Чернівці Live

   
18:30 - Василь Забродський Коли вперше побачив Ківу в оточені Медведчука, подумалось, що Аваков, який і зробив з придурка з довідкою «політика», просто «розк...

Коли вперше побачив Ківу в оточені Медведчука, подумалось, що Аваков, який і зробив з придурка з довідкою «політика», просто «розкладає яйця в різні кошики». І тепер матиме «своіх» депутанів не лише серед «слуг».
А виявилось все набагато банальніше. Ківу підібрали до ОПЗЖ, щоб на його фоні файно виглядати. Так би мовити «форсу добирають».
Ну і щоб пиз&или його, замість Шуфрича.

( Василь Забродський )
15:43 - Taras Prokop «У Чернівецькій ОДА наполягають, що процес децентралізації має бути корисним перш за все людям. Усі політичні мотиви під час форму...

«У Чернівецькій ОДА наполягають, що процес децентралізації має бути корисним перш за все людям. Усі політичні мотиви під час формування ОТГ слід відкинути» - так зазначено в офіційному повідомленні Чернівецької ОДА щодо представлення перспективного плану формування територій громад Чернівецької області на нараді в КМУ, але чи дійсно у формуванні перспективного плану відсутні політичні мотиви?
Для мене це питання риторичне, оскільки, працюючи більше двох років над перспективн...

( Taras Prokop )
15:13 - Галина Єреміца Що це знову коїться на Буковині??? Щойно в приміщенні Чернівецької ОДА зустріла 2-х московських попів!!! Московського попа з Михал...

Що це знову коїться на Буковині???
Щойно в приміщенні Чернівецької ОДА зустріла 2-х московських попів!!! Московського попа з Михальчі Сєргія і ще одного, який виходив з ОДА з оператором, у якого в руках була камера. Що вони робили в Чернівецькій ОДА???

( Галина Єреміца )
13:54 - Василь Бойчук Тридцять років тому 22 січня 1990 року ми, перші рухівці Буковини, стояли, в тому числі, у ланцюгу єднання з Україною на трасі Чер...

Тридцять років тому 22 січня 1990 року ми, перші рухівці Буковини, стояли, в тому числі, у ланцюгу єднання з Україною на трасі Чернівці-Мамаівці-Львів. Було дуже холодно. Пронизливий вітер переганяв сипучий сніг через асфальтову дорогу. Стояли із, власноруч пошитими із привезеної із Литви синьоі і жовтої тканини, прапорами України. Сьогодні погода інша. І число загиблих за соборну Україну збільшується... Україна понад усе !

( Василь Бойчук )
11:29 - Sergei Vorontsov ПЕПЕ. ЛЮБОВЬ К АПЛОДИСМЕНТАМ Это Пепе. Он любил аплодисменты и яркие эмоции. Потому что был актером. Когда он вырвался из Чернов...

ПЕПЕ. ЛЮБОВЬ К АПЛОДИСМЕНТАМ
Это Пепе. Он любил аплодисменты и яркие эмоции. Потому что был актером. Когда он вырвался из Черновцов в марте 1941 года, он написал эту книжечку "265 дней в Черновцах под оккупацией большевиков". Но писал он не так про большевиков, как про евреев, которые, он считал, недостаточно любили государство, в котором их считали второсортными людьми. И делали на этом большую политику.
Пепе внес свой культурный вклад в Холокост. Книжечка тогда получил...а большую огласку. И аплодисменты. Она подталкивала к массовым убийствам. Государство, которое считает часть своих граждан вторым сортом, всегда в опасности. И от пепе, и от его недругов.
ПС
Кстати, если христианская версия загробной жизни верна( а Пепе считал, что именно христианство его поднимает и отличает), то Пепе сейчас горит в аду))Хотя просто любил аплодисменты и яркие эмоции.

( Sergei Vorontsov )

21 січня 2020
20:57 - Sergei Vorontsov "Радянська Буковина", 1956 рік...

"Радянська Буковина", 1956 рік

( Sergei Vorontsov )
19:55 - Василь Забродський Можливо я один з небагатьох, хто відкрито пише про таке в нашому житті, але до мене таки звертаються. І з цим, на жаль, також. В...

Можливо я один з небагатьох, хто відкрито пише про таке в нашому житті, але до мене таки звертаються. І з цим, на жаль, також.
Всі ми, хтось більше, хтось менше, хтось ніяк, але дотичні до російсько-української війни на сході нашоі країни. В той самий час, є категорія людей, які цим живуть щодня і щохвилини. Це родини загиблих. І коли ми святкуємо, веселимось і насолоджуємось життям, забуваючи про війну, вони пам‘ятають її постійно. Бо втратили на війні найдорожче. Члена р...

( Василь Забродський )
17:27 - Василь Забродський От хто скаже, який відкат отримують правохоронці від цих махінаторів? Я б навіть уточнив питання? Хто кришує аферистів на державно...

От хто скаже, який відкат отримують правохоронці від цих махінаторів? Я б навіть уточнив питання? Хто кришує аферистів на державному рівні? МВС, Прокуратура , чи СБУ?
Те, що в роки кардинальних трансформацій в суспільстві виникали аферистичні фінансові піраміди не новина. Можна пригадати найвідомішу МММ, можна інші, менш розкручені, медично-страхові і т.д.
Але поява таких махінаторів неможлива без високого покровительства на найвищому рівні. І навіть якщо вірним є правило, що допоки є лохи, доти їх доїтимуть, питання кришування аферистів ніц не закрито. І чим більша фінансова піраміда, тим вище має бути посадова особа, яка «кришує».
Ото цікаво ХТО ЦЕ?

( Василь Забродський )
15:55 - Протоієрей Миколай Лагодич 31 січня 2020 року, в переддень третьої річниці з дня загибелі викладача юридичного факультету ЧНУ Леоніда Дергача, у храмі Трьох ...

31 січня 2020 року, в переддень третьої річниці з дня загибелі викладача юридичного факультету ЧНУ Леоніда Дергача, у храмі Трьох Святителів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича буде звершено заупокійне богослужіння.
Початок богослужіння о 12 год.
Запрошуємо всіх до спільної молитви!

( Протоієрей Миколай Лагодич )
13:55 - Василь Забродський Від забудовників пентхауз від перевізників відкат? Ех Льоша, Льоша!!!! Я не буду стверджувати, що Каспрук отримував 50% від вкраде...

Від забудовників пентхауз від перевізників відкат?
Ех Льоша, Льоша!!!!
Я не буду стверджувати, що Каспрук отримував 50% від вкрадених з міського бюджету 5 мільйонів гривень. Я не в схемі, і не в долі.
Але я точно знаю, що всі, хто на думку СБУ є причетними до розкрадання бюджету шляхом підтасовки інформаціі є прямими ПІДЛЕГЛИМИ Каспрука. Більше того, керівник «інфоцентру» разом з Каспруком і Карімовою, брав участь у розпилені європейських грантів, і саме після цього його пра...цевлаштували в мерії.
Тепер мені зрозуміло, чому Олексій Каспрук постійно «переймався» питаннями компенсацій пільгового проїзду в маршрутках. Так само як зрозуміло і те, що професіональний керівник, тобто той, хто є на своєму місці і відповідає займаній посаді, повинен би був передбачити можливі зловживання.
Про завищення показників кількості перевезень постійно говорили і депутат, і активісти, і члени виконкому. І лише Каспрук лобіював і проштовхував ці питання, так само постійно. Виявляється, мав таки свій інтерес?
Цікаво, що «заспіває» про відкати наш мер, коли підлеглі почнуть давати покази?
Чекати вже не довго.

( Василь Забродський )

20 січня 2020
19:55 - Андрій Романцов Все про новий план формування ОТГ в Чернівецькій області...

Все про новий план формування ОТГ в Чернівецькій області

( Андрій Романцов )
18:26 - Sergei Vorontsov Темпль, потім к-тр "Жовтень", "к-тр "Чернівці". Сорокові роки...

Темпль, потім к-тр "Жовтень", "к-тр "Чернівці". Сорокові роки

( Sergei Vorontsov )
16:41 - Василь Забродський Я так розумію, що з таким тату на руці мені до Великобританії не можна? Бо заарештують як терориста? А я к з паспортами нам, укра...

Я так розумію, що з таким тату на руці мені до Великобританії не можна? Бо заарештують як терориста? А я к з паспортами нам, українцям, бути? На кожній обкладинці знак націоналіста!

( Василь Забродський )
11:38 - Володимир Середюк 42,6% (!) або 321 Гкал. - зменшення споживання теплової енергії (грудень 2018/2019рр.) в закладах освіти в яких спільно з НЕФКО і ...

42,6% (!) або 321 Гкал. - зменшення споживання теплової енергії (грудень 2018/2019рр.) в закладах освіти в яких спільно з НЕФКО і Е5Р реалізуються заходи з енергоефективності в рамках проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м.Чернівцях», що у грошовому еквіваленті становить близько 580 тис. грн. економії лише за грудень місяць.

При цьому, враховуючи, що середньомісячна температура у 2019 р, була вищою у порівнянні з 2018 роком, загальний рівень економії тепло...вої енергії в закладах освіти, в яких не проводились заходи з енергоефективності становило 19%.

Таким чином, завдяки реалізації даного проекту нам вдається покращити комфорт перебування наших дітей в садках і школах м. Чернівці і при цьому заощаджувати на споживанні теплової енергії.

На сьогоднішній день йде процес укладання договорів ще по 4-х навчальних закладах - ДНЗ №35, 43, 3 та ЗНЗ №11.
Оголошено тендер і триває оцінювання учасника по ЗНЗ №27.

#РазомЗробимоБільше

( Володимир Середюк )
11:30 - Сергій Обшанський #управлінняконтролюблагоустрою #інспекціязблагоустрою Прошу департамент ЖКГ Бешлей В.В., як розпорядника коштів та замовник робі...

#управлінняконтролюблагоустрою
#інспекціязблагоустрою

Прошу департамент ЖКГ Бешлей В.В., як розпорядника коштів та замовник робіт вжити заходи реагування на керівників управлінських компаній , КЖРЕПів.

...
( Сергій Обшанський )
09:04 - Lyuba Petrova Чому громадська організація може щось вибити, а депутат ні? Я про опорні лікарні в Чернівецькій області. А ознака Вашого зневажлив...

Чому громадська організація може щось вибити, а депутат ні? Я про опорні лікарні в Чернівецькій області. А ознака Вашого зневажливого ставлення - ваше повідомлення. Я кидала запит, щоб Ви додали в контакти, в постах Вас відмічала, та Ви видаляли відмітку... Ну маємо, що маємо... Прикро, що стільки зусиль і реальних досягнень зведено на нуль!

( Lyuba Petrova )
02:15 - Galina Mararash Дорогі моі друзі! Почався новий рік... І кожен день дарує нам добро і радість,надіі та сподівання. І дуже гарно,коли рік починає...

Дорогі моі друзі!
Почався новий рік...
І кожен день дарує нам добро і радість,надіі та сподівання.
І дуже гарно,коли рік починається з чудового свята-
Дня народження!...
Сьогодні свято у нашоі чудовоі подруги Rodika Gavka!🎂🎈🎈🎈
І моя перша в цьому році Панська Замальовка для неі,і про неі!
Вже багато літ нас пов‘язує велика та щира дружба!❤️❤️❤️
Наша Родічка надзвичайно красива,добра,відкрита,гармонійна ,розсудлива,доброзичлива!
З нею легко і цікаво!
З нею весело і надійно!
З нею вишукано і організовано!
Вона вміє підтримати і дати слушну пораду!
Вона з легкістю долає перешкоди і з посмішкою вирішує любі проблеми!
Вона вміє дарувати добро!
Іі участь у всіх наших заходах є неоціненною !
Бо вона-Успішна!👏👏👏
Ми любимо називати іі-наша Родічка!❤️
Дорога наша Родічка!
Хай рік ,котрий почався,
Лиш добро дарує.
Хай мріі та бажання
Ангели почують!
Хай посмішка чарівна
На обличчі сяє!
Успішні чернівчанки
LA MULTI ANI співають!❤️❤️❤️
ВІТАЄМО!
З ДЕМ НАРОДЖЕННЯ!
БУДЬ ЩАСЛИВОЮ!
ЛЮБИМО ТЕБЕ!❤️💋❤️💋
Всіх благ тобі і твоій прекраснй родині!

( Galina Mararash )

19 січня 2020
16:19 - Віталій Михайлішин Бажаю всім в день Хрещення Господнього очиститись святою водою та залишатись чистими душею, здоровими духом і сильними Вірою! Хай...

Бажаю всім в день Хрещення Господнього очиститись святою водою та залишатись чистими душею, здоровими духом і сильними Вірою!
Хай Бог оберігає Ваші сім’ї, а серця будуть люблячими та відкритими для добрих справ !
З Водохрещем💦

( Віталій Михайлішин )
15:14 - Олексій Каспрук Христос хрещається!...

Христос хрещається!

( Олексій Каспрук )
13:10 - Marina Velichko Хотіла написати пост про неймовірні види норвезьких гір, скель та фьордів, але не можу не розповісти про гуртожиток. Сподіваюся, щ...

Хотіла написати пост про неймовірні види норвезьких гір, скель та фьордів, але не можу не розповісти про гуртожиток.
Сподіваюся, що адміністрація ЧНУ імені Юрія Федьковича, студентське самоврядування та студентська профспілка звернуть увагу на мій пост.
Я не буду ти розповідати, що тут кращі ремонти, меблі і тд. Я хочу розповісти саме про механізм, який діє аби зробити студентське життя комфортніше.
💙Nord University:
На спеціалізованому сайті можна переглянути розташування гу...ртожитків, фото кімнат та обрати за пріоритетом різні кімнати та гуртожитки.
💛ЧНУ імені Юрія Федьковича
Підчас подачі документів абітурієнт може поставити галочку, що йому необхідно гуртожиток. Щоб подивитися гуртожиток треба їхати самому, а кімнату в яку тебе поселять дізнаєшся тільки підчас поселення.
💙Nord University:
При посиленні необхідно самостійно заповнити форму так званий "чекліст" де необхідно вказати стан усіх речей, що є в кімнаті і якщо щось несправно прийде працівник і виправить це. При виїзді кімната перевіряється з тим що заповнити студент при виїзді, і якщо студент щось не зберіг з нього знімається штраф.
💛ЧНУ імені Юрія Федьковича:
Якщо щось не справно це твоя проблема. При виїзді може повести і до тебе прийде комендант приймати кімнату, а може просто підпише твій обхідний лист.
💙Nord University:
Кожен тиждень працівники гуртожитку приходять перевірити стан кухонь. Ставлять відмітку чи винесли мусора,помили пол, плиту, стіл тощо. Якщо кухня брудна на студентів накладається штраф.
💛ЧНУ імені Юрія Федьковича:
Прибиральниця миє поли на кухні. Все інше на совісті студентів.
💙Nord University:
Люди без спеціального ключа та пароля не можуть потрапити в середину гуртожитку, але якщо ти хочеш запросити друзів - безпроблем.
💛ЧНУ імені Юрія Федьковича:
Вахтерша вигане твоїх друзів, які лишили свої студентські квитки, але якщо хтось просто пройшов фейс контроль баби Тані, то він може жити скільки хоче.
Що ми маємо в підсумку:
💛ЧНУ імені Юрія Федьковича:
Студенти приїжджають роблять ремонт, не дбають за майном і разводять різних істот, яких майже неймовірно вивести.
💙Nord University:
Чисті та комфортні гуртожитки.

Сподіваюся, що адміністрація задумається про зміну системи та впровадження контролю за станом кімнат та кухонь.
Профспілкова організація студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

( Marina Velichko )

18 січня 2020
21:15 - Олексій Каспрук Суботній вечір з користю. Обіцяють скоро сніг. Будемо птахів підгодовувати. :)...

Суботній вечір з користю. Обіцяють скоро сніг. Будемо птахів підгодовувати. :)

( Олексій Каспрук )
20:21 - Любов Годнюк Коляда, колядя на Хотинщину прийшла! Свято вдалося, чудове дійство! Дякую за запрошення Микола Головльов!...

Коляда, колядя на Хотинщину прийшла! Свято вдалося, чудове дійство! Дякую за запрошення Микола Головльов!

( Любов Годнюк )
18:30 - Sergei Vorontsov НЕКУЛАЙ ТЭУТУ Почти в каждую эпоху. даже ужасную, в Черновцах(точнее в СМИ) находились один-два-три человека, которые умеют писа...

НЕКУЛАЙ ТЭУТУ
Почти в каждую эпоху. даже ужасную, в Черновцах(точнее в СМИ) находились один-два-три человека, которые умеют писать и описывать.
Нашел репортаж про Центральный парк 1943 года, только начинаешь читать и с первой фразы, когда журналист пишет что Центральный парк(Народный сад) это место, где няни ухаживают за детьми, а пенсионеры ухаживают за нянями, поэтому это место всеобщей гармонии, ты понимаешь, что это как раз умеющий. Чуть дальше его фраза:
"Летом Н...ародный сад становится огромным ночным отелем под открытым небом, со звездами, со сладкой музыкой из репродукторов, с раздельными кустами, и трамваями у подьезда".
И эти "раздельные кусты" -- это такой стебчик молодой. Там дальше про то, что эти каштановые аллеи помнят не только Эминеску, но, попутно, всех черновицких неучей и дураков. Что память этих деревьев так же вечна, как опереточные сердца вырезанные на их коре ножиком. Это же не слова, ход мысли. И ты вспоминаешь, что видел эту подпись "Некулай Тэуту" под посвящением - признаинем в любви к Есенину, Текст, напечатанный в Черновцах, в разгар войны с СССР. Потому что если человек думает такими ходами, он не только умеет писать не особо учась этому, он склонен к подобного рода жестам -- любить вопреки политической коньюктуре.
И ты читаешь этот текст лютой войны, и замечаешь вдруг, что а в нем нет ни капли войны. Ни одной политической капли. И понимаешь, что остальных то можно и не читать. Вот этот и был человеком умеющим писать.
А фото, просто аллея парка , 1943 год

( Sergei Vorontsov )
09:37 - Sergei Vorontsov Чернівці, 1963 рік МАЙСТЕР СПОРТУ ВАЛЕНТИН ПОМЕРАНЦЕВ не тільки він)) ще й Володимир Зінченко)) теж майстер спорту. фото Володи...

Чернівці, 1963 рік
МАЙСТЕР СПОРТУ ВАЛЕНТИН ПОМЕРАНЦЕВ
не тільки він)) ще й Володимир Зінченко)) теж майстер спорту.
фото Володимира Борисова

( Sergei Vorontsov )

17 січня 2020
21:23 - Елена Нехаева «Фотомагія» повернулася з гостинної Буковини додому. Починаємо роботу над створенням фотовиставки. Це копітка і напружена робота, ...

«Фотомагія» повернулася з гостинної Буковини додому. Починаємо роботу над створенням фотовиставки. Це копітка і напружена робота, а нас переповнюють емоції, почуття і враження, якими неможливо не поділитися. Знаєте, нас у наших подорожах вражає краса природи, особливості культури, різноманітність життя, але найважливішим були і є зустрічі з людьми. Ось і зараз ми вдячні долі за зустріч із заступником начальника Головного управління Директорату Міністерства розвитку громад та... територій України Лілією Поповою, зі Сторожинецьким міським головою Миколою Карлійчуком, його заступником Петром Брижаком, з Красноїльським селищним головою Степаном Драгуном та з усіма іншими мешканцями цього дивовижного краю. Щирість, духовність, небайдужість до проблем молоді, зацікавленість у спілкуванні – ось що визначає характер наших нових друзів. Дякуємо щиро і бажаємо бути вам здоровими і щасливими

( Елена Нехаева )
20:37 - Любов Годнюк Хотинські школярі - гості Чернівецької обласної ради. Достойна зміна!❤️❤️❤️Дякую ,Borets Mykola за сприяння!...

Хотинські школярі - гості Чернівецької обласної ради. Достойна зміна!❤️❤️❤️Дякую ,Borets Mykola за сприяння!

( Любов Годнюк )
19:52 - Sergei Vorontsov Чернівці, 1989р...

Чернівці, 1989р

( Sergei Vorontsov )
19:38 - Sergei Vorontsov Чернівці, 1962 рік. Букіністи Латвії спробують продати книги книги німецькою, об'ява у газеті "Радянська Буковина"...

Чернівці, 1962 рік.
Букіністи Латвії спробують продати книги книги німецькою,
об'ява у газеті "Радянська Буковина"

( Sergei Vorontsov )

16 січня 2020
21:13 - Марина Кирилюк 20:55 - робочий день підійшов до завершення: ☑️ на замовлення тренінг по конфліктології та клієнтоорієнтованості з персоналом пров...

20:55 - робочий день підійшов до завершення:
☑️ на замовлення тренінг по конфліктології та клієнтоорієнтованості з персоналом провела
☑️ вивчення промислового ринку одного з видів абсорбентів зробила
☑️ обговорення з командою щодо нового логотипу та по видах брендованої продукції для клієнтів було
☑️ провела перемовини з засновницею бренду ZARINA Наталією Нетовкіною щодо організації заходу за її участі в якості спікера на тему жіночого лідерства в кінці лютого для ділових жі...нок Буковини.
☑️ Трохи попрацювала над питаннями громадської діяльності щодо розвитку міста
☑️2,5 години мого бізнес коучінгу для клієнта на тему маркетингу в кінці дня провела в насолоду )))
Все, можу іти додому - день пройшов не дарма )))

( Марина Кирилюк )
13:58 - Roman Marenin Поговорили за кавою з Yaroslav Kurko про реформу місцевої і роботу центральної влади. Було трохи гірко. Може від кави, але, мабуть...

Поговорили за кавою з Yaroslav Kurko про реформу місцевої і роботу центральної влади. Було трохи гірко. Може від кави, але, мабуть, ні.
P.S. Увага! Хто хоче передплатити електронну версію "Буковини" - ласкаво просимо😊

( Roman Marenin )
10:48 - Александр Сапунов м.Чернівці. Театральна площа. Мабуть якийсь дід мороз - ніс, ніс не доніс.((...

м.Чернівці. Театральна площа. Мабуть якийсь дід мороз - ніс, ніс не доніс.((

( Александр Сапунов )
10:30 - Roman Marenin Хто передплатив - вже знає, що почнеться в його громаді після 20 січня😉 Хто ще не встиг - шукайте "Буковину" у відділеннях Укрпош...

Хто передплатив - вже знає, що почнеться в його громаді після 20 січня😉 Хто ще не встиг - шукайте "Буковину" у відділеннях Укрпошти. Передплата на лютий триває.

( Roman Marenin )
01:51 - Марина Кирилюк В продовження опису аналогії, яка кинулась в очі під час перегляду мультфільму Клаус, наведу яскраві кадри, які нагадують ситуацію...

В продовження опису аналогії, яка кинулась в очі під час перегляду мультфільму Клаус, наведу яскраві кадри, які нагадують ситуацію в Чернівцях.
Загалом автори створили добру історію з глибоким змістом та тонкою сатирою. В кінці місто дуже змінюється з гнітючого та агресивного на затишне містечко із щасливими мешканцями. Така собі казка, яку приємно переглянути в сімейному колі.
А як у нас буде насправді?.... Гадаю, що в житті все так само змінюється 😉

( Марина Кирилюк )

15 січня 2020
23:46 - Galina Mararash КОЛЯДА 2020: ПІДТРИМУЄМО ТРАДИЦІІ ТА ДОПОМАГАЄМО ПОТРЕБУЮЧИМ. Цього року театр народних традицій «Чернівчанка» не зрадив традиціі...

КОЛЯДА 2020:
ПІДТРИМУЄМО ТРАДИЦІІ ТА ДОПОМАГАЄМО ПОТРЕБУЮЧИМ.
Цього року театр народних традицій «Чернівчанка» не зрадив традиціі віншування чернівецьких та буковинських газдів та газдинь ,які підтримують діяльність нашоі громадськоі організаціі «Жіночий клуб «Успішна чернівчанка» впродовж року.
Для нас -це данина та пропагування прекрасних традицій буковинства,які мають ширитись світом і приносити радість людям.А ще для нас-це вияв поваги до тих людей,які стають меценатами... та допомагають нам реалізовувати численні благодійні проекти: проведення концертних заходів та конкурсів,благодійних аукціонів ,розпродажів,реалізація календарів для допомоги онкохворим дітям,збір коштіа та подарунків потребуючим родинам в рамках проекту «Шляхетна Пачка Украіна»,тощо..
Цих проектів стає з кожним роком все більше,адже нашоі енергіі допомагати людям не стає менше. І слава Богу,що не стає менше, а навпаки більшає коло небайдужих чернівчан та буковинців,які долучаються до добрих справ. А це означає,що в нас ще дуже багато роботи!
Цими днями відвідали з віншуванням та словами подяки тих,хто був у місті і зміг прийняти нас.Хто був відсутній,або не зміг-не гнівайтесь.Хто бажає долучитися до наших ініціатив-ласкаво просимо!
Коляда наша теж є благодійною,адже частина зібраних коштів спрямовується на підтримку дітей-пацієнтів відділення кардіоонкогематологіі обласноі дитячоі клінічноі лікарні.
Тому дякуємо всім,хто почав рік гарно і благодійно-і далі буде!

( Galina Mararash )
23:43 - Петро Брижак Мав чудову нагоду, від імені Сторожинецької міської ради і міського голови М.М.Карлійчука, на запрошення Вашківецького міського го...

Мав чудову нагоду, від імені Сторожинецької міської ради і міського голови М.М.Карлійчука, на запрошення Вашківецького міського голови – Перча М.П., спільно з представниками колективу міської ради та аматорським ансамблем «Берегиня» привітати дорогих сусідів – вашківчан, з проведенням обласного свята – «Вашківецька маланка», подякувати за мудрість та відданість у збереженні звичаїв, традицій та обрядів буковинського краю, побажати міцного здоров’я та здійснення мрій і бажань.... Пишаємося, що до встановлення всеукраїнського рекорду з найбільшої кількості осіб в масках, долучилася і наша ОТГ, а саме – маланкувальний колектив з Костинецького старостинського округу на чолі з в.о.старости – Божескулом В.І. Від імені Сторожинеччини вітаємо дорогих вашківчан, а Миколі Партенійовичу Перчу і Оресту Іллічу Сірецькому дякуємо за гостинність та багаторічну дружбу!!! Переберійних висот!!!

( Петро Брижак )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS