Чернівці Live

   
19:32 - Чернівецька обласна державна адміністрація Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вручив буковинцям нагороди та відзнаки із нагоди Дня Соборності...

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вручив буковинцям нагороди та відзнаки із нагоди Дня Соборності України🇺🇦

Серед нагороджених – народні майстри, вчителі, лікарі, науковці, волонтери, військові та інші почесні краяни.

Детальніше - за посиланням https://bukoda.gov.ua/new/9886

...
( Чернівецька обласна державна адміністрація )
19:11 - UA: Буковина Директорка фестивалю "Meridian Czernowitz" Євгенія Лопата претендує на посаду помічниці голови Чернівецької ОДА Декларацію на цю п...

Директорка фестивалю "Meridian Czernowitz" Євгенія Лопата претендує на посаду помічниці голови Чернівецької ОДА

Декларацію на цю посаду вона оприлюднила на сайті НАЗК.

Євгенія Лопата задекларувала два житлові будинки в Чернівцях та автомобіль рідного брата. Також 40 тисяч гривень доходу за рік від ГО "Літературний целанівський центр" та 25 тисяч від ГО "Культурний капітал".

( UA: Буковина )
19:05 - ОПОРА Чернівці Завтра в суді має відбутися чергове засідання у справі підкупу виборців Біликом Ростиславом з новим прокурором 23-го січня, о 10:0...

Завтра в суді має відбутися чергове засідання у справі підкупу виборців Біликом Ростиславом з новим прокурором

23-го січня, о 10:00 в Першотравневому районному суді м. Чернівці має відбутися чергове засідання у справі підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом.

23-го грудня вкотре мало відбутись чергове судове засідання у «справі Білика» щодо підкупу виборців на місцевих виборах 2015-го року, на якому мали б заслуха...ти свідків із застосуванням примусового приводу. Проте воно збуло відкладено. Цього разу у зв’язку зі звільненням прокурора, тож завтра має відбутися чергове засідання за участі вже нового прокурора.
Суд: Першотравневий районний суд м. Чернівців
Судді: Галичанський О.І.
Форма: Кримінальне судочинство
Обвинувачений: Білик Ростислав Романович, прокурор: Генеральна прокуратура України
Суть справи: Підкуп виборця, учасника референдуму

Всім бажаючим взяти участь у засідання потрібно взяти з собою документ, який посвідчує особу.

( ОПОРА Чернівці )
18:56 - Serhii Hakman Газета «Правда» 1940 року про відзначення підписання Договору про ненапад між Радянським Союзом та Німеччиною від 23 серпня 1939 р...

Газета «Правда» 1940 року про відзначення підписання Договору про ненапад між Радянським Союзом та Німеччиною від 23 серпня 1939 р.
У радянській історіографії тривалий період панувала думка, що СРСР був змушений підписати договір з Німеччиною і це було “єдино мож¬ливе, вимушене рішення”. Однак радянсько-німецький договір про ненапад і в ще більшій мірі таємний додатковий протокол до нього, який передбачав розподіл сфер впливу в Східній Європі між двома тоталітарними режимами,... не можуть розглядатися як свідчення “принципо¬вої миролюбності Радянського уряду”, тобто Сталіна і його оточення. Німеччи¬на в 1939 р. реально не загрожувала СРСР і не була готова до війни з ним, вона навіть не мала оперативного плану збройного нападу на нього. Підписавши зазначені документи і взявши на себе низку зобов’язань в рамках дружнього нейтралітету, а також погодившись на співробітництво з гітлерівсь¬ким рейхом у справі територіального “переустрою” Східної Європи, радянське керівництво тим самим забезпечило нацистам надійний тил, постачання сирови¬ною і стратегічними матеріалами (за торговельно-кредитною угодою), що, безумовно, надало гітлерівцям додаткові можливості здійснити небаче¬ні до того часу загарбання у Західній, Північній та Південній Європі.
Підписання радянсько-німецьких угод 1939 р. зумовило у майбутньому величезні зміни у долі цілих держав і народів. Воно дозволило гітлерівській Німеччині встановити панування над знач¬ною частиною Європи. З іншого боку, Радянський Союз значно відсунув свої західні кордони, включивши до свого складу території, які раніше входили до складу Російської імперії, а також інші землі.
Отже, підписання радянсько-німецького договору про ненапад від 23 серпня 1939 р. і таємного додаткового протоколу до нього відкрило Радянському Союзу і Німеччині можливість для експансії у Східній Європі. Забезпечивши собі надійний тил, Німеччина спромоглася здійснити агресію проти Франції та інших держав Заходу. СРСР, у свою чергу, здійснивши “визвольний похід”, анексував прибалтійські країни, а також інші території Польщі, Фінляндії та Румунії.

( Serhii Hakman )
18:39 - Yaroslav Petryshyn У Грузії також є свої тимчасово окуповані Росією території. Зверніть увагу на назву точки доступу Wi-Fi...

У Грузії також є свої тимчасово окуповані Росією території.
Зверніть увагу на назву точки доступу Wi-Fi

( Yaroslav Petryshyn )
18:30 - Василь Забродський Коли вперше побачив Ківу в оточені Медведчука, подумалось, що Аваков, який і зробив з придурка з довідкою «політика», просто «розк...

Коли вперше побачив Ківу в оточені Медведчука, подумалось, що Аваков, який і зробив з придурка з довідкою «політика», просто «розкладає яйця в різні кошики». І тепер матиме «своіх» депутанів не лише серед «слуг».
А виявилось все набагато банальніше. Ківу підібрали до ОПЗЖ, щоб на його фоні файно виглядати. Так би мовити «форсу добирають».
Ну і щоб пиз&или його, замість Шуфрича.

( Василь Забродський )
18:29 - Іван Мунтян Зустрівся з депутатами Чагорської об’єднаної територіальної громади. Обговорили низку дуже важливих питань. Втішно, що до складу ...

Зустрівся з депутатами Чагорської об’єднаної територіальної громади.

Обговорили низку дуже важливих питань. Втішно, що до складу ради ОТГ входить багато молодих депутатів і їх запал та ентузіазм відчувається у бажанні всебічно розвивати рідну громаду. Є чітке бачення стратегії розвитку громади та ряд першочергових завдань, над вирішенням яких працюють депутати.

Так, нагальною є потреба у побудові в межах ОТГ ЦНАПу. Проектно-кошторисна документація виготовлена, місце під буді...вництво обрано, залишається відкритими питання фінансування будівництва. ЦНАП – це по суті місце зустрічі мешканця і держави. Тому він формує висновок про стан справ у громаді. Відтак, шукатимемо шляхи вирішення проблеми, щоб все ж реалізувати бажання жителів громади.

Ще одним важливим питанням є побудова відповідної ЗОШ у селі Чагор. Існуюча школа, на жаль, елементарно не може вмістити всіх учнів. Навчання проводиться у дві зміни, що є порушенням. Тому необхідно якомога швидше вирішити і це питання.

Триматимемо питання на контролі, домовилися у співпраці сприяти вирішенню проблемних питань.

( Іван Мунтян )
18:10 - Сокирянська районна державна адміністрація З нагоди Дня Соборності України керівники району вшанували пам’ять загиблого Героя АТО Степана Загребельного Історія українськог...

З нагоди Дня Соборності України керівники району вшанували пам’ять загиблого Героя АТО Степана Загребельного

Історія українського народу містить чимало героїчних сторінок, прикладів його перемог і драматичних подій. Та є дати, які стали вирішальними та доленосними у житті та розвитку нашої державності. Однією з таких є проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Це була потужна спроба побудувати українську державність, н...е зважаючи на усі складнощі й протиріччя того непростого періоду. Цій даті судилося не лише змінити історичну долю, а стати основою для відродження сучасної незалежної соборної України.
Щороку вся Україна, 22 січня, відзначає День Соборності, в основі якого віра в єдину державу. Цей важливий день дозволяє кожному з нас відчути себе частиною української історичної спільноти. А для майбутніх поколінь – це могутнє джерело національної стійкості, вірності традиціям та цінностям українського народу.
Нині Україна знову бореться за свою соборність. Саме в ці пам’ятні дні ми згадуємо п’яту річницю героїчному подвигу «кіборгів», захисників донецького аеропорту, пекельні дні коли вони виходили нам «велику землю».
Сьогодні, 22 січня, в рамках заходів з нагоди 101 річниці проголошення Акту Злуки, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич, керуючий справами районної ради Сергій Горн, комісар Сокирянського районного військового комісаріату Олександр Гладкий, учасники антитерористичної операції поклали квіти на могилу загиблого героя АТО, коболчинця Степана Загребельного.
Пам’ять про тих, хто віддав життя заради цілісності і незалежності України навіки житиме в наших серцях. Не маємо права забути героїв, не маємо права здатися. Україна буде соборною і незалежною!

( Сокирянська районна державна адміністрація )
17:56 - Сергій Обшанський #управлінняконтролюблагоустрою #інспекціязпаркування Перший день та перші оплати за порушення правил дорожнього руху!... У вівто...

#управлінняконтролюблагоустрою
#інспекціязпаркування

Перший день та перші оплати за порушення правил дорожнього руху!

...

У вівторок 21 січня 2020 року в Чернівцях розпочали свою роботу інспектори з паркування управління контролю за благоустрою міста.

Спільні рейди проводяться разом з патрульною поліцією для набуття знань , навичок тощо.
Передача досвіду та взаємодія представників поліції та Інспекторів з паркування управління контролю за благоустроєм міста має забезпечити виконання вимог правил дорожнього руху в частині стоянки , зупинки , парковки всіма учасниками руху.

Робота зосереджена в центральній частині міста. В подальшому штат планується збільшити для контролю всієї території.
Поки що розроблено 4 маршрута на яких працює 2 інспектора з паркування.

#TOTAL за 4 години роботи:
1. Зафіксовано 35 порушень ПДР.
2. Винесено 23 постанови на 5865 грн.
3. Дві постанови оплачені на 383 грн. відзразу в банківській установі.

Найбільше порушень це частини 1 та 3 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме:

- порушення вимоги дорожнього знаку 3.34 «Зупинка заборонена» додаку 1 розділу 33 ПДР;
- зупинка на пішохідному переході;
- зупинка ближче 10 метрів від краю перехрещуваної проїзної частини;
- зупинку ближче 30 метрів від посадкового майданчика для зупинки маршрутних ТЗ.

Не порушуйте , і буде Вам щастя !
#наконтролі

( Сергій Обшанський )
17:50 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області 22 січня в Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області відбулася відеоконференція за участі працівників Служби порятунку област...

22 січня в Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області відбулася відеоконференція за участі працівників Служби порятунку області та керівників пожежних частин м. Саскатун, провінція Саскачеван, Канада.
Під час спілкування буковинські рятувальники ознайомили своїх канадських колег з матеріально-технічною базою пожежно-рятувальних підрозділів області, проведенням тактико-спеціальних навчань рятувальників, підготовкою кадрів, організацією просвітницьких заходів серед дітей т...а молоді тощо. У свою чергу, канадські рятувальники розповіли про організацію несення служби у своїй країні, сучасні технічні засоби, які використовуються рятувальниками при ліквідації пожеж чи надзвичайних ситуацій тощо.
Відтак сторони обговорили основні напрямки майбутньої співпраці. Зокрема, рятувальники з України та Канади домовилися реалізовувати спільні місцеві та міжнародні проекти, обмінюватися інформацією про системи, плани та навчання, здійснювати просвітницьку діяльність серед дітей та молоді, організовувати різноманітні заходи тощо.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
17:47 - UA: Буковина Посадовців Чернівецької міської ради не відсторонили від роботи через повідомлення СБУ про привласнення ними 5 мільйонів гривень к...

Посадовців Чернівецької міської ради не відсторонили від роботи через повідомлення СБУ про привласнення ними 5 мільйонів гривень компенсації за пільговий проїзд. Адже наразі невідомі прізвища тих, хто може бути причетним. Про це сказав міський голова Олексій Каспрук.

Посадовців не відсторонили через повідомлення СБУ про привласнення грошей
suspilne.media
( UA: Буковина )
17:47 - Сокирянська районна державна адміністрація Увага! Штормове попередження! За даними обласного гідрометеорологічного центру, найближчої доби на території Чернівецької області ...

Увага! Штормове попередження!
За даними обласного гідрометеорологічного центру, найближчої доби на території Чернівецької області спостерігатиметься погіршення погодних умов. Зокрема, очікується посилення швидкості вітру до критеріїв 15 - 25 м/с. За класифікацією І рівень небезпеки (жовтий).
Сокирянська районна державна адміністрація закликає жителів району дотримуватися правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних з ускладненням погодних умов.
В разі надзвичайної ситуації телефонувати 101.

( Сокирянська районна державна адміністрація )
17:35 - Рецепти здоров'я з Аллою Спрінчінат Міокардит – це запалення серцевого м’яза – міокарда, що призводить до його ушкодження. Найчастіше на міокардит хворіють здорові ...

Міокардит – це запалення серцевого м’яза – міокарда, що призводить до його ушкодження.

Найчастіше на міокардит хворіють здорові молоді люди, які перенесли вірусну інфекцію верхніх дихальних шляхів, зокрема, після грипу чи аденовірусної інфекції.

Більше про це розповість лікар кардіохірург Oleg Zhurba , в програмі "Рецепти здоров'я", о 18:30 на телеканалі Чернівецький промінь

( Рецепти здоров'я з Аллою Спрінчінат )
17:11 - Чернівецький обласний військовий комісаріат Сьогодні Дзвін пам’яті пролунав за буковинцем ГАРБУЗОМ Олександром Валентиновичем, який загинув 22 січня 2015 року в бою поблизу ...

Сьогодні Дзвін пам’яті пролунав за буковинцем ГАРБУЗОМ Олександром Валентиновичем, який загинув 22 січня 2015 року в бою поблизу Донецького аеропорту. Олександр брав участь в бойових діях у складі 25 окремої десантно-штурмової бригади на посаді кулеметника. В чоловіка залишилися дружина, двоє синів та донька.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Світла пам'ять Герою…

( Чернівецький обласний військовий комісаріат )
16:56 - Галина Єреміца ??????????????????????...

??????????????????????

Україна програла суд скандальному "наміснику" Десятинного МАФа - Релігійна правда
religionpravda.com.ua
( Галина Єреміца )
16:50 - Ivan Patarak Без сумніву, Сінгапур дуже розвинуте місто. На фото ви завжди бачите Маріна бей і район навколо, де є хмарочоси і прекрасний парк!...

Без сумніву, Сінгапур дуже розвинуте місто. На фото ви завжди бачите Маріна бей і район навколо, де є хмарочоси і прекрасний парк! Цей район забудований і вверх і вниз. Без теристів не було би Сінгапуру! Відомі бренди вже будують магазини на воді, тільки б мати побільше комерційних площ! Туристів тьма, ціни відповідні!)

Нам теж захотілось крутих локацій і ми ризикнули спробувати пробитись на верх хмарочосу! Там є такий відомий, складається з трьох тауерів з кораблем на верху..., просто чудо дизайну і архітектури. І це - великий готель! Так от, ми прикинулись відвідувачами і піднялись на 57 поверх! Зробили пару фото і хотіли спускатись, як раптом вийшов з спа локації привітний німець арабського походження і почав бесіду! Він був місяць у Австралії і відчув, що таке пожежі і +47 у тіні! Отож, будучи дуже радим відпочивати у прекрасному басейні на 57 поверсі тауера у Сінгапурі він люб’язно погодився позичити мені свою картку гостя і я зробив пару фото біля панорамного басейну!)

Тим часом у парку зібрались тисячі людей, щоб побачити світло-звукове шоу, яке мало їх перенести у відому сцену зміни тіла у фільмі Аватар! Ці сінгапурці якісь скупі люди, проводять шоу всього 2 рази на день по 15 хв! Хто не встиг, приїжджайте ще!
Так от.
Шоу було гарне, але зміни тіла не відбулось. Та й добре!) Пішли собі спокійно спати!

( Ivan Patarak )
16:46 - Тонкота любімого автора Давайте уже після свят... Сьогодні Новоселицьку РДА "ужепіслясвят" потрошить спецслужба. Упор на місцевого "архітектора". Що там з...

Давайте уже після свят...

Сьогодні Новоселицьку РДА "ужепіслясвят" потрошить спецслужба. Упор на місцевого "архітектора". Що там за "обєкт пристального пильнування" поки не ясно, але скоро узнаєм...

( Тонкота любімого автора )
16:43 - Lena Kmita Флешмоб подяки лiкарям. Як би не лiкар Коцюбинський i невiдома менi жiнка хiруг у нас з Семi була б одинакова фигура оcтаннi 20 ро...

Флешмоб подяки лiкарям. Як би не лiкар Коцюбинський i невiдома менi жiнка хiруг у нас з Семi була б одинакова фигура оcтаннi 20 рокiв.I я б не змогла зробити таку шалену кар'еру, як вiн.
#дякуюлiкарям

( Lena Kmita )
16:33 - Чернівецький промінь Це дерево зацвітає ранньої весни, але погода посприяла тому, щоб воно розквітло у січні...

Це дерево зацвітає ранньої весни, але погода посприяла тому, щоб воно розквітло у січні

Аномально тепла зима: у Чернівцях зацвіла японська калина
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
16:29 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області 22 січня представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області взяли участь у тренінгу стосовно проекту «Підвищення рівня бе...

22 січня представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області взяли участь у тренінгу стосовно проекту «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE» спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Цей великий інфраструктурний проект реалізовується між рятувальниками двох країн, тому учасниками тренінгу також були колеги з Івано-...Франківська та Румунії.
Тренінг був корисним для всіх, адже під час нього партнери мали змогу обговорити ключові питання співпраці, з’ясувати питання стосовно підготовки та подання звіту про хід проекту, надати методичну допомогу колегам. Загалом, цього року це вже другий тренінг у рамках проекту, що відбувся між іноземними партнерами.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
16:24 - Сокирянська районна державна адміністрація «Україна – єдина! Україна – це ми» Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народо...

«Україна – єдина! Україна – це ми»
Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.
В рамках відзначення заходів з нагоди Дня Соборності України сьогодні, 22 січня, працівники Сокирянського районного історичного музею та Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля організували тематичний флешмоб «Україна - єдина! Україна – це ми...!».
Основа національного свята зберегти Україну та привити підростаючому поколінню справжню любов та гордість за свою державу. Тож до флешмобу залюбки долучилися і здобувачі освіти Сокирянського вищого професійного училища. Унікальні кімнати музею дихають самобутньою історією нашого краю та надихають на нові здобутки.
А читачі та гості Сокирянської районної бібліотеки стали учасниками інформаційного дня «Єднання заради незалежності» і ознайомилися з передумовами Акту Злуки Західно – Української Народної Республіки та Української Народної Республіки та його значення для сьогодення.
Єднаймося заради розквіту України.

( Сокирянська районна державна адміністрація )
16:18 - Чернівецький промінь Винуватець аварії відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння...

Винуватець аварії відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння

Потрійна ДТП на Комарова: нетверезий водій в’їхав в дві іномарки
promin.cv.ua
( Чернівецький промінь )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS