Крісло Зеленського сушили 3 людини. І він ще щось розказує про кадровий голод? - Майкл Щур

25 травня 2020 13:41:05    

Програма телеведучого Майкла Щура потролила президента Володимира Зеленського, який минулого тижня проводив пресконференцію.

Там нагадали інцидент, коли феном сушили президентське крісло.

"Ніяких "теплих ванн" - лише теплий та сухий стілець. Президентське крісло сушили відразу 3 людини. І президент ще щось розказує про кадровий голод?" - запитується у програмі і наводиться цитата Зеленського: "Ну у нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури".

"Невже у "95-му кварталі" вже почали ухилятися від призову? Чи причина взагалі не у кадровому голоді, а просто з Зеленським ніхто не хоче працювати?" - зазначають телеведучі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роботу Зеленського оцінили на трійку

Ще одна цитата Зеленського до журналістів: "Не розумію, про яких кумів?"

"Один із найголовніших талантів для політика - трактувати власні обіцянки буквально, коли це потрібно. Що з того, що влада кишить друзями дитинства, бізнес-партнерами та цілими родинами "кварталівців". Як і обіцяв: куми - табу", - коментують у телепрограмі.

Цитата Зеленського: "Ми дощику радіємо, не як романтики, а тому що у нас посуха по всій Україні. І в нас не буде врожаю".

- А Зеленський після президентства міг би стати непоганим фермером, принаймні в основах землеробства вже розбирається.

- Чому фермером? Людина останнім часом так глибоко занурилася у боротьбу з коронавірусом, що це готовий міністр охорони здоров'я, - потролили дискусією у сюжеті.

"І продовжуючи тему туалетів. Для обговорення приватних речей на пресконференції Зеленського знайшлося місце і для купи проросійських медведчуківських телеканалів, і для пропагандистських сайтів типу "Шарій.нет". Запросили б уже з Москви", - також зауважили у телепрограмі.

20 травня президент Володимир Зеленський провів пресконференцію. Про що він говорив тоді, можна прочитати ТУТ.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS