Чернівці Live

   
16:35 - Serhii Hakman В Чернівцях відбувається міжнародна конференція "Електоральні процеси в посттоталітарних країнах як цивілізаційний вектор: QUO VAD...

В Чернівцях відбувається міжнародна конференція "Електоральні процеси в посттоталітарних країнах як цивілізаційний вектор: QUO VADIS?"

( Serhii Hakman )
16:28 - Василь Забродський А для чого панотцям посохи? Ніби ж молоді, ходити можуть і без палиць....

А для чого панотцям посохи? Ніби ж молоді, ходити можуть і без палиць.

( Василь Забродський )
15:42 - Дмитро Сірман Блаженнійший Митрополит Епіфаній на Буковині! Актив нашої парафії з настоятелем о Назарій Гагалюк взяли участь в урочистих заходах...

Блаженнійший Митрополит Епіфаній на Буковині!

Актив нашої парафії з настоятелем о Назарій Гагалюк взяли участь в урочистих заходах з нагоди візиту на Буковину Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія. Владика благословив нас на добрі справи.

( Дмитро Сірман )
15:27 - Чернівецька обласна державна адміністрація 16 лютого митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній завітав на Буковину та відвідав ...

16 лютого митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній завітав на Буковину та відвідав будинок з левами.
У фойє облдержадміністрації митрополит Київський і всієї України спільно з в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk), митрополитом Чернівецьким і Буковинським Данилом, архієпископом Чернівецьким та Кіцманським Онуфрієм та архієпископом Чернівецьким та Хотинським Германом вклонився світлій пам’я...ті буковинських Героїв, котрі віддали свої життя у зоні проведення антитерористичної операції, та поклав до пам’ятної стели Героїв АТО запалені лампадки.
Відтак, відбулася робоча зустріч з представниками крайової влади.
«Ваше блаженство, високоповажні владики, шановні колеги! Щиро вітаю Вас на на буковинській землі, у приміщенні місцевої влади. Приємно, що Ви прийняли тке рішення відвідати Чернівецьку область одразу ж після інтронізації. Дійсно: область, де жили такі православні діячі, поважні митрополити, як Гакман, завжди була повіяна тим православним християнським духом», - звернувся Михайло Павлюк до предстоятеля ПЦУ.
«Ми вдячні, що саме в цей час відбувається візит, адже ми всі в полоні в позитивному розумінні процесів, котрі відбуваються в нашій державі, маємо змогу і радість бачити успіх у зв’язку з отриманням Томосу про автокефалію, і фактично повноцінне юридичне утвердження Помісної Української незалежної Православної Церкви, - зазначив в.о. голови ОДА. – І важливо, що ми єдині від початку зустрічі в тому, що маємо пам’ятати усіх, хто віддали свої життя за незалежність України. Завтра 5-ті роковини трагічних подій на Майдані: якраз 18 числа розпочались розстріли на Майдані 5 років тому: і ті події, без сумніву, були каталізатором не лише утвердження політичної, енергетичної, безпекової незалежності, але й очевидно створили всі умови для повноцінної незалежної Української Церкви. Це мені видається надзвичайно важливим пам’ятати».

( Чернівецька обласна державна адміністрація )
14:38 - Старик Володимир Коли Володко вигулює Матвійка, то невідомо ще, хто кого вигулює!...

Коли Володко вигулює Матвійка, то невідомо ще, хто кого вигулює!

( Старик Володимир )
14:37 - Чернівецька обласна державна адміністрація 15 лютого в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk) і всечесні отці єпархії Укра...

15 лютого в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk) і всечесні отці єпархії Української Православної Церкви Чернівецької області зустріли митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної церкви України Блаженнішого Епіфанія на адміністративній межі Чернівецької області у с. Атаки Хотинського району.
Предстоятель Православної церкви України приїхав на малу батьківщину з візитом на 2 дні.

( Чернівецька обласна державна адміністрація )
14:21 - Sergei Vorontsov АНТИГЛАМУРНЕ)) десь між Барбюса та Сагайдачного))на задньому фони знаймий дах....

АНТИГЛАМУРНЕ))
десь між Барбюса та Сагайдачного))на задньому фони знаймий дах.

( Sergei Vorontsov )
14:17 - Rostyslav Demchuk Мюнхенська конференція з безпеки розпочалася різкою критикою Росії Хмизу у вогонь підкинули міністр оборони Великобританії Гевін В...

Мюнхенська конференція з безпеки розпочалася різкою критикою Росії

Хмизу у вогонь підкинули міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон та його німецька колега Урсула фон дер Ляєн.

Міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон, який відкривав конференцію разом із міністеркою оборони Німеччини Урсулою фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen), заявили, що Москва залишається "загрозою світовій безпеці", оскільки її "незаконна активність не слабшає".

...

"Ми бачимо, наскільки безоглядно діє Росія", - заявив Гевін Вільямсон. Критикуючи Москву, міністр вказав і на незаконну анексію Криму, і на підтримку бойовиків на Донбасі, на спроби вплинути на вибори в інших державах, а також на намагання Кремля перевести "війну у сіру зону" шляхом кібератак та прихованого використання військових. Він також заявив про підтримку Києва Лондоном. "Ми не залишимо наодинці такі держави, як Україна, на які нападає Росія", - запевнив міністр оборони Великобританії.

За словами Вільямсона, гарантією безпеки залишається Північноатлантичний альянс. "НАТО є сьогодні важливішим, ніж будь-коли раніше, тому що старий противник повернувся", - додав міністр.

Ну, що тут скажеш? Міністру оборони Великобританії Гевіну Вільямсону величезна подяка за підтримку України.

( Rostyslav Demchuk )
14:09 - Василь Забродський Наступний учасник АТО із бурбакового мостозагону - Микола Вишневський. До речі, мій колишній однопартієць по СДПУ(О). Але менше з ...

Наступний учасник АТО із бурбакового мостозагону - Микола Вишневський. До речі, мій колишній однопартієць по СДПУ(О). Але менше з тим, їх там немало, колишніх. Зараз не про це. Будучи особистим помічником нардепа Максима Бурбака, на відміну від інших бурбакозагонівців, пан Вишневський ще до призову в мостозагін був оформлений Каспруком на посаду інспектора відділу держзакупівель міської ради. Тому його перебування в АТО в 2015 році оплачувалось ще й з бюджету міста. Сума може... й не така значна, але хіба мародери гидують? Після повернення з АТО його призначили радником міського голови. При цьому основними завданнями партункціонера залишались розвиток партіі і робота на окрузі Бурбака. Але певно зарплата радника Каспрука була надто незначною для героя, тому на початку 2017 року, Микола Вишневський був переведений на посаду головного спеціаліста відділу держзакупівель міської ради. На якій пропрацював півтора року до відсторонення Каспрука з посади. І звільнився за власним бажанням, бо далі б його ніхто не утримував. Адже він НЕ ПРАЦЮВАВ за посадою. Тобто уявіть собі, ним не підписаний жоден документ, у нього не було навіть робочого місця. Він з’являвся тільки на загальних виробничих нарадах, і то не завжди. За період так званої «роботи» в міській раді, а по суті за ФІКТИВНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ на «оплату праці» Миколи Федоровича Вишневського було витрачено 621 тисячу 285 гривень з міського бюджету.
Ось так в Бурбаково - Каспруковій партіі за рахунок бюджету утримують корисних партфункціонерів.

( Василь Забродський )
13:38 - Василь Забродський Не сприйміть за богохульство, але звернув увагу, що батюшки і інші віруючі руку Предстоятелю цілували, бо по канонах так має бути....

Не сприйміть за богохульство, але звернув увагу, що батюшки і інші віруючі руку Предстоятелю цілували, бо по канонах так має бути. А професура тільки тиснула, бо безбожники?

( Василь Забродський )
12:44 - Величко Ярослав Минулої сесії депутати, через прохання громади, повторно голосували за рішення, які вже колись раніше були проголосовані. Я також...

Минулої сесії депутати, через прохання громади, повторно голосували за рішення, які вже колись раніше були проголосовані.
Я також частина громади, от в понеділок і я в різному попрошу, щоб депутати повернулись до голосування, з приводу розслідування НАБУ, що до пентхаусу Каспрука, який він отримав у вигляді хабаря.
Чи вистачить мужності депутатам все ж натиснути ґудзик?
Чи «рука руку миє»?

( Величко Ярослав )
12:08 - Чернівецька обласна державна адміністрація Влада, духовенство, родини Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, представники громадських організацій, волонтери, молодь, кап...

Влада, духовенство, родини Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, представники громадських організацій, волонтери, молодь, капелани, інтелектуальна еліта краю прийшли на зустріч з Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України - Епіфанієм

( Чернівецька обласна державна адміністрація )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS