Чернівці Live

   
19:06 - Галина Кузнецова Скільки ж іще в нас гнилої гидоти, яку треба давити, як тарганів...

Скільки ж іще в нас гнилої гидоти, яку треба давити, як тарганів

В СБУ розповіли про посередників, які підкуповували українських політиків (ВІДЕО)

#СБУ:
в Україні є ціла купа громадян, які займають посади і чомусь знаходяться в дуже тісному контакті з московськими агентами.

Служба безпеки України викрила мережу групи посередників, які брали російські гроші для підкупу українських політиків, та оприлюднила їхні розмови.

trident-ua.info
( Галина Кузнецова )
18:50 - Olga Bielkova Добрі люди веселять мене:) Оля уповноважена заявити: "Не дочекаються! Буду подавати, переподавати і пропагувати!". Цінується біл...

Добрі люди веселять мене:)

Оля уповноважена заявити: "Не дочекаються! Буду подавати, переподавати і пропагувати!".

Цінується більше якраз те, що важче дається! #4840 помер, але буде Новий!

...
( Olga Bielkova )
18:43 - Ігор Жданов Вдячний профільному комітету Верховної Ради Артуру Палатному та усім, то сьогодні взяв участь у важливій і найголовніше конструкти...

Вдячний профільному комітету Верховної Ради Артуру Палатному та усім, то сьогодні взяв участь у важливій і найголовніше конструктивній дискусії щодо фукнціонування мережі ДЮСШ. Надзвичайно важливо, що ми регулярно зустрічаємося, часто достатньо гостро та відверто дискутуємо, піднімаємо проблемні питання та приділяємо особливу увагу дитячим спортивним школам.

Проблем вистачає, але головний підсумок останніх 2 років - нам спільними зусиллями вдалося стабілізувати ситуацію і збе...регти системо масового та дитячого спорту. Для Мінмолодьспорту на першому місці стоїть не гонитва за формальними показниками кількості спортшкіл в Україні. Усі останні 2 роки відомство в першу працювало на збереження вихованців і тренерсько-викладацького складу існуючої мережі ДЮСШ.

- Не відбулося жодного різкого падіння відсотку дітей, які займаються у спортивних школах. Він коливається в районі 12-13%.

- Не існує жодних міфічних десятків тисяч дітей і тренерів, які нібито "опинилися на вулиці" через "масове закриття" ДЮСШ. Дійти продовжують займатися, а тренери працевлаштовані в реально існуючих школах.

Станом на 01 січня 2017 року в Україні функціонує 1293 ДЮСШ різної форми власності та підпорядкування, де навчається 493,3 тис. вихованців. При цьому, загальна чисельність реально існуючих вихованців спортивних шкіл в Україні за рік скоротилася всього на 0,5% (на 2 464 особи).

Причини дві - демографічна криза, і... приписки. Дуже добре, що на цих слуханнях представники областей, нарешті, почали відверто говорити про те, що я казав ще минулого року. Виявлялися неіснуючі навчальні групи, неіснуючі учні ДЮСШ, тренери-привиди.

Обнадіює, що вже маємо перші позитивні тенденції. У 2016-му році в 9 областях України було відкрито 13 нових ДЮСШ.

Мiнiстерство молоді та спорту України

Ігор Жданов: "Ми боремося за те, щоб діти продовжували займатися спортом, а тренери були працевлаштовані в ДЮСШ, які функціонують не на папері"
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/29068

dsmsu.gov.ua
( Ігор Жданов )
18:33 - Taras Prokop Іван Марчук...

Іван Марчук

( Taras Prokop )
18:30 - Alex Noinets Я и раньше пояснял, но до многих не дошло. Учредители «ПМ» могут влиять на то, что появляется на ПМ одним способом – сесть и напис...

Я и раньше пояснял, но до многих не дошло.
Учредители «ПМ» могут влиять на то, что появляется на ПМ одним способом – сесть и написать статью на ПМ. Если я не пишу статей на ПМ – я не влияю на то, что там появляется.

Однако эта простая сентенция туго доходит до многих альтернативно одаренных и потому я официально заявляю, что отныне я не владею никаким долями в «Петре и Мазепе», более не являюсь учредителем и всякое такое вообще и совсем. Аналогичное верно и для Игоря Щедрина.... ПМ отдельно - я отдельно.

Сегодня шеф-редактором на ПМ стал Виктор Трегубов.

Я более не имею никакого отношения к ПМ, потому если вдруг Витя Трегубов, полностью взяв рычаги правления, начнет ругать Петра Порошенко, БПП или кого-то не надо мне слать скрины, жаловаться на меня в АП и делать прочие другие вещи. Я совсем не могу никак на него повлиять.

Если вдруг Трегубов, полностью взяв рычаги правления, начнет славить Петра Порошенко, БПП или кого-то там еще, не надо меня за это хвалить или ругать – я не имею к ПМ более никакого отношения, даже косвенно.

Надеюсь на ваше понимание. Зря надеюсь впрочем.

Трегубова считаю идеальным кандидатом на пост главного редактора. Насколько Швец был лучше и коммуникабельней меня, настолько Трегубов лучше и взвешенней Швеца.

В общем, перемога.

( Alex Noinets )
18:26 - Вахтанг Кіпіані Редакція логічно відповідає тоді ще недореформованій поліції, яка замість ловити злочинців і захищати права громадян займається ти...

Редакція логічно відповідає тоді ще недореформованій поліції, яка замість ловити злочинців і захищати права громадян займається тим, що на "х" починається і "ньой" закінчується. Якби у нас був нормальний міністр - можна було б апелювати до нього і вимагати відставки уродів, які замість розслідування знущаються. Але він блогер. Йому все пофіг.

( Вахтанг Кіпіані )
18:13 - Андрій Тарасенко ЗМІ нарешті хочуть бачити Правий сектор! Буду о 20.00 в ефірі 5-го каналу та о 20.20 - Першого Національного. І в мене тепер є спі...

ЗМІ нарешті хочуть бачити Правий сектор!

Буду о 20.00 в ефірі 5-го каналу та о 20.20 - Першого Національного.

І в мене тепер є спільне фото з Антіном Мухарським :)

( Андрій Тарасенко )
18:11 - Yuriy Romanenko Зеленая экономика - шок и трепет грядущих перемен...

Зеленая экономика - шок и трепет грядущих перемен

( Yuriy Romanenko )
18:01 - Олена Пушкова Розпочаті системні дослідження за розробленою методикою хіміко-петрографічного аналізу технічного стану несучих конструкцій Кафедр...

Розпочаті системні дослідження за розробленою методикою хіміко-петрографічного аналізу технічного стану несучих конструкцій Кафедрального собору в Чернівцях. З Києва запрошено технолога- реставратора, академіка АБ Украіни, члена УНК ІКОМОС Юлію Стріленко. Вивчаємо первісне пофарбування і автентичні матеріали, застосовані при спорудженні храму.

( Олена Пушкова )
18:00 - Зорян Шкіряк Нєхіло)! Народна творчість невпинна, посміхнуло:)....

Нєхіло)!
Народна творчість невпинна, посміхнуло:).

( Зорян Шкіряк )
18:00 - Depo Неформальний інститут помічників, а, часто, просто посередників у темних справах, у парламенті має бути знищено. І питання тут не ...

Неформальний інститут помічників, а, часто, просто посередників у темних справах, у парламенті має бути знищено. І питання тут не лише в корупції, але і в захисті національної безпеки

http://www.depo.ua/…/koli-u-nardepiv-zaberut-armiyu-nosiyiv…

#новини #новости #Рада #СБУ

Плівки СБУ: коли у нардепів заберуть армію носіїв "баксів"
www.depo.ua
( Depo )
17:43 - Роман Шрайк "Янукович призывает заставить Киев выполнить политическое соглашение от февраля 2014 года" это сегодняшняя новость, вы не подумайт...

"Янукович призывает заставить Киев выполнить политическое соглашение от февраля 2014 года"

это сегодняшняя новость, вы не подумайте, что старье)) но она заставила вспомнить то соглашение 3х-летней давности. а его стоит вспомнить, поверьте.

итак, 21 февраля, уже после расстрела небесной сотни, янукович, кличко, тягнибок и яценюк заключили такое вот соглашение:

...

"1. Протягом 48 годин після підписання цієї угоди буде прийнято, підписано і оприлюднено спеціальний закон, який відновить дію Конституції України 2004 року зі змінами, внесеними до цього часу. Підписанти заявляють про намір створити коаліцію та сформувати уряд національної єдності протягом 10 днів після цього."

конституция-2004 восстановлена. коалиция между политическими силами подписантов не заключилась по причине побега одного из них из страны. но все же в раде возникло большинство, которое выдвинуло нового премьера - арсения яценюка. за него голосовали и депутаты от партии регионов.

"2. Конституційна реформа, що врівноважуватиме повноваження президента, уряду та парламенту, буде розпочата негайно і завершена у вересні 2014 року."

непонятно что тут они хотели. но конституция с тех пор была немного изменена.

"3. Президентські вибори будуть проведені одразу після прийняття нової Конституції України, але не пізніше грудня 2014 року. Буде прийнято нове виборче законодавство, а також сформовано новий склад Центральної виборчої комісії на пропорційній основі відповідно до правил ОБСЄ і Венеціанської комісії."

президентские выборы состоялись, в срок уложились. а вот пропорцианалку по открытым спискам так и не ввели. и состав цик не поменяли. тут пролет.

"4. Розслідування нещодавніх актів насильства буде проведено під спільним моніторингом влади, опозиції та Ради Європи."

результатов расследования все еще ждем(

"5. Влада не запроваджуватиме надзвичайний стан. Влада й опозиція утримаються від застосування силових заходів."

ну вроде так и вышло.

"6. Міністри закордонних справ Франції, Німеччини, Польщі та Спеціальний представник Президента Російської Федерації закликають до негайного припинення всіх видів насильства та протистояння."

этот пункт риторический.

***
ИТОГО. не выполнено:
1) не переформатирован состав цик
2) не принят закон о выборах с открытыми списками
3) не расследованы преступления против майдана.

так что "Янукович призывает заставить Киев выполнить политическое соглашение от февраля 2014 года" - я полностью поддерживаю!))

( Роман Шрайк )
17:26 - Mikheil Saakashvili Моя відповідь Порошенко на його сьогоднішній виступ про дестабілізацію -- Мой ответ Порошенко на его сегодняшнее выступление о дес...

Моя відповідь Порошенко на його сьогоднішній виступ про дестабілізацію
--
Мой ответ Порошенко на его сегодняшнее выступление о дестабилизации

( Mikheil Saakashvili )
17:26 - Іван Мунтян Низький уклін бійцям добровольчого батальйону ОУН і чернівецьким «Волонтерам за Батьківщину» за те, що організували в Чернівцях фо...

Низький уклін бійцям добровольчого батальйону ОУН і чернівецьким «Волонтерам за Батьківщину» за те, що організували в Чернівцях фотовиставку «Добровольчий батальйон ОУН. Два роки війни». Це більше, ніж просто мистецька подія. Це те, що пробуджує нашу свідомість, що примушує відійти від буденного сприйняття війни, що робить нас Нацією.
Низький уклін рівнянину, добровольцеві Тарасові Козлишину за службу Україні. Більшість світлин на виставці – зроблені на його телефон і на теле...фони його побратимів, без професійної техніки і фахової підготовки, просто на лінії зіткнення.
Низький уклін донеччанину «Івану Петровичу», командирові батальйону ОУН, який мав бути сьогодні на відкритті виставки, але змушений був терміново поїхати – на похорон загиблого побратима. У Чернівцях зараз мешкає його родина – дружина і маленький син Ваня, бо рідна земля окупована Росією. Потиснув ручку цьому маленькому хлопчикові, сказав, що його тато – Герой.
Низький уклін волонтерам, які підтримують добровольчі батальйони з першого дня війни – збирають кошти, купують одяг, взуття, спорядження, готують домашні смаколики і везуть на передову. Люди, ви – справжні.

( Іван Мунтян )
17:21 - Народний контроль Антикорупційний комітет не підтримав пропозицію уряду щодо приватизації спиртової галузі. Про це повідомив лідер «Народного контро...

Антикорупційний комітет не підтримав пропозицію уряду щодо приватизації спиртової галузі.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Комітету Dmytro Dobrodomov

«Цей документ не визначає чіткої процедури приватизації лікеро-горілчаних підприємств, що відкриває широке поле для зловживань. «Народний контроль» категорично проти приватизації такої важливої галузі», – наголосив він.

...

Нардеп переконаний, що під час війни продавати державні підприємства не можна.

«Давайте заберемо корупційні схеми, нарешті відберемо керівників на прозорих і чесних конкурсах, доведемо до логічного завершення порушені кримінальні справи, а не пускатимемо «з молотка» під час військових дій стратегічне майно держави», – додав Добродомов.

#народнийконтроль #добродомов

Під час війни віддавати в приватну власність держпідприємства – неприпустимо, – Добродомов - Народний Контроль -…
nkontrol.org.ua
( Народний контроль )
17:13 - Nastya Stanko Ми продовжуємо розбиратись і слухати, бо нам важливо і цікаво. Якось ми з моєю partner in crime Angelina Kariakina розповімо, як ...

Ми продовжуємо розбиратись і слухати, бо нам важливо і цікаво.
Якось ми з моєю partner in crime Angelina Kariakina розповімо, як взагалі складаються стосунки в лук'янівському СІЗО. Іноді думаю, що це одне з найзірковіших і найцікавіших місць зараз. Як перераховую в голові, хто там сидить, то певно в будь-яку камеру можна знайти, і одразу буде історія. Ну і цікаво, як між собою ладять наглядачі і ними утримувані, а ще утримувані - між собою.
Але це пост подяки - наглядачам ...СІЗО, що таки трохи заради нас затримались, судді святошинського районного суду Сергію Дячуку за те, що таке інтерв'ю взагалі стало можливим, але і за те, що це таки справжній процес, що в Україні бувало дуже рідко.
Alevtina Kakhidze знову за малюнки, які одного разу герой інтерв' ю хотів купити. І на кінець - самому Янішевському за те, що погодився говорити. Це було сміливо. Знаю, що прокурори заздрять, бо ми таки були попереду них.

Хто не дивився, нині ще буде трансляція на фб Громадського. Текст трохи відрізняється від відео, але я таки раджу відео

«Все одно обрав би службу в беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні
hromadske.ua
( Nastya Stanko )
17:10 - Георгій Мазурашу Без телефону нікуди:) Як вам таке поєднання?:) Це під час "Спортивної зими" у "Сонячній долині". Ці та інші фото, а також відео ...

Без телефону нікуди:)
Як вам таке поєднання?:) Це під час "Спортивної зими" у "Сонячній долині".
Ці та інші фото, а також відео та результати можна подивитися тут:
http://sportbuk.com/…/nahorody-sportyvnoji-zymy-2017-u-tro…/

( Георгій Мазурашу )
17:07 - Bohdan Kutiepov Ще один ракурс....

Ще один ракурс.

( Bohdan Kutiepov )
17:00 - Ivan Heshko Зірки естради зіркам спорту/// Відзначили кращих спортсменів за успіхи 2016 року. !!...

Зірки естради зіркам спорту///
Відзначили кращих спортсменів за успіхи 2016 року. !!

( Ivan Heshko )
16:57 - Старик Володимир Сьогодні до Українського Народного Дому в Чернівцях завітав Hirano Takashi, політичний аташе посольства Японії в Україні. Цей япо...

Сьогодні до Українського Народного Дому в Чернівцях завітав Hirano Takashi, політичний аташе посольства Японії в Україні.
Цей японський дипломат досконало володіє українською мовою, яку вивчив студентом в Токіо, а зараз вільно використовує в Україні.
Який чудовий приклад подає він нашим співвітчизникам, які, проживши ціле життя в Україні, не вміють (або не хочуть) стулити докупи бодай два українських слова!.

( Старик Володимир )
16:55 - Eugen Fedirets Чи #СБУ вже в курсі того, що ДП"Антонов" (можливо) продовжує надавати комплектуючі для літаків Ан-148 для ВПК РФ? #Antonov продовж...

Чи #СБУ вже в курсі того, що ДП"Антонов" (можливо) продовжує надавати комплектуючі для літаків Ан-148 для ВПК РФ?
#Antonov продовжує співпрацю з РФ по #AN148 ?

Минобороны России отказалось от закупок Superjet в пользу Ан–148
avia.dirty.ru
( Eugen Fedirets )
16:55 - Nick Davydiuk Про Фірташа 1. Найбільше його можливій екстрадиції радіють так звані однопартійці, бо вони і господаря позбуваються і покласти око...

Про Фірташа

1. Найбільше його можливій екстрадиції радіють так звані однопартійці, бо вони і господаря позбуваються і покласти око на його активи частково можуть.

2. Найбільше не хочуть його подорожі до США - Кремлівці. Бо ДФ ключик до газової корупції Путіна.

...

3. Якщо його екстрадують в Україну, як громадянина такої, гуманний суд Фірташа виправдає. Але це поставить хрест на антикорупційній брехні влади..

більше у відео 5 канал
https://www.youtube.com/watch?v=oZ8lBlFnHxg

( Nick Davydiuk )
16:52 - Oleksii Bratushchak Цьому фото 3 роки і 1 день. Уже після розстрілу майданівців опозиціонери пішли домовлятися з Януковичем. По суті, тоді домовилися ...

Цьому фото 3 роки і 1 день. Уже після розстрілу майданівців опозиціонери пішли домовлятися з Януковичем. По суті, тоді домовилися про політичну співпрацю.
Вони та їхні політичні соратники намагаються не згадувати, що тоді Яценюк, Кличко та Тягнибок домовилися з Януковичем створити "Коаліцію національної єдності". Ну і уряд разом сформувати. З Януковичем.
Ось текст угоди Януковича з опозиціонерами: goo.gl/2kHciZ
Сьогодні читаю інтерв'ю Турчинова:
"После того, как столько люде...й было убито и ранено 18-го, с властью было не о чем говорить. Власть стала вне закона".
Влада була настільки поза законом, що соратники Турчинова вирішили поділити цю владу з Януковичем? Підписи поставили під цією угодою.
Турчинов наче забуває, що і переговори з тією владою велися, і посади у владі з Януковичем погодилися ділити. Така собі "нацйіональна єдність" після сотні загиблих.
Насправді, він нічого не забув. І ту "коаліцію національної єдності" таки створили. І в 2014-му, і після у новому парламенті нинішня влада має підтримку екс-регіоналів. Тільки визнавати це бояться.

( Oleksii Bratushchak )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.