою з...

Шановні друзі!

Відповідно до наказу МОЗ України від 23.03.2020 № 698 «Про затвердження тимчасових заходів у ЗОЗ, з метою забезпечення їх готовності для надання медичної допомоги хворим на COVID - 19 » та листа ДОЗ Чернівецької ОДА від 27.03.2020 № 01.1\1312 «Щодо організації роботи закладу в період несприятливої епідситуації із захворюваня на COVID – 19 в області», наш заклад ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр » зобов'язаний проводити планове спе...ціальне лікування, включно оперативне, для онкологічних пацієнтів, яким вже діагностовано злоякісне новоутворення. Тому, від імені усього колективу, звертаємось до наших друзів, колег та пацієнтів за допомогою в забезпеченні медиків індивідуальними засобами захисту, а саме :
- респіраторами;
-масками медичними;
-рукавицями медичними одноразовими;
-бахілами;
-комбінезонами або халатами одноразовими з водонепроникаючої тканини;
-шапками медичними;
-захистними екранами або окулярами.

Дякуємо за допомогу.

( Igor Malishevski )
16:44 - Igor Nezboretsky В нас є друзі, і завдяки їхній підтримці ми можемо повноцінно харчуватися та виконувати свою роботу. Велика подяка РГК та АТ"Черні...

В нас є друзі, і завдяки їхній підтримці ми можемо повноцінно харчуватися та виконувати свою роботу. Велика подяка РГК та АТ"Чернівцігаз" від медичного персоналу міської клінічної лікарні №1.

( Igor Nezboretsky )
15:53 - Илья Хочь Сьогодні волонтерський антівірусний штаб в Чернівецькій області передав захісні маски для працівників лінійної служби КП "Чернівці...

Сьогодні волонтерський антівірусний штаб в Чернівецькій області передав захісні маски для працівників лінійної служби КП "Чернівціводоканал".

( Илья Хочь )
14:32 - Василь Забродський Перші подібні коментарі я читав під своїми постами ще три тижні тому. Я не про терміни і дати. Я про психоз, який піднімають в со...

Перші подібні коментарі я читав під своїми постами ще три тижні тому.
Я не про терміни і дати. Я про психоз, який піднімають в соцмережах. Паніку розганяють спеціально, заляканих людей, точніше натовп, набагато простіше контролювати. Адже мозок перестає раціонально мислити, коли думаєш про виживання під страхом смерті. І тоді будь-які рішення влади, будь то закриття одного із багатьох парків, чи перекриття одного із чотирьох мостів, здаються життєвою необхідністю, а не дебі...льним свавіллям міського очільника. Будь-яка блаж чиновника подається пригодованими ЗМІ як неперевершене благо. Насправді, все це лиш політична гра. Виграшем в якій має стати повторне обрання на посаду мера. Жаль, але по факту наш мер лише імітує свою заклопотаність пандемією. Прикро усвідомлювати, але для Каспрука коронавірус це лише його шанс ще раз вдягнути «ланцюг бургомістра».

( Василь Забродський )
12:20 - Sergei Vorontsov НА МИНСКОЙ КАК В БАНГЛАДЕШ (программа "малые речки"))) Живописная речушка в районе Руской, Одесской, Минской как-то подванивал...

НА МИНСКОЙ КАК В БАНГЛАДЕШ
(программа "малые речки")))
Живописная речушка в районе Руской, Одесской, Минской как-то подванивала довольно умеренно. Сейчас это просто образец вони, выставочный. Голова кружится. Кроме того, что она протекает недалеко от домов Орловской, а особо Минской( десятке метров), Она еще и впадает в Прут. У Калиновского моста. Запах абсолютно, как в Бангладеш наверно, какой-то, где, говорят, царит антисанитарный мрак.
Я конечно, понимаю, что все пр...огрессивное человечество борется с вирусом, но почему человечество , и на Минской, и на Орловской должно философски вдыхать вонь, оставаясь дома. Ну и вниз по Пруту, думаю, это тоже заметно. Я б не писал, но это невообразимая вонь. Рекордистская. Где эти СЭС итд)) К слову, об эпидемиях.
ПС А если б таких ручейков было много выше Черновцов?? Срем на всех, кто ниже
фото Гугл Мепс, эксперт Валерий Брамус: Где-то тут, среди живописи

( Sergei Vorontsov )

29 березня 2020
23:01 - Сергій Зарайський Про буковинських шашличників-дебілів я розривався цілий день. А це друг скинув у приваті. КИЇВ сьогодні. 👿👿👿 Чи не пора рагулів вж...

Про буковинських шашличників-дебілів я розривався цілий день. А це друг скинув у приваті. КИЇВ сьогодні. 👿👿👿
Чи не пора рагулів вже наказувати великими штрафами та ув"язненнями, якщо не доходить ?!

( Сергій Зарайський )
22:10 - Олексій Каспрук Треба вміти шукати :)...

Треба вміти шукати :)

( Олексій Каспрук )
20:44 - Петро Брижак В боротьбі з коронавірусом, не забудьмо пригадати, низько схилити голови та подякувати тим, хто 76 років тому звільнили м. Сторожи...

В боротьбі з коронавірусом, не забудьмо пригадати, низько схилити голови та подякувати тим, хто 76 років тому звільнили м. Сторожинець і м. Чернівці від німецько-фашистських загарбників, давши нам можливість жити, творити, любити і...боротися.

( Петро Брижак )
20:27 - Василь Забродський Ліки знайдено?...

Ліки знайдено?

( Василь Забродський )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS