Чернівці Live

Власників контрабанди розшукують на Буковині

   
16:50 - Пилип Духлій Вчера новостные сайты и фейсбук облетела новость с заголовком "Рада провалила законопроект, который облегчал выход на украинский р...

Вчера новостные сайты и фейсбук облетела новость с заголовком "Рада провалила законопроект, который облегчал выход на украинский рынок PayPal".

К сожалению, ни один новостой ресурс, ни один журналист не обратились к нам в PayPal for Ukraine Initiative чтобы уточнить нашу позицию и подали эту новость в однобоком ключе. Ниже - наша позиция по поводу законопроекта № 5361-д.

Согласно плану имплементации "Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, ...Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони", утвержденного распоряжением Кабмина от 17 сентября 2014 г. № 847-р (с измнениями), Украина имплементирует положение Директивы (ЕС) 2015/2366.

Пункт 11 статьи 9 директивы 2015/2366 гласит "9.An authorisation shall be valid in all Member States and shall allow the payment institution concerned to provide the payment services that are covered by the authorisation throughout the Union, pursuant to the freedom to provide services or the freedom of establishment."

Это означает, что регистрация платежного сервиса в одной из стран ЕС позволяет предоставлять услуги в других странах ЕС без дополнительных регистраций.

В то же время статья 15-1 непринятого законопроекта 5361-д противоречит статье 9 директивы 2015/2366 и создает целый ряд барьеров для выхода иностранных эмитентов электронных денег на рынок Украины для расчетов в иностранной валюте. А именно, иностранным эмитентам электронных денег нужно (i) зарегистрироваться в НБУ (это требование было бы логичным для гривневых расчетов, но не для расчетов в иностранной валюте), (ii) отслеживать резидентов Украины для приобретения и погашения иностранных электронных денег с использованием только счета в украинских банках, (iii) отслеживать соблюдение ограничений на сумму иностранных электронных денег, которые украинский пользователь может хранить на электронном устройстве.

В связи с этим мы приветствуем непринятие законопроекта 5361-д и призываем народных депутатов и Національний банк України не изобретать велосипед в своем законотворчестве, а имплементировать директиву 2015/2366 без искажения ее сути.

( Пилип Духлій )
16:40 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області м. Чернівці: рятувальники ліквідували 2 пожежі 22 червня о 04 год. 20 хв. надійшло повідомлення про пожежу у Чернівцях на вул. Пі...

м. Чернівці: рятувальники ліквідували 2 пожежі

22 червня о 04 год. 20 хв. надійшло повідомлення про пожежу у Чернівцях на вул. Південно-Кільцевій. На момент виявлення пожежі очевидцями, вогнем вже було повністю охоплено дерев’яний літній майданчик ресторану, де виникла пожежа, та покриття будівлі, на яке перекинулося полум’я з альтанок. Швидкому розповсюдженню вогню сприяло те, що конструкції літнього майданчика були дерев’яними. До того ж, існувала загроза подальшого розпов...сюдження полум’я на поруч розташовані будівлі. До ліквідації пожежі залучалися рятувальники Групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, державної пожежно-рятувальної частини № 1 та державної пожежно-рятувальної частини № 2 міста Чернівці у складі 23 чоловік особового складу на 8 одиницях техніки. Протягом години пожежу було локалізовано та ліквідовано на площі 475 кв.м. У результаті вогнем знищено літній майданчик ресторану, пошкоджено перекриття, покриття сусідньої будівлі, на яку перекинулася пожежа. Завдяки діям пожежно-рятувальних підрозділів від вогню було врятовано приміщення, в якому розташовувалися стоматологія та аптека, та будівлю ресторану. Причина пожежі встановлюється.
Окрім цього, ввечері 21 червня на вул. Сосюри у Чернівцях горіло сміття на відкритій території. Площа пожежі була невелика, її ліквідували вогнеборці Групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
16:33 - Хотинська Районна Державна Адміністрація ЗАЛИШИВ БЕЗ НАГЛЯДУ ВОГОНЬ – ЗАГОРІЛАСЯ ГОСПОДАРСЬКА БУДІВЛЯ! 19 червня, у селі Чепоноси внаслідок необережного поводження з вогне...

ЗАЛИШИВ БЕЗ НАГЛЯДУ ВОГОНЬ – ЗАГОРІЛАСЯ ГОСПОДАРСЬКА БУДІВЛЯ!
19 червня, у селі Чепоноси внаслідок необережного поводження з вогнем сталося загорання господарської будівлі. Як виявилось, власник господарства залишив без нагляду піч на якій варив компот, щоб заготовити на зиму. Іскри випали з топки на дрова і полум’я швидко перекинулось на стіни й почало розповсюджуватись по дерев’яній будівлі. Пожежу ліквідували та врятували сусідній житловий будинок.
Це вже 24 пожежа від по...чатку року на території Хотинського району. Вогонь забрав життя 4 людей, ще 2 травмувались. Завдано великих матеріальних збитків власникам.
Зважаючи на причину виникнення пожежі рятувальники нагадують, що залишати без нагляду вогонь вкрай небезпечно – це є першопричиною виникнення пожеж.
Запам’ятайте, забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

Тодорюк Сергій, головний інспектор Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області

( Хотинська Районна Державна Адміністрація )
16:32 - ДемАльянс Те, що виборці мають претензії до працездатності більшості народних депутатів не є секретом. Літо - час, коли громадські активісти...

Те, що виборці мають претензії до працездатності більшості народних депутатів не є секретом. Літо - час, коли громадські активісти та журналісти знаходять десятки історій про "закордонні відрядження" депутатів.

Щоб вберегти нерви колег по парламенту, які під час "відряджень" бояться потрапити у об'єктив журналістських фотокамер, члени Політради ДемАльянсу Mustafa Nayyem, Svitlana Zalishchuk та Сергій Лещенко зареєстрували Постанову про продовження роботи Верховної Ради до 15... серпня.

В умовах, коли Україна знаходиться у стані війни, а більшість населення працює на декількох роботах, щоб якось вижити, двомісячна відпустка народних депутатів виглядає цинічно.

Дякуємо Мустафі Найєму, Світлані Заліщук та Сергію Лещенку за таку ініціативу! Слідкуємо, якою буде реакція парламентської більшості.

( ДемАльянс )
16:32 - Міністерство культури України Міністр культури України Євген Нищук взяв участь у розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти...

Міністр культури України Євген Нищук взяв участь у розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, під час якого розглядався проект Закону «Про освіту» (друге читання), зокрема, в частині визначення особливого статусу мистецької освіти.
Міністр культури України Євген Нищук під час свого виступу висловив вдячність Комітету з питань науки і освіти, Міністерству освіти і науки, народним депутатам за підтримку подальшого розвитку мистецької о...світи, пов’язану з включенням відповідних норм до проекту Закону України «Про освіту», особливо за норми статті 20, які визначають особливий статус мистецької освіти, а також норми, пов’язані з урегулюванням особливих форм підготовки митців.

«Ми прагнули цього десятиліттями і саме в цьому законопроекті вперше за всю історію українського законодавства мистецька освіта стала предметом регулювання на рівні закону. Мінкультури в цілому підтримує цей законопроект як такий, що дасть новий поштовх для розвитку української освіти загалом, і спеціалізованої мистецької освіти зокрема», - сказав Євген Нищук.
«Введення терміну «мистецька школа» дасть можливість установити логічний зв'язок музичних, художніх, хореографічних та інших шкіл з тими нормами законопроекту «Про освіту», які стосуються мистецької освіти».

Він також зауважив, що Комітетом напрацьовані всі запобіжники можливих наслідків і ризиків, а саме, за працівниками шкіл системи Мінкультури будуть збережені всі професійні права та соціальні гарантії, які у них є на сьогодні, за самими школами зберігається право на фінансування за рахунок бюджетних коштів.

«В умовах упровадження децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад постає питання щодо розширення послуг цих закладів для інших цільових аудиторій, зокрема, запровадження навчання дорослих, які з різних причин не змогли в дитинстві отримати таку освіту, а також осіб з особливими потребами», - наголосив Міністр культури України.
«Мої численні зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад, представниками культурної сфери в регіонах свідчать про те, що саме розширення аудиторії користувачів послуг мистецьких шкіл дасть можливість не тільки кожному громадянину реалізувати своє право на освіту та творче самовираження через мистецтво, але й стане додатковою підставою для підтримки цих шкіл, що сприятиме розвиткові суспільства як такого».

Після тривалого обговорення та дискусій Комітет з питань науки і освіти прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти, напрацьований спільно з Міністерством освіти і науки та робочою групою Комітету, проект Закону України «Про освіту» (друге читання).

#мінкульт_новини #mincult_news

( Міністерство культури України )
16:30 - ТВА / TVA http://tva.ua/show/news?id=901039...

http://tva.ua/show/news?id=901039

Олексія Каспрука обрано президентом Асоціації відкритих міст України
tva.ua
( ТВА / TVA )
16:06 - Іван Мунтян Ще один важливий крок на шляху до налагодження регулярного залізничного сполучення «Чернівці-Сучава». Разом із головою Сучавської ...

Ще один важливий крок на шляху до налагодження регулярного залізничного сполучення «Чернівці-Сучава». Разом із головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром провів зустріч двосторонньої регіональної робочої групи на залізничній станції «Вадул-Сірет», під час якої обговорили практичні аспекти налагодження регулярного залізничного сполучення «Чернівці-Сучава».
Минулої середи разом зі своїм давнім приятелем паном Томашем Майка, який нині обіймає посаду радника голови п...равління Укрзалізниці з питань євроінтеграції, організував подібну зустріч на КПП «Порубне-Сірет». Тоді було досягнуто принципової згоди щодо призначення такого потягу. Сьогодні ж за участі фахівців-залізничників обговорили практичні аспекти реалізації цього амбітного проекту. Визначили, що оптимальний формат такого сполучення – це курсування вранці й ввечері потягів «Чернівці-Вадул-Сірет» та «Сучава-Вадул-Сірет», пасажири яких робитимуть пересадку, а також проходитимуть митний і паспортний контроль безпосередньо на станції «Вадул-Сірет». Таким чином подорож з Чернівців до Сучави триватиме приблизно 3 години. Вартість квитка «Чернівці-Вадул-Сірет» становитиме орієнтовно 5 євро. Як на мене, чудова альтернатива автомобільній подорожі з Чернівців до Сучави, під час якої на КПП «Порубне-Сірет» можна простояти в черзі до 4 годин.
Також розглянули можливість здійснення спільного митного й паспортного контролю прямо під час руху потягів. У такому випадку час подорожі став би ще меншим, водночас, такий вид проходження контролю потребує укладання додаткових міжнародних угод. Про якнайшвидше вирішення цього питання будемо клопотати перед Урядом. Поки ж працюватимемо за схемою, запропонованою митниками та прикордонниками.
Менше, ніж за тиждень відбудеться ще одна зустріч суто технічного характеру, на якій українські та румунські фахівці відшліфують графік руху потягів, процедуру проходження митного й паспортного контролю, а також озвучать точну вартість квитків. Після цього крайовій владі необхідно буде провести відповідну інформаційну кампанію та залучити регіональну туристичну асоціацію до реалізації цього проекту. Аналогічні кроки зробить й керівництво Сучавського повіту. Адже привабливість мандрівки потягом «Чернівці-Сучава» чи «Сучава-Чернівці» зросте врази за умови наявності готових туристичних маршрутів, які можна буде обирати безпосередньо на вокзалах ;)
На завершення подякував пану Георге Флутуру за те сприяння та кроки на зустріч, які він постійно робить у питанні розвитку територій наших партнерських регіонів.
До слова, пан Флутур повідомив ще одну важливу для нашого краю новину: румунська сторона розпочала асфальтування під’їзних шляхів до пункту перетину румунсько-українського кордону «Ульма», що межує з нашим пунктом пропуску «Руська» на Путильщині. Тож будемо звертатися до Уряду щодо відновлення роботи КПП «Руська-Ульма».

( Іван Мунтян )
16:05 - Господарський суд Чернівецької області Сьогодні, 22 червня 2017 року, в стінах Господарського суду Чернівецької області проведено День відкритих дверей, ключовою метою я...

Сьогодні, 22 червня 2017 року, в стінах Господарського суду Чернівецької області проведено День відкритих дверей, ключовою метою якого було отримання відвідувачами інформації про діяльність суду шляхом ознайомлення з організаційними і процесуальними аспектами його роботи у підрозділах.

Цього разу до суду завітали студенти та викладачі юридичного факультету Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича, яких зустріла головний спеціаліст із забезпечення зав’язк...ів із засобами масової інформації (прес-секретар) суду Ірина Ніколаєва та розповіла про програму проведення заходу.

В подальшому, наші гості відвідали судове засідання з розгляду господарського спору, що пройшло під головуванням судді Дутки Віталія Володимировича.

Після чого суддя-спікер Господарського суду Чернівецької області Михайло Ніколаєв провів студентам екскурсію приміщеннями суду, показавши зали судових засідань, кабінети суддів та помічників.

У свою чергу, керівник апарату Кожокар Марія Олександрівна розповіла про структуру та завдання апарату суду, а начальник відділу документального забезпечення та аналітичної роботи Доросевич Микола Олександрович і начальник відділу по роботі з персоналом та зв’язків з громадськістю Степанов Федір Григорович ознайомили відвідувачів з особливостями роботи очолюваних ними структурних підрозділів суду.

По завершенню заходу суддя-спікер та прес-секретар подякували гостям за участь у Дні відкритих дверей, наголосивши на тому, що у Господарському суді Чернівецької області завжди раді вітати усіх бажаючих відвідати та ознайомитись з роботою суду.

Прес-секретар господарського суду Чернівецької області

( Господарський суд Чернівецької області )
16:01 - Мар'яна П'єцух Садового посадили в калюжу. Він чекав, що йому виділять резервні полігони, куди два роки він возитиме сміття, поки будується завод...

Садового посадили в калюжу. Він чекав, що йому виділять резервні полігони, куди два роки він возитиме сміття, поки будується завод, а, натомість, йому запропонували віддати на два роки усю дуже коштовну сміттєву галузь (вивіз і утилізацію сміття) в руки облдержадміністрації, яку очолює його потенційний конкурент (або його наставника) на виборах мера Олег Синютка.
Фактично, Садовий має передати частину своїх повноважень. Так недалеко до того, щоб передати і повновдаення м...іського голови.
В результаті, якщо він погоджується, тим самим визнає свою неспроможність і втрачає контроль над сміттєвими потоками. Плюс, дає всі карти виконавчій владі і опонентам довести, які вони круті господарники і витягли Львів з лайна.
Якщо не погоджується - то наривається на прокльони львів'ян.
Садового загнали в кут.
А пропозиція Синютки (зрозуміло, що вона з подачі Києва) - лише доказ, що при великому бажанні полігони області можуть приймати сміття зі Львова (бо куди ж Синютка збирається його два роки возити). Опоненти Садовому закидають, що полігони області не беруть від нього напряму сміття, бо він не вміє просити і домовлятися. Аргумент.. Але ж Садовий пропонував їм немалі гроші (на всі полігони 70 млн в рік на рекультивацію). Але...
В Садового є варіант погодитися, але рішення застопорити на рівні голосування в міській раді (бо для передачі повноважень обласній раді і виділення для того 300 млн грн треба рішення сесії)... але людям від того легше не стане.

( Мар'яна П'єцух )
16:00 - Роман Скигар електронний_президент асоціація ВІДКРИТИХ міст (створена наприкінці 2015) обрала президентом людину з "величезним досвідом" розвит...

електронний_президент
асоціація ВІДКРИТИХ міст (створена наприкінці 2015) обрала президентом людину з "величезним досвідом" розвитку та інтеграції такого інноваційного, сучасного та кофмортного для чернівчан ресурсу, як http://city.cv.ua/portal/
ps. основні завдання Асоціації: ...впровадження інструментів електронної демократії та електронного врядування

( Роман Скигар )
15:35 - Maksym Burbak Сьогодні на засіданні комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування було прийнято рішення про створення робочої групи ...

Сьогодні на засіданні комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування було прийнято рішення про створення робочої групи щодо розгляду звернення Чернівецького міського голови Олексія Каспрука про дострокові вибори міської ради. Порядок в Чернівцях буде наведено. Спільними зусиллями. Step by step!!!

( Maksym Burbak )
15:34 - Хотинська Районна Державна Адміністрація ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Сьогодні, 22 червня 2017 року о 11.00 годині, під головування...

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогодні, 22 червня 2017 року о 11.00 годині, під головуванням очільника районної державної адміністрації Петра Допіряка розпочалось засідання колегії районної державної адміністрації.

У роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Нестор, заступник голови районної ради Андрій Коломеєць, начальники відділів та ...управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також сільські голови.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих питань у життєзабезпеченні району.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Маринкевич, доповідаючи першим, поінформував присутніх про результати планової комплексної перевірки діяльності Хотинської районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації Петро Допіряк та члени колегії детально проаналізували результати перевірки та надавали відповідні зауваження та пропозиції щодо покращення роботи районної державної адміністрації.

Велику увагу було акцентовано на оздоровленні і відпочинку дітей району влітку 2017 року, а також позашкільній роботі у районі.

Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей району влітку 2017 року, а також про організацію позашкільної роботи в районі доповів начальник управління освіти районної державної адміністрації Володимир Рак, який зазначив, що у цьому році, як і раніше, пріоритетною залишається робота щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

На проведенні оздоровлення і відпочинку дітей району у 2017 році акцентував увагу і голова райдержадміністрації Петро Допіряк, який наголосив на необхідності проведення комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення дітей путівками.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Іван Мацкуляк проінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку Хотинського району за І квартал 2017 року.

Одним із важливих питань порядку денного було обговорення внесення змін до місцевого бюджету – інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Усата.

Крім того, було проаналізовано питання про стан роботи з персоналом в районній державній адміністрації.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації Петро Допіряк висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

З усіх питань, що були розглянуті на засіданні прийнято відповідні рішення.

( Хотинська Районна Державна Адміністрація )
15:28 - Сергій Обшанський #інспекціязблагоустрою м.Чернівці Чернівці - місто можливостей. Дякую за запрошення Тетяна Пінькас....

#інспекціязблагоустрою м.Чернівці

Чернівці - місто можливостей.
Дякую за запрошення Тетяна Пінькас.

Чернівці - місто можливостей
m.youtube.com
( Сергій Обшанський )
15:24 - Дмитро Гнап Свої портрети з бурштину Олег Ляшко скоро зможе дарувати легко, як агітаційні листівки на виборах. Фірма його екс-помічника отрима...

Свої портрети з бурштину Олег Ляшко скоро зможе дарувати легко, як агітаційні листівки на виборах. Фірма його екс-помічника отримала 400 гектарів на Житомирщини під бурштиновий видобуток. Фракція радикалів в Житомирській облраді ледь на вила всіх не підняла, щоб протягнути це рішення. Ви ж говорили про необхідність легалізації видобутку бурштину? Ну ось його легально й видобуватимуть в промислових масштабах. І не заздріть, скотиняки! Дякую за роботу Oleksandr Humeniuk та Oleksandr Lemenov.

https://hromadske.ua/…/otochennia-liashka-prybyraie-do-ruk-…

( Дмитро Гнап )
15:16 - Энрике Анатольевич Менендес Года этак с 2004-го я покупаю довольно много печатных журналов. Все общественно-политические еженедельники, что-то из делового и л...

Года этак с 2004-го я покупаю довольно много печатных журналов. Все общественно-политические еженедельники, что-то из делового и лайфстайлового. Из каждой зарубежной поездки привожу импортную прессу.

Сейчас уровень потребления снизился. С начала войны на Донбассе я стал читать только журналы, где есть интересная статья о регионе. В последнее время заметил, что выбирая на лотке с прессой, по этому критерию мне подходит только “Український тиждень”. У них что-то про Донбасс ест...ь в каждом номере. Ничего, что чаще всего я совершенно не согласен с текстом – важен сам дискурс.

Иногда читаю «Країну». Всё реже покупаю «Новое время» и «Фокус» - где-то по одному номеру из каждых трёх. Не нахожу для себя ничего интересного, чтобы заплатить за номер 20-25 гривен. «Корреспондент» беру ещё реже.

«Деловая столица» превратилась в боевой листок, так что покупаю раз в полгода. «Деньги» перестал читать потому, что перестал быть средним классом.

Forbes для меня умер с приходом Курченко. Я даже не знаю, выпускается ли он сейчас.

Из газет беру время от времени «Сегодня» и «Вести».

А что из отечественной печатной прессы читаете вы?

( Энрике Анатольевич Менендес )
15:03 - Oksana Pavlyk My dream team! Ви кращі, люблю вас!...

My dream team! Ви кращі, люблю вас!

( Oksana Pavlyk )
14:54 - Elena Ogorodova Читаю ленту новостей и диву даюсь. Чем занимаются наши государственные мужи? В министерствах девушками торгуют? Интересно, я могу ...

Читаю ленту новостей и диву даюсь. Чем занимаются наши государственные мужи? В министерствах девушками торгуют?
Интересно, я могу там себе купить мужика-министра для похода в кино? Или там на этот счёт полный сексизм - торгуют только "наложницами"?

( Elena Ogorodova )
14:49 - Андрій Садовий Щойно ознайомився з умовами офіційного ультиматуму представника центральної влади на Львівщині. Фактично мова про те, що лише за в...

Щойно ознайомився з умовами офіційного ультиматуму представника центральної влади на Львівщині. Фактично мова про те, що лише за виконання цих умов блокада Львова припиниться. Завтра на брифінгу озвучу свою позицію.

( Андрій Садовий )
14:38 - Alex N Alex Noyt Вот так и воруют депутаты. Незамысловато и нагло. На всех уровнях....

Вот так и воруют депутаты. Незамысловато и нагло. На всех уровнях.

Andrey Lokhmatov

Это - скамейка, которую купил Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради за 6 тысяч гривен по настоянию депутата от Оппозиционный ...Блок Светлана Кучкарова. Таких было куплено четыре для установки на пляже в микрорайоне Матвеевка.

В Департаменте заявили, что это не просто скамейка, а волшебная скамейка ручной работы. Заходим в интернет, вводим купить скамейку, и среди первых ссылок находим такую же скамейку ручной работы за 1500 гривен, а затем еще десятки явно лучших вариантов по цене в 4 раза дешевле.

В Департаменте и в фирме-подрядчике "Терра-Ника" говорят, что такие лавочки за такую цену выбирала депутат, Кучкарова же говорит, что "я не мониторила рынок, для меня это не понятно, сколько оно вообще может стоить, я этим не занималась".

Вот кажется мелочь, да, какие-то тысячи гривен. А неприятно.
https://news.pn/ru/money/183924

news.pn
( Alex N Alex Noyt )
14:37 - Iryna Sysoenko Я розлючена! �За ілюзією перемоги вчергове видніється зрада. Вчора Кабмін запропонував Верховній Раді розподілити позапланові д...

Я розлючена!
�За ілюзією перемоги вчергове видніється зрада.
Вчора Кабмін запропонував Верховній Раді розподілити позапланові доходи держбюджету.
24 мільярди гривень мають йти на соціальні, інфраструктурні та оборонні потреби.�Коли мова зайшла про медицину, ми вимагаємо направити 3 мільярди медичної субвенцій на зарплату медикам всієї України.
Але Кабмін озвучив вчора, що на це надважливе питання буде лише 400 мільйонів. ...
Цю цифру вчора озвучили на засіданні уряду ― та й від неї у ніч перед голосуванням в парламенті хтось хвацький встиг відкусити 20 мільйонів.
Отже, гроші на ЗАРПЛАТИ МЕДИКІВ СКРРОТИЛИ майже ВДЕСЯТЕРО, до 380 мільйонів....�Аналогічна історія трапилася із Академією медичних наук.
Просили виділити для неї 1,6 млрд гривень ― отримали лише 500 мільйонів

�На лікування за кордоном тих українців, що зараз стоять на черзі, кому не можуть надати належну допомогу в Україні, виділено лише 100 мільйонів. Чого ДУЖЕ ЗАМАЛО.

Цих коштів не вистачить, щоб оплатити лікування тих людей, що вже зараз знаходяться на черзі МОЗ -93 особи , а до кінця року, кількість людей буде збільшуватись щотижня...
Тобто, майже половина українців, хто є зараз на черзі, залишаються державою на призволяще...

�Отже, потребами охорони здоров'я знову знехтували!!
Україна є єдиною державою, яка економить кошти на самому цінному- на здоров'ї своїх громадян!!!

( Iryna Sysoenko )
14:34 - Александр Сенкевич Соупаденіє? Не думаю......

Соупаденіє?
Не думаю...

( Александр Сенкевич )
14:33 - Міністерство оборони України Під час робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив результати ...

Під час робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив результати впровадженої реформи стосовно системи харчування військовослужбовців https://goo.gl/3vsdYc

( Міністерство оборони України )
14:18 - Лісівник Буковини. Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства Українські воїни дякують буковинським лісівникам за допомогу До Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства з...

Українські воїни дякують буковинським лісівникам за допомогу

До Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства завітав воїн АТО Юрій Гуцуляк, щоб подякувати лісівникам області за допомогу, яку вони надають українській армії.
- Від себе особисто, від імені своїх бойових побратимів хочу сказати велике спасибі начальнику управління Роману Череватому, директору Чернівецького лісгоспу Олександру Тимофєєву, лісничому Садгірського лісництва Івану Дроботу і особлив...о лісничому Чорнівського лісництва Володимиру Вайпану, хочу подякувати трудовим колективам лісогосподарських підприємств області за те, що вони відгукуються на кожне прохання з передової, підтримують наші сім’ї в цю важку і непросту годину для усіх нас, для України, - сказав Юрій Гуцуляк.
Він пішов з Чернівців захищати Україну на охоплений військовими діями Донбас в четверту хвилю мобілізації, залишивши вдома дружину, яка от-от мала народжувати. Після проходження курсів розвідки був направлений у Миколаїв, до 79-тої окремої десантно-штурмової бригади. Це саме та славетна бригада, звідки легендарні Кіборги, бійці якої були в найгарячіших точках АТО: воювали за Донецький аеропорт, під «Градами» ворожих армійських угруповань захищали луганські міста і села.
«Війна – це страшно. З нашої бригади, з моєї батальйонно-тактичної групи багато загиблих героїв, багато нагороджених за проявлену мужність, – розповідає Юрій Гуцуляк. – Ми стояли безпосередньо на лінії розмежування, перебуваючи у вогняному колі між терористами і російськими окупантами. Тоді було сутужно із забезпеченням військових навіть елементарними речами – одягом, продуктами, ліками, не кажучи вже про техніку. Зверталися до буковинських лісівників – і завжди отримували допомогу. До начальника управління Романа Івановича Череватого звернулася моя дружина з проханням, щоб їй виписали вже готові дрова, бо сама вона їх наколоти не могла. Їй одразу допомогли. Знаю, що лісівники нікому про свою доброчинність не розповідають. Наше бригадне командування неодноразово направляло офіційні подяки Чернівецькому лісгоспу, Чорнівському і Садгірському лісництвам».
Вже рік як Юрій живе мирним життям. Ще коли був на передовій, у нього народився син. Але продовжує у міру можливостей допомагати хлопцям на передовій. «Зараз вже набагато краще із забезпеченням війська – не порівняти з тими роками. Але все одно виникають нагальні проблеми, які потрібно вирішити. От, приміром, зараз для нашої Чернівецької 80-тої окремої десантно-штурмової бригади потрібно було терміново направити колеса на машини, які підірвалися на мінах. Звернувся до лісівників – жодних питань. Необхідні колеса вже пішли на передову. Ми усі разом захищаємо Україну – і військові, і колективи лісгоспів. Ми дуже усім вдячні», – зазначає Юрій Гуцуляк (на фото).

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

( Лісівник Буковини. Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства )
14:16 - Лісівник Буковини. Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства Працівники Долішньо-Шепітського лісництва показали грунтовні знання з охорони праці З 2009 року Володимир Жебчук очолює колекти...

Працівники Долішньо-Шепітського лісництва показали грунтовні знання з охорони праці

З 2009 року Володимир Жебчук очолює колектив Долішньо-Шепітського лісництва. І за цей час /в добру годину сказати/ тут не було випадків виробничого травматизму. Заслуга в цьому, насамперед, самого керівника, який належним чином організовує безпечну працю своїх підлеглих, а також лісівників, які добре знають свої права та обов’язки щодо дотримання усіх вимог охорони праці та безпеки виро...бництва.
Як і в кожному виробничому підрозділі, тут було проведено навчання по 40-годинній програмі, під час якого викладачі наголошували на необхідності посилення контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною, а також суворому дотриманні працівниками вимог законодавчих та нормативно - правових актів з охорони праці. А днями робітники успішно пройшли підсумкову атестацію.
Лісівники, а це члени комплексних лісозаготівельних бригад, показали належний рівень знань з правил розробки лісосік, лісозаготівельних робіт, трелювання та розкряжування деревини, пожежної безпеки та надання першої домедичної допомоги. Особливо грамотними проявили себе бригадири Василь Герасимюк та Олексій Танасійчук, а також ветеран лісорубської родини Дмитро Шулдак. Крім цього, вони висловлювали свої побажання щодо якості спецодягу та спецвзуття, які не завжди витримують строк носіння, а також говорили про те, що лісозаготівельна техніка часто виходить з ладу, а виробничі завдання треба вчасно виконувати.
Провідний інженер з ОП Іван Коротчук ще раз наголосив робітникам, що підприємство послідовно домагається позитивного результату у виконанні Закону країни « Про охорону праці», робить все необхідне для створення безпечних і нешкідливих умов. А керівництву лісництва подякував за те, що тут на видному місці гарно оформлені куточки з ОП, так само як і в обігрівальних будиночках, побажав трудових звершень та безпечної праці.

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.

( Лісівник Буковини. Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства )
14:12 - Управління СБУ в Полтавській області В Управлінні СБУ в Полтавській області проведено військово-патріотичні заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв ...

В Управлінні СБУ в Полтавській області проведено військово-патріотичні заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
У тому числі, організовано поїдку в м. Кременчук, де молоді співробітники спільно з ветеранами Другої світової війни та ветеранами органів безпеки поклали квіти до меморіалу солдатської Слави, відвідали місця героїчної "битви за Дніпро" під час Кременчуцько-Полтавської операції 1943 р., музей історії авіації і космонавтики, а також музей Другої світової війни.

( Управління СБУ в Полтавській області )
14:07 - Наталія Зубар Я не знаю, де він взяв цю інфу. Хтось бачив джерело?...

Я не знаю, де він взяв цю інфу. Хтось бачив джерело?

( Наталія Зубар )
14:07 - Об'єднання Самопоміч - Буковина 21 червня 2017 перед Верховною Радою відбулась спільна акція різних політичних сил - "Об'єднання "Самопоміч", "Рух нових сил", "Де...

21 червня 2017 перед Верховною Радою відбулась спільна акція різних політичних сил - "Об'єднання "Самопоміч", "Рух нових сил", "Демальянс", "Громадянська позиція" та інші політичні сили. Зокрема активісти виступали проти сміттєвої блокади Львова, за зміну складу ЦВК та за прийняття нового Закону про вибори.
Представники міської та обласної "Самопомочі", активісти та небайдужі буковинці підтримали спільну акцію політичних сил біля Парламенту.
Столицю відвідали депутати Черніве...цької обласної ради Михайло Чорней та Іван Гешко, депутати міської ради Віталій Гавриш та Андрій Брязкало, очільник обласної "Самопомочі" Андрій Рогатюк, очільник Хотинської "Самопомочі" Андрій Курочкін, Ярослав Цуркан та інші небайдужі буковинці.
Активісти та депутати місцевих рад з Буковини відвідали лідера фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній Раді Олега Березюка, який оголосив про голодування через сміттєву блокаду Львова, підтримуючи львів'ян і протестуючи проти свавілля влади в Україні.
Активісти та депутати місцевих рад з Буковини від "Об'єднання "Самопоміч" повністю підтримали лідера фракції.

( Об'єднання Самопоміч - Буковина )
14:05 - Volodymyr Groysman Наживо: голосування за законопроект щодо внесення змін до Бюджету-2017...

Наживо: голосування за законопроект щодо внесення змін до Бюджету-2017

( Volodymyr Groysman )
14:03 - Андрій Пишний Національний рекорд. Найбільша кількість працівників у вишиванках в офісах одного банку. Сертифікат про рекорд сьогодні вранці отр...

Національний рекорд. Найбільша кількість працівників у вишиванках в офісах одного банку. Сертифікат про рекорд сьогодні вранці отримав від уповноваженого Національного реєстру рекордів України. Рекорд встановлювали 18 травня у Всесвітній день вишиванки. У цей день в український національний дрес-код одягнулося 5 355 співробітників Ощаду. Від охоронців і касирів у відділеннях до директорів департаментів та членів правління у центральному офісі.
Отримали сотні листів і яскрав...их фото з усіх куточків України. Сформували доказову базу рекорду. Її ретельно, кожну світлину, перевірили експерти Національного реєстру рекордів. Досягнення ощадівців увійде до збірника, який Національний реєстр традиційно випускає наприкінці кожного року.
Під цей текст залюбки завантажив би кожне фото, зроблене 18 травня у Ощаді. Але мені забракло б часу) Та й патріотизм наш – не професія, а невід’ємна частина професійного і особистого життя, наш стиль, частина нової корпоративної культури банку.
Ми змінюємося разом з країною і пропонуємо зміни. Так само переживаємо всі емоції, негативні й позитивні, разом з українським суспільством. При цьому дивимося вперед. У майбутнє. Живемо за принципом - надихати одне одного. Підтримувати, коли важко. Ділитися успіхами, коли радісно.
Звісно, нам ще треба багато чого зробити. І це наша стратегія: цінувати досягнуте й постійно прагнути до нового.
Ініціатива рекорду походить знизу від працівників. Її підтримала наша HR-служба і правління. Проактивна позиція кожного працівника банку – це вже сам по собі успіх. Дякую всім причетним. Далі буде.
#ощадбанкдіє

( Андрій Пишний )
13:54 - Антон Ходза 22 червня без оголошення війни літаки та дирижаблі УПА почали бомбардування радянських міст. Перша танкова дивізія Бандери зайнял...

22 червня без оголошення війни літаки та дирижаблі УПА почали бомбардування радянських міст.

Перша танкова дивізія Бандери зайняла Брест.
Друга танкова дивізія Шухевича почала рух на Київ.

...

Флот УПА почав обстріл міста слави російських моряків Севастополя.

( Антон Ходза )
13:50 - Сергій Греков Сьогодні вночі під вікнами мешканців спального району згорів ресторан "Love Story"! Логічне запитання: Чи потрібно нам давати дозв...

Сьогодні вночі під вікнами мешканців спального району згорів ресторан "Love Story"! Логічне запитання: Чи потрібно нам давати дозволи на розміщення такої локації під самими вікнами наших багатоповерхівок????

( Сергій Греков )
13:47 - Володимир Гірняк НАЖИВО: Володимир Гірняк Національна академія сухопутніх військ повинна залишитись у Львові...

НАЖИВО: Володимир Гірняк Національна академія сухопутніх військ повинна залишитись у Львові

( Володимир Гірняк )
13:43 - Богдан Богдан Верховна Рада посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з ін...

Верховна Рада посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Рада збільшила штраф за паркування на місцях для інвалідів
www.pravda.com.ua
( Богдан Богдан )
13:41 - Андрей Блинов О пенсии. Консервативные подсчеты. Ежемесячно среднестатистический гражданин в Украине перечисляет около 55 евро единого социальн...

О пенсии. Консервативные подсчеты.
Ежемесячно среднестатистический гражданин в Украине перечисляет около 55 евро единого социального взноса (250 евро з/п при ставке ЕСВ 22%). За 35 лет трудового стажа получается 23100 евро. В лучшем случае пенсия будет 100 евро. И чтобы "выбрать" номинально уплаченное, на пенсии надо прожить 19 с хвостиком лет. В среднем ни дедушки, ни бабушки у нас столько не живут.
А если еще добавить в расчеты сложный процент (альтернатива банковского вкл...ада или НПФ), то (при условии скромной нетто-ставки 3% годовых в валюте) за 35 лет происходит значительное (за счет ежемесячной капитализации) увеличение суммы — 40200 евро. Этого хватит, чтобы те же 19 лет получать по 175 евро.
ИНЫМИ СЛОВАМИ, ПОИСК АЛЬТЕРНАТИВЫ СОЛИДАРНОЙ СИСТЕМЕ ДАЕТ ДОПОЛНИТЕЛЬНО НЕ МЕНЕЕ 75 ЕВРО В МЕСЯЦ.
(Я сознательно пренебрег другими фондами, они малозначимы по сравнению с ПФУ.)
Именно поэтому экономические агенты стараются платить минимальные взносы (т.е. держать зп поближе к минзп). Кроме того, накопления в Пенсионном фонде сгорают после выплаты родственникам за 2 месяца по факту смерти. При альтернативе - их унаследуют либо ты больше "кутишь" на пенсии.
Полагаю, что я показал некоторые причины, почему когда-то было 19 млн плательщиков соцвзносов, а сегодня едва ли 10 млн.
И этот пост — важный аргумент, почему нет смысла докупать страховой стаж.
Павло Розенко Андрій Рева Галина Третьякова (Tretyakova Galina) Ткач Олександр (Oleksandr Tkach) Тарас Козак Андрей Бахмач Григорий Овчаренко (Grigoriy Ovcharenko) Oleg Getman Элла Либанова (Ella Libanova)

( Андрей Блинов )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.