Каспруку потрібно допомогти звільнитись, – Василь Продан

24 січня 2020 15:10:52    

Сьогодні, 24 січня, під час сесії секретар міської ради Василь Продан вкотре жорстко розкритикував роботу міського голови Олексія Каспрука.

«Ситуацію, яка відбувається у місті можна описати одним словом, але воно нецензурне. Тому все, що відбувається, потрібно змінювати.

Змінювати це потрібно з голови. Якщо людина не справляється, то звичайно треба її відправляти на відпочинок», – зазначив секретар міськради.

Зокрема, Василь Продан згадав невирішені проблемні ситуації з кладовищем, громадським транспортом, незавершеним будівництвом кінотеатру Миколайчука та неякісним маслом для дитячих садочків, закупку якого провело управління освіти Сергія Мартинюка.

Секретар міськради зазначив, що міський голова самоусунувся від проблем міста та не приймає жодних рішень.

«Апаратні наради не проводяться більше двох місяців. Як керувати містом, коли ви навіть не збираєте керівників управлінь разом, не даєте ніяких доручень, нікого не заслуховуєте, не ставите задач. Місто точно так працювати не може.

Куди не візьмись, все недороблене. Котельня на вулиці Залозецького з 2017 року, кінотеатр “Миколайчука”, стадіон біля заводу “Електронмаш”. Цим треба займатися, а якщо керівник не хоче, йому треба допомогти звільнитися, щоб він займався тим, чим він хоче», – підсумував Продан.

The post Каспруку потрібно допомогти звільнитись, – Василь Продан appeared first on Chernivtsi Times.

Читати далі »