Чернівці Live

   
13:40 - Міністерство охорони здоров'я України "Що голосніше розгортається протистояння між старою медичною гвардією та оновленою командою Міністерства охорони здоров’я, то біль...

"Що голосніше розгортається протистояння між старою медичною гвардією та оновленою командою Міністерства охорони здоров’я, то більше гравців долучається до лав противників реформи.

До бунту фармкомпаній та дистриб’юторів-прокладок долучилися головні лікарі, які переживають за свої посади", - про це сьогодні у своїй колонці написала співзасновниця благодійного фонду Таблеточки Iryna Lytovchenko: http://life.pravda.com.ua/columns/2017/01/19/222199/

Публікуємо також виступ Ірини під час прес-конференції щодо спекулицій навколо міжнародних закупівель ліків.

( Міністерство охорони здоров'я України )
13:38 - Батьківщина Чутки про те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко буде присутня на інавгурації Дональда Трампа, є свідомою брехнею, яку поширює ...

Чутки про те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко буде присутня на інавгурації Дональда Трампа, є свідомою брехнею, яку поширює непорядний народний депутат від БПП.

У деяких нардепів від БПП повністю закінчились честь та гідність, – заява прес-служби партії
ba.org.ua
( Батьківщина )
13:30 - Dmitry Tymchuk Кажется, давно пора услышать ответ, кто засунул путинского клоуна В.Медведчука в Минскую группу, и что он там вообще делает. Точне...

Кажется, давно пора услышать ответ, кто засунул путинского клоуна В.Медведчука в Минскую группу, и что он там вообще делает. Точнее, что он там делает и по чьей указке – как раз понятно, непонятно, почему он в своей бурной деятельности представляет Украину, а не Россию.

Из последнего опуса Медведчука: администрация Обамы поддерживала Киев в невыполнении Минских соглашений (http://v-medvedchuk.livejournal.com/156005.html).

То есть, по мнению Медведчука, это украинцы постоянн...о срывают Минские соглашения; это они (сами у себя) захватили Дебальцевский плацдарм через 3 дня после их подписания; это они ложили, пардон, с прибором на переговоры и договоренности об обмене пленными; это они таскают из России терриконы оружия и боеприпасов для постоянных обстрелов (себя же)?

То, что у Киева нет политической воли усадить Медведчука вместо трёхсторонней контактной группы туда, где ему самое место (т.е. напротив следователя) – это полбеды. Беда в том, что сей господин официально уполномочен представлять Украину в Минске. Когда с двух сторон сидят кремлевские шестёрки, а Путин уже жить не может без украинской крови, переговоры о «мирном урегулировании» можно вести бесконечно.

( Dmitry Tymchuk )
13:26 - Андрій Романцов Зимовий проселок це кайф...

Зимовий проселок це кайф

( Андрій Романцов )
13:12 - Василь Забродський Ось так міська влада організовує "громадську підтримку". Знаходжусь на обговоренні проекту кредитування тролейбусного управління м...

Ось так міська влада організовує "громадську підтримку".
Знаходжусь на обговоренні проекту кредитування тролейбусного управління міста. Стара тема нібито про крайню необхідність кредиту. В залі декілька десятків дітей. Поцікавився. З медичного коледжу. Навіть не повнолітні. Привела їх куратор Світлана Валеріївна. Ось вона біля Середюка. Фотографуватись чомусь не сподобалось? Може соромно, що використовує дітей, яким в залі не цікаво - зайняті смартфонами. Ще в залі ледь не всі бюджетники міста і активісти різних мастей із епідерсійної команди. Ну і пенсіонери від ради ветеранів.
А завтра Ирина Каримова, вустами Каспрука буде стверджуватиме, що все місто вимагає нових тролейбусів і кредитне ярмо.

( Василь Забродський )
13:03 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області м. Чернівці: вогнеборці роз’яснили дошкільнятам правила пожежної безпеки Як відомо, пожежі легше запобігти, ніж пізніше її ліквіду...

м. Чернівці: вогнеборці роз’яснили дошкільнятам правила пожежної безпеки

Як відомо, пожежі легше запобігти, ніж пізніше її ліквідувати. Тому працівники Управління ДСНС постійно ведуть роз’яснювальну роботу як з дорослими, так із малечею, аби навчити їх правил безпеки, яких слід дотримуватися, щоб не допустити виникнення загорання.
Зокрема, 20 січня рятувальники влаштували навчальне заняття із вихованцями старших груп та педагогами дитячого садка № 41 м. Чернівців, що знаходи...ться на вул. Полєтаєва. Під час зустрічі вогнеборці розповіли малечі яких правил потрібно дотримуватися, і, навпаки, що не треба робити, щоб запобігти виникненню загорання. Так, рятувальники пояснили небезпеку дитячих пустощів з вогнем, розповіли, до чого можуть призвести забавки із сірниками. Малечі та педагогам вогнеборці роз’яснили, як діяти під час пожежі у домі, та порядок дій під час проведення евакуації з приміщення. Під час заняття рятувальники використовували наочні матеріали, пояснювали правила пожежної безпеки у формі загадок та ігрових завдань. Так малечі було значно легше і цікавіше запам’ятовувати всю інформацію.
Окрім цього, фахівці Управління розповіли присутнім про первинні засоби пожежогасіння, їх призначення, будову та принцип використання. Вихователям рятувальники показали практично, як за допомогою вогнегасника можна самостійно загасити пожежу на ранній стадії загорання.
Така зустріч для малечі виявилася дуже корисною. Діти ставили вогнеборцям чимало запитань та активно відповідали самі на загадки рятувальників. Наостанок працівники Управління вручили вихователям тематичні плакати та інформаційні листівки, які педагоги зможуть використовувати у подальшому під час занять з дітьми.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
13:02 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області Чернівецька область: рятувальники роз’яснили школярам правила поведінки на кризі З метою запобігання нещасним випадкам та травмува...

Чернівецька область: рятувальники роз’яснили школярам правила поведінки на кризі

З метою запобігання нещасним випадкам та травмуванню дітей на кризі рятувальники систематично навідуються у навчальні заклади області та організовують для їх вихованців різноманітні заходи. Зокрема, 19 січня співробітники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели для учнів 7-8-х класів міської ЗОШ № 33 відкритий урок на тему «Правила безпечної поведінки... на льоду». Того ж дня подібний захід для учнів і педагогів Острицького навчально-виховного комплексу провели фахівці Герцаївського районного сектору Управління.
Під час занять рятувальники розповіли дітям, які небезпеки можуть статися під час перебування на кризі; якої товщини повинен бути лід, щоб на нього можна було ступати; як правильно перевірити його міцність. Зокрема, надзвичайники наголосили, що помилково перевіряти товщину криги, постукуючи по ній ногою. Для цього краще скористатися палицею, намагаючись проткнути шар льоду з берега. У ході бесіди рятувальники закликали дітей не виходити на кригу без нагляду дорослих чи поодинці, не ступати на лід, в якому утворились тріщини. А для кращого розуміння згаданих правил фахівці Управління продемонстрували учням відеоролики.
Щоб донести правила безпечного відпочинку на кризі якомога більшій кількості людей, працівники Управління роздали школярам тематичні листівки, а також розмістили тематичні плакати на інформаційних стендах закладів.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
13:02 - Управління ДСНС України у Чернівецькій області Чернівецька область: рятувальники забезпечили безпеку громадян під час Водохрещенських купань 19 січня віряни відзначали третє най...

Чернівецька область: рятувальники забезпечили безпеку громадян під час Водохрещенських купань

19 січня віряни відзначали третє найбільше свято зимового циклу – Хрещення Господнє. За традицією, чимало людей у цей день купаються в освяченій воді, прагнучи покращити своє здоров’я та запастись енергією і силами на цілий рік. Щоб занурення у освячену воду було безпечним, рятувальники цього дня несли чергування у місцях масового купання людей по всій області.
Зокрема, у м. Вижниці... працівники Держаної пожежно-рятувальної частини № 4 Управління ДСНС України у Чернівецькій області розгорнули мобільний пункт обігріву на березі річки Виженка. Місцеві жителі, після Водохрещенського купання, мали змогу там зігрітися. Окрім цього, працівники Вижницького районного сектору Управління вели роз’яснювальну роботу з вірянами, пояснюючи правила безпечного занурення у крижану воду та застерігаючи людей від необдуманого купання. Всім присутнім рятувальники роздали попереджувальні листівки.
Надзвичайники Кельменецького району забезпечили безпеку місцевих жителів під час освячення води та купання у ставку в смт Кельменцях. Таке ж чергування несли працівники Служби порятунку Хотинщини під час купання вірян у воді річки Дністер у с. Атаках, ставках с. Колінівців, Недобоївців та м. Хотина, а також рятувальники з м. Кіцманя, смт Глибокої під час проведення Вохохрещенського обряду на місцевих водоймах.
Загалом по всій Чернівецькій області у місця масового купання людей чергувало більше 80 рятувальників.

( Управління ДСНС України у Чернівецькій області )
13:02 - Володимир Фльонц Святошинський суд 19.01.2017, дослідження саме цього епізоду, що на фото. Must read....

Святошинський суд 19.01.2017, дослідження саме цього епізоду, що на фото. Must read.

Евгения Закревская

Святошинський суд сьогодні. 19.01.2017
Епізод вбивства Романа Варениці. (Два смертельних пострілу в спину в момент, коли Роман трохи висунувся з-за дерева, зроб...ивши рух в напрямку Сергій Трапезун, який стікав кров'ю поруч. В ці три хвилини (9-44 - 9-47) біля цього дерева було вбито четверо і поранено мінімум п'ятеро людей. https://youtu.be/y7TZMjrkAB4?t=197

Варфаломєєв:
- я не бачу там умисел на вбивство, це може бути рикошет.
- ми не заперечуємо ті обставини, що з тієї барикади стріляли
- якщо буде доведено, що стріляли саме з цієї барикади, то
чи знаходились за тією барикадою і чи стріляли у Вареницю Тамтура, Зінченко, Янішевський, Маринченко - таких даних не має.
- Є припущення - що хтось там був на барикаді, мабуть, стрільнув і поранив Вареницю. Да ми і не сумніваємось в цьому, цей епізод він достатньо красномовний - де він був вбитий і з чого вбитий...
- Але ці обставини ми визнаємо. Ми визнаємо, що дійсно були постріли, ми ж бачили - з бетонної барикади. Але куди ці особи стріляли...

Горошинський:
- Щодо того, що протестувальники не становили загрозу. Я переконаний, що дії осіб, які наступають треба оцінювати виключно як групу осіб, або груповий штурм, напад, групове наступання...

Решко:
- характер дій протестувальників ми вже частково з'ясували під час попередніх допитів. Від потерпілих звучали зізнання, що хтось рухався вперед, щоб порвати беркутівців, були свідчення, що нічого не змогло б тоді зупинити беркутівців окрім кулі, яка влучила в пораненого потерпілого. Люди, які рухаються в бік правоохоронців, у яких оголена зброя, більше того - вони здійснюють постріли, це вже на мій погляд дає підстави вважати, що вони несуть потенційну небезпеку.

Янішевський:
- Обвинуваченням вже три роки не досліджувався автомобіль торнадо з вогнепальними пробоїнами. Він знаходиться в підрозділі "Беркут" на Червонозоряному проспекті. Але жодного разу не досліджувався. Тобто обстановка - не лише тих подій, що відбувались 20-го лютого, але й решта часу - не досліджувалась.

Головуючий:
- Уточнююче питання. То ви хочете сказати, що це помста за знівечений броневичок? (показує на фото вбитого Романа Варениці)

Аброськін:
- Під час наступу, мирного так званого, от в тот момент, коли їх розстрєлюють, ще ведеться вогонь із готелю Україна, Жовтневого палацу по співробітниках міліції та внутрішніх військах.

Головуючий:
- Це є готель Україна? (знову показує фото вбитого Варениці)

Аброськін:
- Ні Готель України знаходиться сзаду них. А вони наступають на співробітників міліції під прикриттям вогню з тих точок.
.....
Головуючий, підсумовуючи:
Прохання у суда на майбутнє:

1) навести докази, якими можна виправдати дії особи, на яку замахнулися топором в понеділок, а в середу вона завдає ушкодження тій особі, яка замахнулася топором. Ми будемо чекати на докази, і пояснення, якщо вони є і який нормативний акт надає право на такий захист - в середу, від дій, які були в понеділок.

2) Прохання до захисту надати будь-які докази, що ця група людей (знов показує фото), з них чотири на землі, з них Гурик, з них Варениця з них Точин, що вони взагалі РУХАЛИСЯ в напрямку, не загрозу становили, а взагалі рухались в бік співробітників міліції чи інших осіб зі зброєю, коли в них здійснювали постріли. Ми говоримо про конкретних осіб.

3) Ви звернули увагу на те, що дійсно могло бути випадкове поранення Варениці. З цим було б важко сперечатись, якщо б це була б одна людина, яка б здійснила один постріл.
Я прошу надати мотивацію, більш грунтовну мотивацію того, що підтверджує або спростовує нявність умислу, тоді коли чотири особи вже лежить, отримує два поранення Варениця, третє вже після того коли він падає, ще продовжується обстріл того бідного дерева, за ним сховався Точин, який залишився потім з кулею в скроні і потім на цьому ж місці втрачає життя Гурик. Якщо ми кажемо про обстановку, а ми можемо вже говорити про зв'язок цих епізодів, вони всі досліджені.

Але я прошу учасників процесу формувати свою позицію не відірвано від матеріалів справи, які вже нами досліджені. Принаймні намагатися пояснити суду те, що відбувалося на цьому п'ятачку з цими особами. І навести докази, що відбувався рух цих осіб в сторону, де могли знаходитись правоохоронці. Поки що ми такого не побачили.

Відео всього засідання https://youtu.be/AwpPP43yFf4?t=6114
Раджу переглянути, особливо другу частину.

youtu.be
( Володимир Фльонц )
12:47 - Евгений Балицкий Праздник Крещения Господнего на озере Горячка...

Праздник Крещения Господнего на озере Горячка

Репортаж с народного праздника
www.mv.org.ua
( Евгений Балицкий )
12:39 - Олександр Горбунов Завжди хотів зробити для людей щось приємне. Багато років тому у мене з’явилась ідея саме на цьому місці, на річці Сугоклея зробит...

Завжди хотів зробити для людей щось приємне. Багато років тому у мене з’явилась ідея саме на цьому місці, на річці Сугоклея зробити ополонку, аби кожен зміг пірнути в святий День Водохреща. Було дуже приємно, коли першого року прийшло декілька тисяч. Радий, що це стало гарною традицією і тепер щороку на це місце приїздить вже десятки тисяч кропивничан.
Велике свято Водохрещі очищає душу й тіло, а натхненні промови Владики Марка змушують замислитись над тим, що справді важливо у житті. І хоч фізично я не зміг бути з вами, але подумки, як завжди, поруч.
Дякую усім, хто завжди поруч! Рухаємось далі…

( Олександр Горбунов )
12:36 - Karl Volokh Об одном из самых идиотских решений Кабмина - о переподчинении УЗ МЭРТу....

Об одном из самых идиотских решений Кабмина - о переподчинении УЗ МЭРТу.

( Karl Volokh )
12:28 - Vadim Shumeiko Шановні клієнти! За останні дні ми отримали багато сигналів від клієнтів щодо SMS з інформацією, що їхні рахунки та картки буде за...

Шановні клієнти!

За останні дні ми отримали багато сигналів від клієнтів щодо SMS з інформацією, що їхні рахунки та картки буде заблоковано з різних причин, та дзвінків нібито від служби безпеки банку.

Звертаємо вашу увагу, що ці повідомлення є фейковими, та просимо ігнорувати цю інформацію, не телефонувати на зазначені в SMS номери та не поширювати необґрунтованих чуток!

...

Нагадуємо, що ПриватБанк ніколи НЕ ЗАПИТУЄ конфіденційних даних клієнта!
ПриватБанк не запитує персональних даних клієнтів у телефонному режимі та закликає клієнтів не телефонувати у відповідь на незнайомі номери.

Щоб убезпечити себе від шахрайства, слід завжди пам’ятати, що головна умова фінансової безпеки – нерозголошення конфіденційних даних, таких, як ПІН-код картки, пароль доступу до рахунку або послуг банку, CVV-код картки, строк її дії, номер паспорта, ІПН тощо. Це конфіденційна інформація, і передача її третім особам категорично заборонена.

Ми підготували декілька простих правил безпеки privatbank.ua/safeness/, дотримуючись яких ви не стане об’єктом шахрайства.

( Vadim Shumeiko )
12:20 - Сергей Тарута Сегодня в США сменится власть и начнутся преследования демократов. Рядовым сенаторам и конгрессменам от Демократической партии пр...

Сегодня в США сменится власть и начнутся преследования демократов.

Рядовым сенаторам и конгрессменам от Демократической партии придется несладко – их ждут уголовные дела и посадки.

А вот Барак Обама, Хиллари Клинтон, Джо Байден наверняка подготовили себе "запасные аэродромы" в Мексике и на Барбадосе, и им удастся бежать.

...

CNN, NewYorkTimes, Huffington Post будут закрыты. У Илона Маска и Марка Цукерберга при помощи налоговой «отожмут» бизнес…Граждане США еще долго будут заложниками внутриполитических игрищ.

Все, что написано выше, конечно же, полный абсурд. Америкой управляют не конкретные люди, даже не партии, а институты.

Именно поэтому уже сотни лет там существует преемственность власти, традиций, ценностей.

К сожалению, многие наши политики этого не понимают. Не понимают, что и при Президенте Трампе именно США останется нашим главным союзником.

( Сергей Тарута )
12:11 - Artemy Surin В октябре я весил почти сотку. Начал готовиться, и сейчас перед вылетом взвесился: 84! Меньше кушать, ВООБЩЕ не пить алкоголь, бол...

В октябре я весил почти сотку.
Начал готовиться, и сейчас перед вылетом взвесился: 84!
Меньше кушать, ВООБЩЕ не пить алкоголь, больше движения и тренировок - рецепт банален, но эффективен)

🗻 🗻 🗻

...

А пока - главная информация:
Итак, Друзья, у вас есть возможность следить за восхождением нашей Украино-Российско-Канадской команды альпинистов на вершину Аконкагуа в Аргентине. Онлайн будет вестись прямо с места событий!

ONE LIFE удалось собрать без преувеличения Dream Team Украинского альпинизма!
Сплав колоссального опыта и молодого задора:

Главный тренер:
Сергей Бершов - легенда мирового альпинизма, Снежный Барс, первый человек на планете взошедший на Эверест ночью, единственный в мире человек, взошедший на неприступную Южную стену Лхоцзе! Сергей Бершов совершил 21 первопрохождение для мирового альпинизма!

Руководитель экспедиции:
Ваш покорный слуга, можно просто - Тёма!)))
Альпинист Украины, основатель ONE LIFE.

Ирина Галай - первая Украинка на вершине Эвереста.

Александр Антошков - альпинист Украины (Хмельницкий)
Роман Городечний - альпинист Украины (Львов)
Юлия Суворова - альпинист Украины (Киев)
Михаил Ерченко - альпинист Украины (Харьков)
Дарья Душечкина (Киев, Украина)
Александр Боровицикий (Винница, Украина)
Олег Брон (Торонто, Канада)

ВАЖНО:
Все эти молодые ребята, всего пару-тройку лет назад отправились в свой первый горный поход с командой ONE LIFE.
А сейчас, мы уже все вместе воплощаем программу 7 вершин всех континентов!

Итак, Гора Аконкагуа входит в семь высочайших вершин континентов, и является во многом самой-самой:
Высота около 7000 метров - это самый высокий в мире батолит.
Является не только высшей точкой Южной Америки, но и даже западного и южного полушарий!
Технически не самая сложная, но высота 7000 метров, и суровый погодный нрав - это уже серьезно.
Пожелайте нам удачи и хорошей погоды. Пусть Гора пустит нас!
Мы будем стараться!

Я планирую ежедневно делать обновления экспедиции в режиме онлайн!
От прямых эфиров и съёмок с дрона, до самых впечатляющих фотографий и подробных дневников восхождения!

Не переключайтесь!
ЖИВИТЕ НА ПОЛНУЮ!

ONE LIFE!

( Artemy Surin )
12:04 - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Сьогодні Степан Кубів виступив у Verkhovna Rada, розповівши про результати роботи Міністерства у 2016 та плани на 2017. Про що йшл...

Сьогодні Степан Кубів виступив у Verkhovna Rada, розповівши про результати роботи Міністерства у 2016 та плани на 2017. Про що йшлося?

Економіка України протягом 2016 року подолала наслідки тривалої економічної кризи, адже ми бачимо позитивну динаміку - за підсумком 9 місяців 2016 року зростання реального ВВП становило 1,3%. При цьому джерелами росту виступили не зовнішні чинники, а внутрішні: інвестиційний та споживчий попит. Суттєвим фактором покращення економічної динаміки... виступили і започатковані структурні зміни.

Економічні реформи показують реальні результати! Україна піднялася у рейтингу Легкості ведення бізнесу на 80 позицію. Ми продовжуємо полегшувати життя бізнесу - в результаті “дерегуляційного дня” в уряді скасовано 367 застарілих та протизаконних регуляторних актів. Ми перетворюємо контролюючі органи на сервісні! З 1 серпня 2016 відбувся повний перехід на електронні закупівлі Прозорро, яке вже заощадило більше 10 млрд грн для платників податків.

Сьогодні ми вже також підбили підсумки українського експорту за 11 місяців 2016 року. Ми вже бачимо збільшення експорту:
- продукції АПК та харчової промисловості – на 537,4 млн дол. (на 4,1%),
- продукції легкої промисловості – на 57,7 млн дол. (на 7,1%),
- різних промислових товарів – на 16,3 млн дол. (на 1,7%).

Прогноз на 2017 рік досить оптимістичний. Ми змінюємо модель розвитку економіки. Якщо попередня модель базувалася на розширенні споживчого попиту, який переважно задовольнявся імпортом через відставання вітчизняного виробництва, то наразі стійке економічне зростання формуватиметься на інвестиційно-інноваційній основі. Основними чинниками росту для України стануть експорт та інвестиційний попит. За цим сценарієм, як вже зазначалось раніше, ми прогнозуємо зростання ВВП на рівні 3%.

Повний текст виступу за повиланням: http://bit.ly/2jFMFyj.

( Міністерство економічного розвитку і торгівлі України )
11:50 - Анатолий Шарий Нет больших помощников пропаганде войны, чем те, кто нацепив майки с чужим президентом кричат в соцсетях о занятии Киева и о том, ...

Нет больших помощников пропаганде войны, чем те, кто нацепив майки с чужим президентом кричат в соцсетях о занятии Киева и о том, что "Украину сделают Россией".

Эти вопли являются прекрасным аргументом в пользу отрицания тезиса о гражданской войне, коей и является стрельба украинца в украинца.

Нет лучших помощников машине пропаганды, чем глупцы, истерично оскорбляющие народы, отрицающие (!) народы, предлагающие что-то там завоевать и так далее.

...

Эти глупцы отворачивают от истины даже вполне трезвомыслящих людей. ИМХО.

( Анатолий Шарий )
11:49 - Oleg Medvedev Порошенко, наскільки мені відомо, наполегливо старався виконати обіцяне і продати цю фабрику. Путін блокував ці зусилля - від пря...

Порошенко, наскільки мені відомо, наполегливо старався виконати обіцяне і продати цю фабрику. Путін блокував ці зусилля - від прямої заборони потенційним покупцям купувати до арешту фабрики, що унеможливило продаж взагалі. Для чого він це робив? Та для того, щоби використовувати цю історію для підриву внутрішньополітичних позицій Порошенка. Опоненти Президента, вони ж не пальцем роблені, прекрасно розуміли суть питання і логіку дій Путіна, але не гребували приймати від нього пас. У нас з Путіним бореться лише Порошенко, решта політиків - борються з Порошенком.
Рішення закрити фабрику - доволі сильний хід. Мінус його в тому, що, як я розумію, майновий комплекс задарма дістанеться Путіну. Ну і хай ним удавиться!

Липецьку фабрику Roshen закривають
ukr.obozrevatel.com
( Oleg Medvedev )
11:48 - Пенсійний фонд України УРЯД ЗАТВЕРДИВ БЮДЖЕТ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ НА 2017 РІК http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article…...

УРЯД ЗАТВЕРДИВ БЮДЖЕТ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ НА 2017 РІК

http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article…

Пенсійний фонд України
www.pfu.gov.ua
( Пенсійний фонд України )
11:46 - Антон Ходза Дощєчнікі повинні страждати...

Дощєчнікі повинні страждати

( Антон Ходза )
11:26 - Ivanka Kapustianska Юлія Цуркан лови фоточки для хорошого настрою, оскільки Фейбук нам нагадав про приємні миті)...

Юлія Цуркан лови фоточки для хорошого настрою, оскільки Фейбук нам нагадав про приємні миті)

( Ivanka Kapustianska )
11:23 - Гуляев Василий В эфире телеканала «Рада» говорили о наиболее важных законодательных инициативах, которые позволят территориальным громадам стать ...

В эфире телеканала «Рада» говорили о наиболее важных законодательных инициативах, которые позволят территориальным громадам стать хозяевами на своей земле и дадут серьезный толчок к полноценной реформе местного самоуправления в Украине.

( Гуляев Василий )
11:21 - Svitlana Zalishchuk Я знайшла доньку загиблої у ДТП, яке скоїв Станіслав Толстошеєв. Вона мені повідомила, що написала заяву, що претензій до Толстоше...

Я знайшла доньку загиблої у ДТП, яке скоїв Станіслав Толстошеєв. Вона мені повідомила, що написала заяву, що претензій до Толстошеєва не має. Але в експертизу не вірить, як і не отримала відповідь від правоохоронних органів, чи мав право хлопець отримати водійські права, якщо справді мав таку хворобу.

Очевидно, що донька немає ні сил, ні ресурсів боротися в судах за матір. Але ця справа викликала великий суспільний резонанс, і обов’язок влади довести, що за гроші не можна ві...дкупитися за вбивство людини.

Вимагаємо, щоб генеральна прокуратура призначила додаткову незалежну експертизу у справі Толстошеєва під контролем громадськості. І Омбудсмен Лутковська взяла цю справу під особистий контроль.

Дякую Dmytro Gnap і Юрий Бутусов, які не дозволили цій справі загубитися.

( Svitlana Zalishchuk )
11:14 - Ілля Лопуляк 18 січня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук вручили медаль “П...

18 січня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук вручили медаль “Патріот України” побратимові, члену ГФ "Козацька варта", бійцю батальйону "Карпатська Січ", який перебуває більше двох років в зоні проведення АТО, Миколі Бауеру

( Ілля Лопуляк )
11:14 - Oksana Romaniuk Просто подивіться фото або відео. Журналісти 5 каналу під обстрілом без касок, на рахунок броніків не впевнена чи є. Це просто жах...

Просто подивіться фото або відео. Журналісти 5 каналу під обстрілом без касок, на рахунок броніків не впевнена чи є. Це просто жах. Третій рік війни, тьма курсів, в тому числі курси Міноборони. І тут такоє.

Журналісти 5 каналу потрапили під обстріл бойовиків під Авдіївкою - Інститут Масової Інформації
imi.org.ua
( Oksana Romaniuk )
11:13 - Юрій Левченко Суд дозволив екс-заступнику Кличка разом з Пилипишиним забудувати 60 гектарів на Нивках Вчора судді-злочинці Київського апеляційно...

Суд дозволив екс-заступнику Кличка разом з Пилипишиним забудувати 60 гектарів на Нивках

Вчора судді-злочинці Київського апеляційного адмінсуду Кузьменко В. В., Василенко Я. М. та Степанюк А. Г., відмовили в задоволенні моєї апеляційної скарги й залишили в силі рішення продажного судді Данилишина, який не побачив порушень при затвердженні Київрадою детального плану території (ДПТ) який стосується понад 60 гектарів землі між вулицями Щербаківського та Туполєва на Нивках.

Судді ...апеляційної інстанції як і їх колега в першій інстанції не взяли до уваги, що даний ДПТ повністю суперечить Генеральному плану Києва і був прийнятий без належного проведення громадських слухань.

Відео: https://youtu.be/QTP0FhXuUPw

Попри те, що судді відверто наплювали на стовідсоткові докази та доводи, громада продовжить боротьбу й подасть касацію. До речі, я радий що вже на стадії апеляції до нашого позову долучилися багато мешканців Нивок, які живуть або мають майно на території, яку покриває цей злочинний ДПТ. Дуже їм за це вдячний!

А тим часом, враховуючи очевидну незаконність рішень першої та другої інстанції, я звернуся до Генпрокурора, щодо притягнення цих покидьків до кримінальної відповідальності. Розумію, що сьогоднішні "правоохороні" органи лише покривають корупцію в судах, але маю робите все можливе...

Також з нетерпінням чекаємо чим будуть аргументувати судді своє продажне рішення, адже в судовому процесі були вибиті всі "козирі", які надавалися Київрадою.

Крім того, ще до суду стало відомо, що з деякими суддями апеляційної інстанції, мав зустріч представник колишнього першого заступника Кличка - одного з найбільших забудовників країни Ігоря Ніконова. Схоже що Пилипишин вже визначився із забудовником 60-ти гектарів землі на Нивках.

Інші відео судового процесу:

https://youtu.be/8ipwN2jffk8

https://youtu.be/VcHryhGLrl8

( Юрій Левченко )
11:08 - Victoria Voytsitska Довгоочікуване правильне рішення....

Довгоочікуване правильне рішення.

Roshen закриває Липецьку фабрику
hromadske.ua
( Victoria Voytsitska )
11:03 - European Union in Ukraine ЄС: Посібник для журналістів" (i не тільки :) ) Представництво ЄС в Україні пропонує до Вашої уваги маленьку книжку про себе (ЄС) ...

ЄС: Посібник для журналістів" (i не тільки :) )

Представництво ЄС в Україні пропонує до Вашої уваги маленьку книжку про себе (ЄС) - посібник для журналістів. Це є незамінний інструмент для тих, хто шукає інформацію про Європейський Союз та його діяльність, як в Україні, так і в самому ЄС. Ми оновили та актуалізували інформацію про програми та проекти ЄС, його інституції, лобістські організації та асоціації, а також європейські та українські аналітичні центри.

Головна особли...вість цього посібника - практичність. Кожен розділ містить корисні поради та коментарі щодо підводних каменів роботи інституцій, умови публікування коментарів наданих співробітниками інституції ЄС, їх контакти, а також терміни для акредитації медіа для відвідання, наприклад, самітів Європейської Ради. І це лише короткий перелік того, що міститься на сторінках цього Посібника.

Цю та багато іншої практичної інформації Ви знайдете в "Посібнику для журналістів", яка викладена в легкий для сприйняття та пошуку спосіб. Все найнеобхідніше про ЄС міститься в цій інформативній публікації.
Ось лінк - https://eeas.europa.eu/si…/eeas/files/manual_journalists.pdf

eeas.europa.eu
eeas.europa.eu
( European Union in Ukraine )
Найактуальніші новини Чернівців та Чернівецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернівців, репортажі з місця подій Чернівців, економіка Чернівецької області, політика Чернівців, культурне життя, спорт в Чернівцях.