Чернівці Live

   
21:41 - Alexey Kucherenko "Беги, Дима. Беги!" И Петя тоже беги. 1. Счётчик G1.6 на трубе позволяет подвести газ для обогрева дома 250 кв.м.... Вас кто-то сп...

"Беги, Дима. Беги!"
И Петя тоже беги.

1. Счётчик G1.6 на трубе позволяет подвести газ для обогрева дома 250 кв.м.

...

Вас кто-то спрашивал, когда устанавливал такой счётчик?!
Мы как-то на это влияем??

2. Абонентам без счетчиков идёт расчёт по категории G2.5 для дома 400 кв. м.
Якобы, для стимулирования установки счётчика.

Счетчики должны ставить Облгазы!
Себя стимулируйте, придурки!

3. Реальная цена счетчика с установкой 1200 грн, а не 4000, которые вымогают Облгазы!

4. "Витрати включають в себе фонд оплати праці (ФОП) – 38%, виробничо-технологічні витрати (ВТВ) – 38%, капітальні вкладення та забезпечення обліку газу – 11%, інші витрати, включаючи прибуток – 13%."

Виробнично-технологічні витрати - 38%.

Расстрел!!!

Источник: http://biz.censor.net.ua/r3023502

( Alexey Kucherenko )
21:31 - Олексій Рябчин Meeting with David Cameron to discuss war in Donbas. Говорим с Дэвидом Кэмероном про войну на Донбассе. Поблагодарил бывшего Премь...

Meeting with David Cameron to discuss war in Donbas.

Говорим с Дэвидом Кэмероном про войну на Донбассе. Поблагодарил бывшего Премьер-Министра за поддержку, которую Великобритания оказывает Украине. Особая благодарность за тренинги для нашей армии и программы для переселенцев, а так же сотрудничество в рамках British Council.

( Олексій Рябчин )
21:30 - Bohdan Yaremenko Наші партнери і друзі Digests & Analytics Ukraine виконали вражаючу роботу - журналістське розслідування і аналіз обставин заг...

Наші партнери і друзі Digests & Analytics Ukraine виконали вражаючу роботу - журналістське розслідування і аналіз обставин загибелі десантників і літака в Луганську 14.06.2014 року.
Легко і цікаво читається. Тема складна і болюча.
Дякую Вадим Хомаха (Vadym Khomakha) і команда!

Digests & Analytics Ukraine
drive.google.com
( Bohdan Yaremenko )
21:30 - Ірина Фріз / Iryna Friz Обстріл консульства є черговою акцією Росії в рамках гібридної війни, що спрямована на руйнацію зовнішньополітичних зв’язків між У...

Обстріл консульства є черговою акцією Росії в рамках гібридної війни, що спрямована на руйнацію зовнішньополітичних зв’язків між Україною та Польщею.

Для чого? Зараз актвино розглядається питання створення балточерноморського союзу, який міг би стати стратегчно важливим економічним та військово-політичним об’єднанням, адже його можливі члени сповідують спільні цінності та політику. Цей союз не буде проросійським, у безпековій сфері буде розглядати РФ як загрозу. Зрив цього пр...оекту можливий за рахунок погіршення відносин між країнами, що можуть увійти у її склад.

Чому російський слід?

Нам відомо про структури, які Росія створювала на території Польщі з метою інфільтрації в польську внутрішню політику та підбурення антукраїнських настроїв. Один з таких проектів – це проект Олександра Усовського, який стоїть на за проросійськими акціями протестів у Польщі. Він працював у команді російського олігарха Малофєєва, який до речі також причетний до акцій на Донбасі. Зараз польські проекти курує пан Сурков.

Росіяни активно шукають вихід на польських політиків – від спроби протягнути своїх кандидатів на місцевих виборах до організації респектабельних круглих столів з участю політиків серйознішого рівня. Росіяни заводять контакти спочатку з банальними маргіналами зі зв’язками і поступово промацують ґрунт для подальших дій.

Протягом останніх кількох років Усовський активно намагається проштовхувати свої проекти. Зареєстрував некомерційну організацію у Словаччині й намагався будувати проросійську мережу у Східній Європі.

У серпні 2014 року Усовський отримує 100 тисяч євро на організацію проросійських мітингів на підтримку т.зв. «Новоросії» у Східній Європі. Активні акції проводилися в період з серпня по жовтень 2014 року.

Ми пам’ятаємо акцію так званих польських правих з пам’ятником УПА. Це акція групи Усовського, яка коштувала всього 2000 євро.

У серпні 2014 року Усовським була здійснена акція біля пам’ятників воїнам УПА у Східній Польщі.

Кінцева мета групи Усовського– створення проросійської фракції в Сеймі і груп депутатів на всіх рівнях.

( Ірина Фріз / Iryna Friz )
21:26 - Volodymyr Dehtyarov круто-то как!...

круто-то как!

( Volodymyr Dehtyarov )
21:26 - Тетяна Солодка Вітаю !!!...

Вітаю !!!

( Тетяна Солодка )
21:24 - Лариса Сарган Багатостраждальне Коцюбинське, крига скресла! Прокуратура Київської області повідомила про підозру депутату Коцюбинської селищної...

Багатостраждальне Коцюбинське, крига скресла!

Прокуратура Київської області повідомила про підозру депутату Коцюбинської селищної ради 7 скликання Главацькій у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення та використання офіційний документів та печаток) КК України та за ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Установлено, що в квітні минулого року, перебуваючи на посаді секретаря Коцюбинської селищної ради, маючи на меті очолит...и вказану селищну раду, вона вчинила низку кримінальних правопорушень, спрямованих на легалізацію свого правового статусу, як виконувача обов’язки селищного голови, що отримано з грубим порушенням чинного законодавства. У подальшому, набуття такого статусу було скасовано судом.

Прокуратура Київської області повідомила про підозру депутату Коцюбинської селищної ради 7 скликання
kobl.gp.gov.ua
( Лариса Сарган )
21:19 - Gia Getsadze როვნოს ეპისკოპოსი ილარიონი, საკუთარი ქვეყნის დიდი პატრიოტი და საქართველოს ჭეშმარიტი მეგობარი 🇺🇦🇬🇪...

როვნოს ეპისკოპოსი ილარიონი, საკუთარი ქვეყნის დიდი პატრიოტი და საქართველოს ჭეშმარიტი მეგობარი 🇺🇦🇬🇪

( Gia Getsadze )
21:18 - UkrMedia Співробітники #СБУ припинили на Буковині діяльність фейкової громадської організації «Захист прав національних меншин», засновники...

Співробітники #СБУ припинили на Буковині діяльність фейкової громадської організації «Захист прав національних меншин», засновники якої за гроші російських кураторів проводили антиукраїнську пропаганду.

#затримання #Новини #Новости #UkrMedia

У Західній Україні припинено діяльність антиукраїнської організації, яку фінансував Кремль
ukr.media
( UkrMedia )
21:16 - Ярослав Цуркан Вперше став учасником групи вечірньоі пробіжки на стадіоні Буковина , зустрів старих друзів та познайомився з новими ! Розминку пр...

Вперше став учасником групи вечірньоі пробіжки на стадіоні Буковина , зустрів старих друзів та познайомився з новими ! Розминку проводили Зіркові Олімпійці ! Маса гарних емоцій!!! Знаходьте час!!!

( Ярослав Цуркан )
21:08 - Батьківщина Молода У Києві переобрали голову міської організації «Батьківщини Молодої» Сьогодні, 29 березня, у Києві відбулася звітно-виборна конфере...

У Києві переобрали голову міської організації «Батьківщини Молодої»

Сьогодні, 29 березня, у Києві відбулася звітно-виборна конференція міської громадської організації «Батьківщина Молода».

Головою БМ у Києві обрали Oleksiy Zakharchenko, який і раніше очолював організацію.

...

Під час конференції делегати заслухали звіт про результати діяльності осередку за період 2015-2017 рр., обговорили та затвердили подальший план розвитку Київської міської організації «Батьківщини Молодої».

( Батьківщина Молода )
21:01 - Amina Okueva Вот именно такие моменты очень разочаровывают. Настолько, что просто пропадает желание работать над тем, чтобы сделать что-то пози...

Вот именно такие моменты очень разочаровывают. Настолько, что просто пропадает желание работать над тем, чтобы сделать что-то позитивное и хорошее.. :(
Думаю, не у меня одной так...
Неужели все вместе не сможем придавить или хотя бы потеснить этого отдельно взятого врага?.. :-/

Roman Sinicyn

Знайомтесь. Петя.
Прізвище Цибенко.
Петя - комуняка.
Петя - Ворог.
Петя - повинен був бути давно знищений....
Петя - один з тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня.
Петя - один з тих, хто підписав звернення до Сейму Республіки Польща з проханням визнати геноцидом поляків події на Волині 1942—1944 років.
Петя - один з тих хто протягував мовний закон Колесніченка.
Ось висловлювання Петі про активістів Майдану, ще до перемоги Майдану. Почитайте, феєрично.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/5/7012778/
Петя в 2010 кошмарив письменницю Марію Матіос.
http://glavcom.ua/…/108535-marija-matios-%C2%ABne-znaju-shc…

І Ви знаєте, Петя не втік в роіссю чи крим.
Петя не прикопаний десь під Києвом.
Петя прекрасно себе почуває.

Більше того Петя отримує фінансування з бюджету.
Уже при новій владі.

Адже Петя - Голова Ради Організації ветеранів України.

Ветеранів хуйзначого.

Бо ветеранів Другої світової в живих залишилось якісь десятки чи сотні.
А ветерани АТО - Петіні вороги.

Петя й сам не може пояснити ветеран чого він. Якої війни.

Петіна всеукраїнська організація ветеранів хуйзначого і її регіональні підрозділи отримують з бюджету десятки і сотні мільйонів гривень.

Десятки років.

Організовують на 9 травня шествія і "безсмєртниєполкі" з червоними прапорами і колорадськими стрічками по московським сценаріям, за державні кошти видають совковий шлак, знімають офіси задарма в центрах міст, закуповують троянди по 200 грн. і орендують автобуси по 6000 за годину. Вобщєм пілять як можуть.
А піліть є що.

Ось сайт київської організації:
http://www.rada-veteran.kiev.ua

Ось чернівецької
http://veteran.cv.ua/or…/26-organizatsiya-veteraniv-ukrajini

Комуністична символіка. Колорадське гівно. Ні слова про АТО.
Тупо сепари. Недавно в Житомирі був скандал з портретами сталіна і іншою комуняцькою символікою в їх офісі

Активісти усе це повикидали. Міська рада після цього ... вкотре безкоштовно надала цій організації приміщення.
http://www.zhitomir.info/news_155781.html
І так в кожні області і районі.

І ось після скандалу з Громрадою Міноборони, після того як реальні ветерани АТО прийшли на засідання Держслужби ветеранів і учасників АТО і там відбулась бійка з цими совками - ми почали цікавитись «а з хуя лі держава фінасує цих сепарів і комуняцьких недобитків».

Я до чого.
Зараз ці вороги: Цибенко, Палій і іже с німі просто закидують ВР, АП, Кабмін зверненнями, листами з проханням не допустити призупинення фінансування їхнього шапіто.

Почитайте лист Петі Гройсману - він феєричний.

Я звертаюсь до представників різних громадських організацій з проханням написати листи про те, що Ви думаєте з приводу фінансування цих уйобків.
Написати в Кабмін, ВР, АП, СБУ, ГПУ.
З проханням перевірити витрати коштів за попередні періоди. З проханням переглянути механізми фінансування з відходом від тупої роздачі бабла "своїм" організаціям.

Вороги і сепари набагато ближче чим ви думаєте. Вони тут. Поряд.
Чекають свого часу і фінансуються з бюджету.
І ми повинні зламати цю історію.

Репост будь-ласка.

www.pravda.com.ua
( Amina Okueva )
20:59 - Геннадий Труханов 29 марта 2017 года Одесский городской голова Геннадий Труханов встретился с вице-президентом по представлению и развитию Hyatt Int...

29 марта 2017 года Одесский городской голова Геннадий Труханов встретился с вице-президентом по представлению и развитию Hyatt International (Швейцария) г-ном Такуя Аояма.
Hyatt Hotels Corporation - международная сеть гостиниц высокого уровня, штаб-квартира которой находится в Чикаго (США). В 2017 году журнал Fortune включил Hyatt в список лучших компаний США. В Украине сеть представлена единственным отелем «Hyatt Regency Kyiv», открытым в 2007 году в Киеве, на Софиевской пл...ощади.

Господин Такуя Аояма подчеркнул, что, по его мнению, Одесса - это город, в котором все хотят побывать: «Мы давно хотели, чтобы Hyatt Hotels был представлен в Одессе. Я очень рад, что сегодня встретился с мэром, думаю, что мы наконец-то сможем сделать в Одессе что-то новое».

Комментируя итоги встречи, Геннадий Труханов подчеркнул, что Одесса сегодня открыта для инвестиций и партнерства на всех уровнях. А интерес к нашему городу крупных международных компаний является первым признаком того, что город полностью соответствует требованиям инвестора в сфере безопасности, туристической привлекательности и экономической стабильности.

( Геннадий Труханов )
20:59 - Иван Примаченко Якось стрімко і зовсім несподівано кількість моїх підписників в Facebook перевалила за 10 000. Коли декілька років тому я лише поч...

Якось стрімко і зовсім несподівано кількість моїх підписників в Facebook перевалила за 10 000. Коли декілька років тому я лише почав вести цю сторінку, то про "десятитисячників" знав лише те, що ці таємничі люди пишуть в основному про велику політику і в коментарі до них часто приходить легендарний кулон "Тризуб". Зробити популярною сторінку присвячену серйозним питанням освіти здавалося нереальним, та я ніколи й не приділяв цьому особливої уваги і писав просто в своє задовол...ення. І ось, несподівано, зрозумів, що тепер і сам став тим самим "десятитисячником". Щоправда, кулон "Тризуб" в мої коментарі так ніколи і не прийшов. Незважаючи на це гірке розчарування, я щиро вражений тим, що мої роздуми, здебільшого присвячені питанням інновацій в освіті та інших галузях людського життя, вивчає так багато цікавих людей. Дякую, що читаєте, дискутуєте та підтримуєте! Далі буде ;)

( Иван Примаченко )
20:56 - Porchuk Mariya Chernivtsi))))...

Chernivtsi))))

( Porchuk Mariya )
20:47 - Иоанн Замараев Здравия Вам, дорогой Александр, на многие лета и плодотворности в Вашей многополезной деятельности....

Здравия Вам, дорогой Александр, на многие лета и плодотворности в Вашей многополезной деятельности.

( Иоанн Замараев )
20:34 - Vladimir Soshnikov #iнспекцiязблагоустрою.м.Чернiвцi Во вторник после долгого"молчания"на связь вышел жэк14,и я пообещал им Разгром,Выполняю Обещанно...

#iнспекцiязблагоустрою.м.Чернiвцi
Во вторник после долгого"молчания"на связь вышел жэк14,и я пообещал им Разгром,Выполняю Обещанное.
Для ПРАВДИВОСТИ моих обвинений, в отношении халатности К СВОИМ НЕПОСРЕДСТВЕННЫМ ОБЯЗАННОСТЯМ СОТРУДНИКОВ....😈😈😈
ПРОШУ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА ДАТУ СЪЁМКИ ЕЁ ВИДНО😢

( Vladimir Soshnikov )
20:33 - Mark Feygin О выдвижении Меджлиса крымских татар на Нобелевскую премию мира...

О выдвижении Меджлиса крымских татар на Нобелевскую премию мира

( Mark Feygin )
20:28 - Ольга Кулько За сприяння народного дeпутата Івана Рибака Ivan Rybak в Шипинцях планують осучаснити і відновити роботу басeйну в школі...

За сприяння народного дeпутата Івана Рибака Ivan Rybak в Шипинцях планують осучаснити і відновити роботу басeйну в школі

У Шипинській школі планують відновити басейн
www.youtube.com
( Ольга Кулько )
20:20 - Виталий Богданов Елена Урсуленко презентовала чудодейственное лекарство ,резко стал выздоравливать , но и рога стали расти быстрее ......

Елена Урсуленко презентовала чудодейственное лекарство ,резко стал выздоравливать , но и рога стали расти быстрее ...

( Виталий Богданов )
20:15 - Pavlo Sheremeta Sergiy Pronkin, координатор Платформа ініціатив ХАΛVA hub, сказав, що поки я тут виступав, на підтримку ХАЛВА Дружковка надійшла щ...

Sergiy Pronkin, координатор Платформа ініціатив ХАΛVA hub, сказав, що поки я тут виступав, на підтримку ХАЛВА Дружковка надійшла ще одна пожертва. Навіть якщо це співпадіння, вважаю, що приїхав недаремно:) Дякую, друзі, Ви робите великі справи у складних обставинах. Успіху!

( Pavlo Sheremeta )
20:09 - Владимир Петров Сегодня в #монополии я соведущий вместо Василий Горбаль (Vasyl Gorbal). Расскажем вам интересное про курс доллара на следующую нед...

Сегодня в #монополии я соведущий вместо Василий Горбаль (Vasyl Gorbal). Расскажем вам интересное про курс доллара на следующую неделю и как зарабатывать бабло в принципе.

( Владимир Петров )
20:02 - Ольга Влад Володя,щиро від усієї душі вітаю тебе з Днем народження!!!Бажаю успіху у всьому,злагоди у родині та здійснення всіх бажань!!!🎉🎊🎉🎊🎉...

Володя,щиро від усієї душі вітаю тебе з Днем народження!!!Бажаю успіху у всьому,злагоди у родині та здійснення всіх бажань!!!🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎁🎁🎁🎁🎁💶💷💵💸💴🎈🎈🎈💁🏼

( Ольга Влад )
20:00 - Олексій Коломієць Дивлюсь канал 112 виступає Ляшко, купив будинок за 15 мільйонів в росрочку на 5 років і має іншу нерухомість, це той, який не має ...

Дивлюсь канал 112 виступає Ляшко, купив будинок за 15 мільйонів в росрочку на 5 років і має іншу нерухомість, це той, який не має ні бізнесу ні доходів. ЗЛОДЮГА, який торгується за кожний законопроект. Ця СВОЛОТА розказує як нам жити чесно? Якщо цю сволоч не арештує НАБУ це покаже всю натуру сьогоднішньої влади її президента, прокурора!!!!!!! СКОТИНЯКА БРЕШЕ, БРЕШЕ, БРЕШЕ.

( Олексій Коломієць )
19:58 - Національна рада реформ / National Reforms Council «Школа існує для дитини, а не для зручності вчителя, батьків чи управлінців», - Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зго...

«Школа існує для дитини, а не для зручності вчителя, батьків чи управлінців», - Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Згодні?
Про вже існуючі успіхи у створенні опорних шкіл Міністр розповіла на конференції «Від утворення об’єднаних територіальних громад – до розумного зростання».

Сьогодні в ОТГ функціонує 39 опорних шкіл, що дають дітям реальний шанс на якісну освіту та освітнє середовище
www.kmu.gov.ua
( Національна рада реформ / National Reforms Council )
19:57 - Борислав Розенблат 9 березня голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич разом із начальником головного управління Нацполіції в Житомирській...

9 березня голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич разом із начальником головного управління Нацполіції в Житомирській області Вячеславом Печененком приїхали до Олевська, аби обговорити із громадою шляхи вирішення проблеми незаконного видобутку бурштину. На зустрічі також присутні народні депутати-мажоритарники від Житомирської області Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) та Володимир Арешонков (обидва – з фракції Блоку Петра Порошенка).

«Зустріч проходить у місцевому будинку культури, тут зібралось близько двох сотень олевчан, які займаються видобутком бурштину. Людей цікавить, чому нардепи не прийняли закон про легалізацію видобутку бурштину, вони висловлюють недовіру представникам влади», - передає з Олевська журналіст Житомир.info.

Губернатор, начальник ГУНП у Житомирській області та нардепи приїхали в Олевськ поговорити про бурштин
www.zhitomir.info
( Борислав Розенблат )
19:54 - Андрій Курочкін Сьогодні отримав масу задоволення від акторської майстерності наших земляків. Дякую Вам за те що даруєте радість :)...

Сьогодні отримав масу задоволення від акторської майстерності наших земляків. Дякую Вам за те що даруєте радість :)

( Андрій Курочкін )
19:49 - Міністерство освіти і науки України Лілія Гриневич Liliia Hrynevych на вручені премій "Благодійна Україна-2016"...

Лілія Гриневич Liliia Hrynevych на вручені премій "Благодійна Україна-2016"

( Міністерство освіти і науки України )
19:39 - Юрій Тимошенко Друзі, в кінці минулого тижня врешті подав свою електронну декларацію, подолавши помилки системи. В порівнянні з минулорічною дек...

Друзі, в кінці минулого тижня врешті подав свою електронну декларацію, подолавши помилки системи.
В порівнянні з минулорічною декларацією є зміни у майні моєї дружини у вигляді земельної ділянки та офісу-магазину, а тому вважаю за необхідне це прокоментувати і пояснити.

Моя дружина ще в 2004 році отримала в оренду від міської ради земельну ділянку на вулиці Карпатська, 52а. Однак, майновий стан не дозволяв нам щось там побудувати і користатися цією земельною ділянкою. Тому ...22.07.2013 моя дружина передала свої права на цю земельну ділянку моїй дочці та її чоловікові. Зроблено це було шляхом укладення довіреності з чоловіком моєї дочки.
З того часу вони розпочали будівництво магазину на цій ділянці. Будівництво розпочалося ще в березні 2013 року. Тоді ж вони отримали декларацію про початок виконання будівельних робіт. Оскільки будівництво навіть невеликого магазинчику це дуже не дешева річ, будівництво затягнулося аж на 3 роки і лише в березні 2016 року моя дочка та її чоловік змогли отримати декларацію про готовність магазину до експлуатації.
Оскільки земельна ділянка, а точніше її оренда, була оформлена на мою дружину, то і магазин також формально оформили на неї. Таким чином виникли зміни в моїй декларації.
Я спершу думав не зазначати взагалі цю земельну ділянку та магазин в своїй декларації, оскільки фактично жодних прав на Друзі, в кінці минулого тижня врешті подав свою електронну декларацію, подолавши помилки системи.
В порівнянні з минулорічною декларацією є зміни у майні моєї дружини у вигляді земельної ділянки та офісу-магазину, а тому вважаю за необхідне це прокоментувати і пояснити.

Моя дружина ще в 2004 році отримала в оренду від міської ради земельну ділянку на вулиці Карпатська, 52а. Однак, майновий стан не дозволяв нам щось там побудувати і користатися цією земельною ділянкою. Тому 22.07.2013 моя дружина передала свої права на цю земельну ділянку моїй дочці та її чоловікові. Зроблено це було шляхом укладення довіреності з чоловіком моєї дочки.
З того часу вони розпочали будівництво магазину на цій ділянці. Будівництво розпочалося ще в березні 2013 року. Тоді ж вони отримали декларацію про початок виконання будівельних робіт. Оскільки будівництво навіть невеликого магазинчику це дуже не дешева річ, будівництво затягнулося аж на 3 роки і лише в березні 2016 року моя дочка та її чоловік змогли отримати декларацію про готовність магазину до експлуатації.
Оскільки земельна ділянка, а точніше її оренда, була оформлена на мою дружину, то і магазин також формально оформили на неї. Таким чином виникли зміни в моїй декларації.
Я спершу думав не зазначати взагалі цю земельну ділянку та магазин в своїй декларації, оскільки фактично жодних прав на них моя дружина не має. Вони є лише формально. Але з метою уникнення майбутніх непорозумінь і перекручувань думаю варто все відобразити.
При першій можливості магазин та земельна ділянка будуть переоформлені.

( Юрій Тимошенко )
19:39 - Лариса Лавренюк Нацiональний конкурс вiд Асоцiацiï Благодiйникiв Украïни - Благодiйна Украïна! Чудова можливiсть зустрiти чудових людей)))...

Нацiональний конкурс вiд Асоцiацiï Благодiйникiв Украïни - Благодiйна Украïна!
Чудова можливiсть зустрiти чудових людей)))

( Лариса Лавренюк )
19:30 - Наталья Маринчук Олена Дмитрівна вітаю Вас з Днем народження! Успіхів, процвітання, здійснення найзаповітніших мрій!!!...

Олена Дмитрівна вітаю Вас з Днем народження! Успіхів, процвітання, здійснення найзаповітніших мрій!!!

( Наталья Маринчук )
19:28 - Олексій Каспрук Бінго!!! :)...

Бінго!!! :)

( Олексій Каспрук )
19:12 - Олег Ляшко Прямо зараз я на 112 каналі. Вмикайте...

Прямо зараз я на 112 каналі. Вмикайте

( Олег Ляшко )
19:11 - Михайло Яринич З Днем народження! Натхнення і сил для здійснення всього задуманого! Нових горизонтів і багато ресурсів!...

З Днем народження!
Натхнення і сил для здійснення всього задуманого!
Нових горизонтів і багато ресурсів!

( Михайло Яринич )
19:08 - Олег Громадський Щирі вітання! 😊...

Щирі вітання! 😊

( Олег Громадський )
19:06 - Олег Громадський Щирі вітання! ✌️...

Щирі вітання! ✌️

( Олег Громадський )
18:57 - юр іздрик обана! краса неждана. респектус авторці уклінний...

обана! краса неждана. респектус авторці уклінний

( юр іздрик )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.