Ситуація з водою в Криму може підштовхнути Москву почати нову військову акцію проти України - The Jamestown Foundation

25 травня 2020 14:19:34    

Критична нестача води в Криму може спровокувати новий виступ Росії проти України.

Про це заявили аналітики Вашингтонського інституту досліджень і аналізу The Jamestown Foundation.

"Кримський півострів тривалий час страждав від нестачі води, але зараз це ускладнюється все частішими зимами з невеликим або нульовим дощем або снігом", - йдеться в інформації.

Як заявили в центрі, за останні кілька місяців в умовах російської окупації труднощі з водою стали критичними, а запаси питної води в регіоні скоротилися на 60%. Повністю вони можуть бути вичерпані приблизно в липні-серпні, припускають аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меморандум про злочини РФ у Керченський протоці передають до Міжнародного трибуналу

"Ситуація створює серйозну кризу суспільної охорони здоров'я в Криму і може підштовхнути Москву, в якої мало інших варіантів, почати нову військову акцію проти України, щоб отримати доступ до водопостачання. Тим більше, що українські чиновники й коментатори ясно дали зрозуміти, що Київ не готовий продавати воду окупаційній владі", - підкреслили в The Jamestown Foundation.

Американські аналітики не виключають можливість того, що РФ завдасть військового удару Україні, "тим більше, що російська влада на даний час може розраховувати на те, що решта світу відвернена пандемією коронавірусу".

Раніше віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков розповів, коли відновиться водопостачання до Криму.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS