Чернівці Live

   
21:16 - Ярослав Цуркан Вперше став учасником групи вечірньоі пробіжки на стадіоні Буковина , зустрів старих друзів та познайомився з новими ! Розминку пр...

Вперше став учасником групи вечірньоі пробіжки на стадіоні Буковина , зустрів старих друзів та познайомився з новими ! Розминку проводили Зіркові Олімпійці ! Маса гарних емоцій!!! Знаходьте час!!!

( Ярослав Цуркан )
20:56 - Porchuk Mariya Chernivtsi))))...

Chernivtsi))))

( Porchuk Mariya )
19:28 - Олексій Каспрук Бінго!!! :)...

Бінго!!! :)

( Олексій Каспрук )
17:43 - Іван Мунтян Взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення ІІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу, що відбудеться 5-7 травня в ...

Взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення ІІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу, що відбудеться 5-7 травня в Чернівцях. Заслухали інформацію директора змагань Михайла Ротаря та президента Асоціації «Техноспорт» Василя Каглянчука про хід підготовки та питання, які потребують першочергового вирішення.
Відтак, обговорили низку організаційних питань від проведення ремонту доріг, що ведуть до траси «Суперкрос», та облаштування паркомісць до забезпечення безпер...ебійного енергопостачання та формування призового фонду. Принагідно обговорили й шляхи розповсюдження квитків, заздалегідь сформовані пакети яких уже доступні для керівників організацій та установ краю. Такі ж пакети квитків можуть придбати й охочі депутати обласної ради ;)
У підсумку зійшлися на думці, що змагання мусимо провести на найвищому рівні, адже на Буковину прибудуть команди та вболівальники з понад 20 країн світу і від того, які у них залишаться враження про нашу область та місто, залежатиме імідж України на міжнародній арені.

( Іван Мунтян )
17:07 - Гліб Загорій Украина разная, наша культура - самобытное духовное явление. Ее своеобразие определили влияния географических условий, особенности...

Украина разная, наша культура - самобытное духовное явление. Ее своеобразие определили влияния географических условий, особенности исторического пути да и взаимодействие с другими етнокультурами.

Вот только посмотрите на фото Черновецкого национального университета им. Юрия Федьковича. Это главная архитектурная достопримечательность Буковины. Богатство оформления сочетает византийские, романо-готические, восточные, молдавские и народные буковинские мотивы.

За более чем 140 л...ет со дня основания университет стал выдающимся центром образования, культуры и науки Буковинского края и всего западного региона Украины. А в 2011 году здание Центрального корпуса университета было включено в список объектов Всемирного наследия ЮНЕСКО.

За отличные фото спасибо агенству ABCnews.

Нам есть за что любить страну, но для нее нужно еще больше делать!
Владислав давай на экскурсию?

( Гліб Загорій )
14:09 - Сергій Качмарський Звертаюсь до Сергія Гринюка, ви людина,яка небайдужа до буковинського футболу ,відомий меценат.Діти Садгори дуже люблять грати фу...

Звертаюсь до Сергія Гринюка, ви людина,яка небайдужа до буковинського футболу ,відомий меценат.Діти Садгори дуже люблять грати футбол, але коли замість двух воріт на ,,полі" є лише одні ,важкувато якось!Жаль,що депутати міської ради Садгірського району не звертають на це уваги.Мабуть чекають виборів!!!

( Сергій Качмарський )
10:53 - Роман Димитрієв З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!! Магазин http://www.ramon.com.ua/ в цей день дарує вам купон на 100 грн. Купон можна використати як знижку на...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!
Магазин http://www.ramon.com.ua/ в цей день дарує вам купон на 100 грн. Купон можна використати як знижку на будь-яку річ в нашому магазині RAMON у Чернівцях на Проспекті Незалежності 52,а. В магазині покажіть продавцю свою сторінку з привітанням. Купон на знижку дійсний 3 дні від дня народження.

Посмішок щасливих,
Букетів красивих,...
Слів добрих, прекрасних,
Очей радісних, ясних,
Веселого сміху,
Здоров'я, успіху.

( Роман Димитрієв )

28 березня 2017
22:03 - Sergei Vorontsov КЛЮЧ ІЗ ГЕТТО Я сьогодні переглядав вражаючі документи. Двадцять років тому за підтримки фонду Гайнріха Бьолля, громадських органі...

КЛЮЧ ІЗ ГЕТТО
Я сьогодні переглядав вражаючі документи. Двадцять років тому за підтримки фонду Гайнріха Бьолля, громадських організацій було зібрано більше пятьсот свідчень в'язнів Чернівецького гетто та таборів Трансністрії. Ці свідчення були видані у Чернівцях тоді ж. На жаль, це не дуже затребувана література. М'яко кажучи. А що мене вразило?
Більшість цих жертв, як пройшли неймовірні тортури, втратили рідних, провели роки у страшних поневіряннях, якимсь дивом втримуються... від звинувачування якоїсь групи людей. Тобто вони точно знали, що здатність до жорстокості не обумовлена ані нацією, ані віросповіданням. Румуни вбивали і румуни рятували, українці вбивали і українці рятували, навіть німці так само, і про євреїв -поліцаїв там є свідчення. Навіть це було.
Але мало закидів, так би мовити загального характеру. Навпаки. Приходить військовий, і всі бачать, що він не хоче нікого вбивати, хоча він військовий, приходить лікар, і всі бачать, що він хоче вбивати, хоча він лікар. Так і згадують, ті румуни хотіли вбити, а ті нас рятували або ті німці, або ті ... і так далі. Але я зрозумів один секрет: ті, кого вбивали: вони переважно розрізняли людей, а ось ті, хто їх вбивав: НЕ розрізняли і мислили якраз групами, на кшталт: євреї, неповноцінні, вороги, тощо. І ось це ключова відмінність між катами і не катами. Це ключ. Кати бачить групи, масу, месиво зрештою, а не кати бачать... людину.
Якщо вчитатися, це страшне чтиво про життя. Але й обнадююче. Тим більше, що це.... ДОКУМЕНТ. Мене ще здивував несподіваний спогад чернівчанки Сари Альтереску. Вона згадує, що вони поклали у мішок в дорогу до табору не тільки хліб, але ще книги Фейхтвангера, Гашека і ще когось. Як зауважує іронічно вона, казки для дорослих. І пише , нічим не допомогли ці книги, крім одного, вони постійно нагадували, що на світі є небожевільні співчуваючі люди. І це, пише вона, робило нас живими.
А збірки тих свідчень мають назву: ЛЮДИ ОСТАЮТЬСЯ ЛЮДЬМИ.
кілька сканів

( Sergei Vorontsov )
21:20 - Василь Забродський Це фото рік тому набрало ледь не чотири з половиною сотні "лайків" і ледь не сотню перепостів. Переконаний, не авто сподобалось сп...

Це фото рік тому набрало ледь не чотири з половиною сотні "лайків" і ледь не сотню перепостів. Переконаний, не авто сподобалось спільноті.
НОМЕРНИЙ ЗНАК!
Весна прийшла!

( Василь Забродський )
16:55 - Леся Lesia Воронюк Voroniuk Нарешті в Чернівцях справжня весна. А це означає, що скоро Всесвітній день вишиванки ; )...

Нарешті в Чернівцях справжня весна. А це означає, що скоро Всесвітній день вишиванки ; )

( Леся Lesia Воронюк Voroniuk )
14:03 - Іван Мунтян Вже традиційно долучився до весняної висадки дерев, цього року – в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вважаю, що цю корис...

Вже традиційно долучився до весняної висадки дерев, цього року – в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вважаю, що цю корисну традицію – висаджувати дерева навесні – потрібно неодмінно передавати наступним поколінням буковинців. Бо на превеликий жаль за останні декілька років на Буковині чомусь у звичку ввійшло не садити, а різати ліс, що є згубним для екологічного стану регіону. Більше того, мусимо завжди пам’ятати про те, що ліс – це вікове багатство нашого краю, яке... перейшло нам у спадок від дідів-прадідів. Тому повинні виховувати у суспільстві дбайливе ставлення до наших зелених легенів, аби нашим дітям та внукам не дісталася суцільна пустка.
Сьогодні висадив 10 молодих деревець на території обласної лікарні швидкої медичної допомоги. Сподіваюся, що вони приймуться і вже через кілька років у спекотні літні дні радуватимуть своїм затінком пацієнтів та відвідувачів лікарні ;)

( Іван Мунтян )
12:53 - Yaroslav Petryshyn Приходимо, підтримаємо чернівецьких спортсменів. Серед них багато як діючих, так і майбутніх чемпіонів України та світу....

Приходимо, підтримаємо чернівецьких спортсменів.
Серед них багато як діючих, так і майбутніх чемпіонів України та світу.

( Yaroslav Petryshyn )
10:31 - Василь Забродський Як завжди по вівторках о 19.30, на "Чернівецькому промені" мій "МАЙДАН"! Про місце громади в розвитку місцевого самоврядування. Пр...

Як завжди по вівторках о 19.30, на "Чернівецькому промені" мій "МАЙДАН"!
Про місце громади в розвитку місцевого самоврядування. Про вплив громадянської спільноти на усі суспільні процеси. Як влада захищає своє право на безконтрольне господарювання. Про все це говоритимемо із громадськими діячами Іллею Хочем та Михайлом Шморгуном.

( Василь Забродський )

27 березня 2017
23:02 - Василь Забродський Дивлюсь ICTV. Бригинець таки долбойо&? Вирішив помірятись з Міхо? Так в тебе, дурню, ще мірялка не виросла....

Дивлюсь ICTV.
Бригинець таки долбойо&?
Вирішив помірятись з Міхо?
Так в тебе, дурню, ще мірялка не виросла.

( Василь Забродський )
21:45 - Сергей Петренко Вишкіл крайової команди УНСО Буковини 26 березня 2017 року Понеділок, 27 березня 2017, 00:15 У неділю 26 березеня 2017 року край...

Вишкіл крайової команди УНСО Буковини 26 березня 2017 року
Понеділок, 27 березня 2017, 00:15
У неділю 26 березеня 2017 року крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл. На вишколі були відпрацьовані заняття з тактики бойових дій малими групами у примішенні та штурм і оборона будівлі.

Інструктори під час навчання діляться сучасними навичками ведення бою, отриманими з досвіду війни з російскими окупантами у зоні АТО. Так само напрацьовуються сучасні методи та засоби надання... медичної допомоги відповіно до норм і стандартів армій НАТО, так як виживання бійця - складова не менш необхідна, ніж вогнева підготовка.

"Війна на Сході України навчила нас, що готовність дати опір ворогу, повинна напрацьовуватися увесь час, тому для закріплення та освоєння нового досвіду крайова команда Буковини намагається чим частіш проводити вишколи із залученням побратимів, які воювали на Донбасі," - зі слів інструктора вишколу, який також підсумував:

"Тому, для молоді ми готові представити найкращі моделі макетів сучасної зброї та засобів захисту, а також подати навики тактичної медицини, з урахуванням специфіки ураження, відповідно до застосованих засобів супротивника."

Всі предмети представлені на вишколі - макети, мають відповідні дозвільні документи.

Інфоцентр УНСО

http://unso.in.ua/…/vishkil-krayovoyi-komandi-unso-bukovini…

( Сергей Петренко )
13:11 - Yurii Khorunzhyi 14 квітня плануємо поїздку з Києва в Чернівці. Хто бажає приєднатись до нашої компашка, вже маємо мене, Palina, Хемі та наші коле...

14 квітня плануємо поїздку з Києва в Чернівці.

Хто бажає приєднатись до нашої компашка, вже маємо мене, Palina, Хемі та наші колеса Бланш(Citroen C4).

Виїзд 14 квітня, десь в після обіду.

...

Маємо два вакантних місця.

Повертаємось 17 квітня ввечері чи 18 квітня вночі.

Хороше музло і весела кампанія вам гарантована.

P.S. Їхати будемо не спіша, з перепочинками.

( Yurii Khorunzhyi )
10:42 - Маріанна Антонюк ну і поки в Чернівцях зима пробує не здавати позиції, нагадаю, що у Харків уже тижні зо два тому прийшла весна :) Парк Горького....

ну і поки в Чернівцях зима пробує не здавати позиції, нагадаю, що у Харків уже тижні зо два тому прийшла весна :) Парк Горького.

( Маріанна Антонюк )
10:24 - Володимир Бешлей Класно провів вихідні у колі молодих, але вже успішних чернівецьких підприємців. Були круті спікери, цікаві лекції з особистісног...

Класно провів вихідні у колі молодих, але вже успішних чернівецьких підприємців.

Були круті спікери, цікаві лекції з особистісного росту та якісна дискусія про перспективи розвитку малого і середнього бізнесу.

Дякую за запрошення та гарну організацію семінару клубу підприємців JCI Ukraine і онлайн-журналу Жити в Чернівцях. Так тримати! 👍

( Володимир Бешлей )

26 березня 2017
19:20 - Yurii Chornei Гляньте, які чудові конверти можна надибати у Чернівцях. Шкода, що мистецтво поштового листування, схоже, остаточно померло....

Гляньте, які чудові конверти можна надибати у Чернівцях. Шкода, що мистецтво поштового листування, схоже, остаточно померло.

( Yurii Chornei )
18:15 - Анжела Косован 💚🦋ШИКАРНЫЙ КОТИК ИЩЕТ РУЧКИ🦋💚 г.Черновцы и вся Украина #нужны_ручки_кошки_AH Очень обаятельный, красивый кот Бармалейка-Смайлик и...

💚🦋ШИКАРНЫЙ КОТИК ИЩЕТ РУЧКИ🦋💚
г.Черновцы и вся Украина
#нужны_ручки_кошки_AH

Очень обаятельный, красивый кот Бармалейка-Смайлик ищет самые надёжные, самые лучшие, самые тёплые ручки! В свое время он настрадался https://vk.com/wall196865051?q=бармалейка&w=wall1.. , но всё ещё верит в Любовь и ждёт своего человека!

...

💙Малышу около трёх лет, кастрирован, к лоточку приучен. К сожалению, на травмированный глазик не видит. Обладатель самого классического котонрава: по кошкиному велению, по моему хотению😁

Звоните и пишите! Не забудьте сделать репостик для увеличения шанса на поиск семьи! Спасибо🎀

050 547 94 04 Юлия Добрюк

ГО "ANIMALS HELPERS"

( Анжела Косован )
18:14 - Анжела Косован 💖🦋ОБЯТЕЛЬНАЯ ДЕВОЧКА ИЩУ СЕМЬЮ🦋💖 г.Черновцы, Украина #нужны_ручки_собаки_AH В самые добрые и надёжные ручки пристраивается Зая -...

💖🦋ОБЯТЕЛЬНАЯ ДЕВОЧКА ИЩУ СЕМЬЮ🦋💖
г.Черновцы, Украина
#нужны_ручки_собаки_AH

В самые добрые и надёжные ручки пристраивается Зая - пятимесячная малышка. Очень любознательная, активная и общительная.

...

🎀НЕ УПУСТИТЕ ШАНС СТАТЬ ХОЗЯИНОМ САМОЙ ПОТРЯСАЮЩЕЙ ДЕВОЧКИ🎀

🆘050 537 14 88 Ольга Рахманова

ГО "ANIMALS HELPERS"

( Анжела Косован )
17:19 - Оксана Продан А в Чернівцях уже весна :)...

А в Чернівцях уже весна :)

( Оксана Продан )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.