Чернівці Live

На Буковині знайшли тіло чоловіка

   
22:46 - Mykola Kobyliuk Подейкують, що Чернівці готуються стати другим українським містом, в якому реалізують відкликання депутатів міськради за народною ...

Подейкують, що Чернівці готуються стати другим українським містом, в якому реалізують відкликання депутатів міськради за народною ініціативою.

Тож, перш ніж крутити носом, чи варто йти на збори, пригадайте, чиїми руками блокувалося оновлення громадського транспорту, хто ініціював виділення мільйона "впусту" на проект будівництва тунелю та хто лобіював інтереси місцевих політиків-баронів, пристосуванців й популістів.

Правда, і вас то дістало?

...

Тож, худобу в стойло! Viribus Unitis!

( Mykola Kobyliuk )
22:29 - Григорій Ванзуряк Команда Глибоцької ОТГ їде до Тернополя...

Команда Глибоцької ОТГ їде до Тернополя

Об’єднані територіальні громади заходу України вдруге зберуться у Тернополі | Громадський простір
disq.us
( Григорій Ванзуряк )
22:07 - Об'єднання "Самопоміч" - Чернівці Ти вже знаєш, що депутата можна змістити підпаленими шинами та революцією. Але чи знаєш ти, що є спеціальний закон для відкликання...

Ти вже знаєш, що депутата можна змістити підпаленими шинами та революцією. Але чи знаєш ти, що є спеціальний закон для відкликання чиновників різних рівнів, якщо ті не виконали свої передвиборчі обіцянки та не виконують депутатські зобов’язання, визначені Законом України? Для цього існує спеціальний "Порядок відкликання депутата за народною ініціативою".
Все дуже просто: мешканці Чернівців можуть самостійно зібрати підписи та попрощатись із народним пристосуванцем. Зібрати З...бори, створити ініціативну групу та зібрати підписи чернівчан - це не складно, погодься.

Тож гайда до нас вивчати закон та змінювати місто й Україну!

Підписуйся на нашу сторінку та слідкуй за нашими постами.

#в_єдності_сила

( Об'єднання "Самопоміч" - Чернівці )
22:05 - Ser Lazarev Людська недбалість.......

Людська недбалість....

( Ser Lazarev )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS